Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość mimo za
ale najlepsze by bylo gdyby rzeczywiscie sie okazalo ze malarz jak tworzyl to dzielo to byl uchlany albo nacpany albo ogole na fazie a my teraz tu tak siedzimy godzinami i rozpatrujemy z taka powaga jakby od tego zalezala przyszlos swiata;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324
a wiecie kto jest autorem topielicy i placzacego chlopca? To sprobuje wyszukac w intrnecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topielica to PRAWDZIWE zdjęcie, ponoć potworne - najgorsze sa oczy truposzki, masz wrazenie ze ona caly czas sie na ciebie patrzy Jak narazie nikt nie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam ja się nie mogę doczekać kiedy ją zobaczę :D Chcę się przekonać, czy na serio jest taka straszna jak piszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Ja widzialam zdjecie topielicy na rotten.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loren tu już było jedno takie zdjęcie topielca ale sie okazalo ze nie wodził oczami :P Więc wykluczylismy...Ale jak masz to wrzucaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Ale ja to zdjecie widzialam juz jakis czas temu i to nie bylo to co wrzuciliscie tu na forum, tamta kobieta miala dlugie braz wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
no gdzies tam byla ta topielica ale zaginela w otchlaniach stronek tego topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Nie mam tego zdjecia i nigdy wiecej nie odwazylabym sie na nie juz spojzec.ona ma cos tak strasznego w oczach ,ze przez dlugi czas nie mozesz tego zapomniec.mysle, ze ta fotka mogla juz zostac usunieta z netu skoro nikomu nie udalo sie znalesc.wczesniej byla na rotten ale wybuchla afera a potem sprawa nagle ucichla.podobno zwlok nie mozna bylo zidentyfikowac,nie miala lini papilarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na bank chodzi o topielice ...Kurde ja sie nie odwaze przeszukac tej stronki :P Cholera...jest tu ktos odwazny ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, napewno też trzęsie gaciami :P Założe sie ze nie szuka tej fotki :P Pfff...ale ja sie nie poddam, jak nie dzis to kiedy indziej ale znajde ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
szukajcie a znajdziecie.A jak znajdziecie to sypnijcie linkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam szukac w archiwum rotten, ale nie moge w nie wejsc, wyswietla sie \'strona nie moze byc wyswietlona :( dostepne sa tylko biezace artykuly wam siw udaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami siebie wpedzacie
w jakas paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
owlosiona hemoroida tu wszyscy tak maja.a poza tym nie wiem kto te stronki tak projektuje ze zawsze ten obraz jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
a zamiast panikowac ogladnijcie jego inne prace on ma taki styl przeczytajcie cala reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kurde styl
jak autor jest nieznany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×