Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość niu niu niu
dajcie lintk dio filmiku od schizofremiczki! PS. A ja ten obraz sobie na tapete w komputerze zakleje i zobaczymy co z tego fanta wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
a na lewym oku widac cyfry 666 widzicie to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loren każdy malarz daje jakieś swoje inicjały. Nie pamiętam który z naszych robił takie rózne - czy malował po alkoholu, czy po narkotykach, czy na trzeźwo...walił rózne inicjały. Kto pamięta kto to był? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Zrobcie zblizenie na lewe oko widac dokladnie cyfry 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O coś mi się przypomniało http://zestriddle.fanzine.pl/ Jeżeli chcecie trochę pogłówkować. Ja przez 3 miesiące siedziałam nad tymi zagadkami. Wszystko w mrocznym klimacie. Naprawdę tylko dla ludzi, którzy umieją łączyć fakty, umieją się dopatrzeć najmniejszych szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Ten obraz zostal stworzony przez szatana, dopiero kiedy powiekszy sie glebie oczu tego chlopca widac inicjaly i numer 666, ale co moga oznaczac te inicjaly?napewno maja jakies ukryte znaczenie, coraz bardziej intryguje mnie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niu niu niu
gdzie wy widzicie te szóstki w prawym oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
w lewym oku, w prawym sa inicjaly v.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> pijawka { Myrevin ----> i co z tym slubem ? :P } Zbieram na obrączki, mam już 1,40 odłożone. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole to
Alez z was debile! Sorry nigdy tak nie pisze ale jak widze jak sie nakrecacie to glowa mnie boli tak jak was od tych obrazow:O Przeciez zjawisko tego sie da bardzo latwo wyjasnic ale wy wolicie wierzyc w te wasze zabobony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niu niu niu specjalista
chwileczkę... lewe oko? Acha to zaraz oblukam okiem eksperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrewin tak chyba do 2010 w tym tempei zbierania sie chajtniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasobiejednaja
Przypomniało mi sie jedno wydarzenie. KIlka lat temu moja byłam z kumpelą za granicą. Poznała tam kolesia i zaszła w ciążę. Gdy się zorientowała tamten koleś zorganizował zabieg. Po jakimś czasie po zabiegu wywołałam zdjecia, które sobie wcześniej robiłyśmy. Na jednym z nich moja przyjaciółka leżała na ziemi a nad jej brzuchem unosiła się "świetlista kula". Gdy zobaczyłyśmy tą fotkę to miałyśmy głupie miny. Dokładnie pamiętam gdy robiłam jej to zdjęcie, był biały dzień, nie było włączonych żadnych lamp, nie było żadnego dodatkowego źródła światła, lampa błyskowa sie nie uruchomiła a na zdjeciu doskonale widoczny jest tamten kształt. W żaden sposób nie mogę tego wytłumaczyć. Ona schowała tamte zdjecia i już nigdy o tym nie rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wcześniej pisał, że płaczący chłopiec ma pusty oczodół... Otóż tak nie jest. Wystarczy się bardziej przyjrzeć i można zauważyć, że to tylko takie wrażenie, bo prawa strona twarzy chłopca jest zacieniona i ten cień pada tak, że poprostu nie widać mu białek ocznych (chociaż właśnie minimalnie widać) i widać tylko tęczówkę i powiekę, które w tym cieniu zlewają się w czarną kulkę i dlatego to się wydaje, jakby miał pusty oczodół... Gdy obejrzymy obraz w powiększeniu, widać nawet jak tęczówka odróżnia się od źrenicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> pijawka Spoko zawsze podczas oświdczym możeswz powiedziec nie. :D --> gregia \"Jak kocha to poczeka\". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niu niu niu specjalista
ja pierdziele widze szóstke! Nnie... dwie szóstki! Ten obraz stworzył szatan!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba...pogubiłam się :O Gdzie są te szóstki? Dajcie linka raz jeszcze - no proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×