Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość evvela
ooo własnie i to jest okropne, oni się stamtąd wydostali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest pionowe
ona trzyma w dloni cos co trudno zidentyfikowac, ale jest ewidentnie slepa. mysle, ze gdyby autor chcial namalowac lampe, namalowalby ja w sposob nie budzacy watpliowsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest analiza tego obrazu, pozatym pomyslałam ze skoro ta lalka coś trzyma i ma być przewodnikeim to musi mieć w ręku cos ważnego, dlatego tak mocno to ściska!!! nie moge znaleźć w rzadnych opisach co ona tam ma!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest pionowe
jak to autoanaliza? ten obraz sam sie zanalizowal? to, w istocie jest nawiedzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
No to co ona trzyma ? Puszkę ? Dynamit z lontem ? Bombę ? Jakieś zawiniątko ? Gdyby to nie było takie grube sądziłąbym że to uchwyty od skakanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym nie daje m ispokoju to wszystko i ciągle wracam do tego zdjecia i próbuje dojrzeć coś nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest pionowe
besie, ale kto jest autorem tej "analizy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Faceci, tylko o jednym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest pionowe
zepsuty? :) brauna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
wiem !!!!!!!!!! to chipsy Lays !!!!! Są chipsy, jest impreza !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, powiedział ze na baterie duracel oraz ze te sznurki są po to aby mogła sobie przywiazać i go nie zgubić czy waceci zawsze są tacy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest pionowe
ja troche poczekam az sie rozladuja korki, cosmy je wywali w w-wie tym obrazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
no wlasnie kto jest autorem tej analizy?Jak ktos rozgryzie co tam jest niech powie.Ja tam nie wchodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Ona trzyma jakies zrodlo energii wyrwane z pradu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabobonna
Te trzy szóstki to w Piśmie Św. symbol szatana. Myślę, że obraz może mieć jakiś związek z czarną magią lub tego typu praktykami. Spotkałam się z tym, że jest możliwość przekazania złych sił w obrazach lub fotografiach. Jest to możliwe za pomocą znaków i cyfr. Czasem są wyryte na ramach obrazów, najczęściej jednak zakamuflowane są przez malarza w obrazie. Nie chcę tu nikogo straszyć, ani nawracać, ale myślę, że skoro istnieje pewna świadomość możliwości przejawiania się ponadnaturalnych sił, to może jednak pomysł z zawieszeniem obrazu nad łóżkiem nie jest najszczęśliwszy... W tego typu praktych zwanych niefortunnie "czarną magią" nie ma możliwości sprowadzenia na kogoś nagłej śmierci w chwili obcowania z przedmiotem "naznaczonym". Może zdarzyć się nieszczęśliwy wypadek, ale najczęściej chodzi o pozbawianie sił życiowych i jest to proces raczej powolny, objawiający się pogorszeniem samopoczucia, osłabieniem itd. Tego typu przypadki są niediagnozowalne przez medycynę. Naistotniejszą kwestią jest psychika osoby obcującej z przedmiotem. Silne osoby o wrodzonych "blokadach" najprawdopodobniej nie odczują najmniejszego działania. Osoby wrażliwe i otwarte mogą już przy pierwszym kontakcie czuć zawroty głowy, mdleć lub słabnąć. Ten post jest wyłącznie moją opinią na temat. Nie próbuję tu nikogo indoktrynować, zmieniać mu poglądów czy straszyć. Posiadam pewną wiedzę dotyczą różnych paranormalnych zjawisk. Sama również w nie wszystko wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
mi ten przedmiot przypomina klepsydre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie o moim pomyśle
Zwroccie uwage na to ze jak napisal na stronie autor, w oczy rzuca sie kontrast pomiedzy obiema stronami drzwi. Tam gdzie stoi lalka sa one jasne, wiec wg mojej hipotezy lalka jest wlasnie dobra. Szyba jest blokada oddzielajaca chlopca od czegos zlego. Wg mnie moze byc tak, ze lalka ma czarne oczodoly bo nie widzi nic tylko pustkę, tzn. wie ze zlo tak czy siak sie przedostanie na druga strone szyby i nie ma ona nadziei na lepszą przyszlosc. Usta ma wykrzywione i tym grymasem oddaje ona swoj smutek i poczucie beznadziejnosci. Mysle ze w obrazie moze chodzic o konflikt dorosly -dziecko i przepasc ktora dzieli te te dwa pokolenia od siebie. Za szyba jest mroczny swiat doroslych, ktory jak na razie jeszcze nie dosiega malego chlopca ale powiadam jak na razie. Lalka to symbol dziecinstwa-dobra. Otacza ja jasnosc. Dziwny wyraz jej twarzy spowodowany jest smutkiem ktory wynika z faktu, ze chlopiec zaczyna powoli tracic tio dziecinstwo. Lalka wie ze te rece jego wkrotce dosiegna . Chlopiec rzuca widzowi buntownicze spojrzenie, ktore oznacza, ze lalka sie nie myli bo zlo juz bpowoli zaczyna miec na niego wplyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest pionowe
ale ja sobie zaraz to drukne i bede sie przez wekeend przygladac...:) moze mi sie smieci nie zapala. bo ten placzacy chlopiec to w ogole na mnie wrazenia nie robi. ani mnie nie zachwyca artystyczne ani nie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wrażliwa ale nie zemdlałam ani nie powalił mnie z nóg ten obraz bardziej wciągnął :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
Twoja analiza jest bardzo fajna podoba mi sie i mozge sie z nia zgodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadf
przeczytalam to co piszecie zobaczylam zdjecie czy obraz co to jest nie wiem i powiem wam ze to tylko ten tekst robi takie wrazenie ludzie badzcie dorosli ktos napisze glupote a inni w to wierza!!! a gdybyscie przeczytali ze to dzielo sztuki i ze jest piekne to byscie w to uwierzyli i nie byloby problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie o moim pomyśle
o co chodzi- z czyja analiza sie zgadzasz? Z moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest pionowe
ale my tu sobie piszemy interpertacje obrazu. a co lepiej gadac o dupie maryni? ja nie widze jakiegos specjalnego ktrastu miedzy chlopcem a lalka, ale moze to kwestia wydruku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
tak z Twoją i to by sie nawet zgadzalo ze ta lalka trzyma klepsydre odlicza czas kiedy pojdzie w odstawke a chlopiec dorosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×