Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość hhhh
ten z wikipedii jakis straszny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola K
hhhh----->Nie jest straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
straszny? tez ma takie obrazy:D Przyszedł niedawno mój przyszły mąż który jest plastykiem zaczął wyjaśniać pokazywać i juuż się nie boje tych obrazów. poza tym przeczytałam wyjaśnienie autora obrazu i juz mi dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
no wlasnie napisz napisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
ze sa statyczne, nie ma ruchu dlatego patrzy sie na oczy ktorych tak naprawde nie ma. kolory sa stonowane co wporwadza ponury nastroj w obrazie.. i cos tam jeszcze ale juz nie pamietam. a swoja droga wszystkie a przynajmniej wiekszosc obrazow tego malarza jest w takim stylu a i sa gorsze od tych dzieci. wystarczy sie przygladnac i zobaczyc ze rzeczywiscie te dzieci nie sa straszne ze obraz nie jest straszny. oogladnijcie sobie zdjecia tego czlowieka na ktorych wzorowal obiaz. poza tym sam tlumaczy ze opieral sie na swoich odczuciach na tym ze jest wrazliwy i ze tak odbiera swiat ze ta dziewczynka rzeczywiscie miala byc przewodnikiem lacznikiem pomiedzy swiatem spiacych a jawa. poza tym napisal ze nie rozumie dlaczego te dwie osoby zginely ze byl to po prostu zbieg okolicznosci, ze nie rozumie skad wzielo sie tyle teorii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
o boze przestancie nastawcie sie pozytywnie i spokojnie popatrzcie i rpzeczytajcie poogladajcie ejgo prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsjej narysować niz dalej sie upierać ze ta lalka ma wibrator w ręku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci? Tam jest tylko jedno dziecko. To po pierwsze a po drugie nie o wszystkich jego obrazach mówią, że są zaklęte. Tylko o tym, więc nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema siema jol
hej podajcie link do tych obrazow ze strony rottena co sie komus rzygac chce od ich widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
schizofreniczka. lalka. nie o wszystkich jego obrazach ale on sam to dementuje. przeczytaj a bedziesz wiedziala dokladnie co pisze na temat tych historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty myślisz, że Ja nie czytałam? Czytałam również wywiad z posiadaczem tego obrazu. I sam powiedział, że miał go tylko kilka tygodni bo zaczęły dziać się dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
a ty ktos tam kto widziales obraz topielicy- opisz go nam tu tak mniej wiecej i dokladniej jak to wygladalo zebyl taki straszny i na czym to polegalo. Jakie ona miala dokladniej oczy ze wygladala tak przerazajaco? Tez takie czarne i puste czy np przekrwione, albo zamglone? Opowiedz dokladniej na czym to polegalo to msobie chociaz wyobrazimy, skoro dostac go nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
ale wy nie macie tego obrazu tylko reprodukcje na kompie wiec o co sie mnartwicie? a jak chcesz to mozesz kupic sobie reprodukcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
budzi budzi ale we mnie przestal po wyjasnieniu dlaczego tak jest. i tyle. a swoja droga. obrazy beksinskiego tez powinny budzic lek i tez powinny miec taka historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
a jak ktos ma reprodukcje topielicy na kompie to moze mi przyslac na mail? To podam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
nie wyjasniajcie zagadki bo sie nudno zrobi:DWiem wiem,raz pisze co innego,raz co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×