Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość klasyka najlepsza
bo dalas jej przeterminowany whiskas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
za granica leci juz w kinach klatwa2.ostatnio ogladalam SHUTER jezeli ktos nie widzial to tez polecam.a ze starych filmow najlepszy byl dla mnie teksanska masakra pila elektryczna nigdy nie widzialam niczego straszniejszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka najlepsza
to moze gdzies w gosciach zjadla. ja dzis kliknelam na hands resist him i placzacego chlopca i moj kot nie dostal biegunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAA....
Hostel raczej kiepski , przynajmniej na mnie nie robi wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Jak widac kazdy ma inny gust,dla mnie nie liczas beznadziejnego poczatku byl zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napędy
DVD-RAM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD+R (dwuwarstwowe), DVD-R (dwuwarstwowe), CD-R/RW, DVD-ROM, CD-ROM (Mode 1 & Mode 2), CD-DA, CD-ROM XA, Mixed Mode, CD-Extra, CD-Text, Photo-CD, Video CD, Super Audio CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka najlepsza
to dopiero bylo straaaaszneeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAA....
To fakt :) Ja wolę raczej innego typu thillery i horrory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezaj się drzwiami --------> widzialam wszystkie te foty, nie wywoluja strachu, najwyzej obrzydzenie tu chodzi o to by zobaczyc wlasnie paranormalnego, niby nic obrzydliwego, a cos co ma jakas historie, cos czego mozna sie dopatrzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
to dziecko hybrydy jest straszne brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tak mnie rozbawacie ze juz na wszystko wlaze bez wahania :D A zdjęcie blondi topielicy już ktoś enty raz wkleił jako NASZEJ topielicy :D Piłę widziałam, tylko jedynkę, schize miałam po niej taką, że na kolejne części juz sie nie zdecyduje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezaj- dawno mnie miałam z nimi do czynienia:Pze 4 lata , to nie pamietam:p do nicka na B- nie zaczynaj znowu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałem ja przez GG (przypadkowo zagadała do mnie, myśląc, że to ktoś inny ). Wiem, że jest z mojego miasta, ma 19 lat. Od jakiegoś czasu nasza korespondencja sms\'owa i na GG jest coraz bardziej pikantna... No i uczciwie należy przyznać, że widać, że dziewcze wie czego chce Poradźcie mili, co zrobić i w którą stronę poprowadzić dyskusję, zeby po prostu pojechać do niej, wydupczyć, odjechać i więcej nie widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapluwaj:D a wiesz , ze kawału nie znam:o jakbys była uprzejma mnie odedukowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety cenia szczerosc , bądx otwarty , napisz , co czujesz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedziała też, że jak ją poznam osobiście, to na pewno nie będę się wstydził jej wyglądu Coś w tym być musi, bo jest w poczcie sztandarowym swojej szkoły, a tam pasztetów nie wybierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za moich czasów to sie zapraszało na oglądanie znaczków albo słuchanie longlpaljów:P...ale ja za stara na te rzeczy jestemjestem , to nic Ci nie pomoge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×