Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość mi mnie ciebie jak
a ja wiem! Na jednym z obrazkow to cos co ma lalka wyglada jak suszarka, a na drugim jak pistolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
ale w gruncie rzeczy lufa to po protu ramka od okna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona seba
:) brawo I nie chodzi bynajmniej o kat padania swiatla. Widzieliscie jak chlopiec "wychodzi" z obrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
chociaz jakby sie blizej przyjrzec na zdjeciu pierwszym i odjac ta ramke z okna to przedmiot wyglada jak komorka albo... pilot od telewizora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
wychodzi ? nie zauważyłam, może dlatego że pisałam jak przeszedł obok mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
znwu sie zaczynam bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
a moze lalka jest nawiedzona? Cos w stylu laleczki czaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Czym właściwie jest ten drugi link ? Zdjęciem, na którym opierał się autor malując obraz ? Co to szkic czy jak ? Bo wygląda dziwacznie albo jak w podczerwieni albo jakby ktoś się bawił kolorami i je pozamieniał i stąd te upiorne oczodoły i paszcza lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
no wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Już wiem Ten obraz ma to wewnętrzne FUUUUUJJJJJJJ !!!!! KTÓRE MIELIŚMY ODNALEŹĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
nie wchodze tam bo zas bede spac z mama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona seba
Pan doktor poddawal nas probie zbiorowego oddzialywania na podswiadomosc. Podzielono nas na dwie grupy. jedna znala legende obrazu dotyczaca jego "nawiedzenia", druga wiedziala tylko tyle, ze zobaczy jakies dzielo i bedzie musiala dokonac jego analizy. Po konfrontacji z obrazem Stonehama 40% ludzi z pierwszej grupy mialo objawy somatyczne (mdlosci, zawroty glowy, drgawki), w drugiej, tej ktora nie wiedziala nic o genezie obrazu, nie bylo takich przypadkow. celem opisanego przeze mnie badania bylo udowodnienie wplywu podswiadomosci na nasze reakcje. nie zajmowalismy sie analiza tego obrazu pod wzgledem teorii archetypow, ale ona osobiscie do mnie przemawia. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
żarty, żartami ale jest niepokojacy i nie lubię go "krzyk na moście" to przy nim pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa poetka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o to chodziło w tym obrazie, było pisane, ze zwiazek z podśwaidomością, lalka łącznik, archetyp... niby banalne ale dlaczego ten obraz ma klątwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
to prawda.Troche nas uspokoilas ze to troche nasz podswiadomosc,ale czemu gosctakie rzeczy maluje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
ja nie mialam zadnyh mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
http://www.dailymotion.com/flash/flvplayer.swf?rev=1163659355&url=http%3A%2F%2Fwww.dailymotion.com%2Fget%2F10%2F320x240%2Fflv%2F663218.flv%3Fkey%3Da4d43dd9ab3073fd412bbea6857986da1280b36%26log%3D1%26log_blog_key%3D5shsM4pEhVmHm2Mx4%26log_referer%3Dhttp%3A%2F%2Fdzentelman.com%2Fseriale-i-kreskowki%2Fsimpsons-the-serial-kreskowka%2F&previewURL=http%3A%2F%2Fstatic.dailymotion.com%2Fdyn%2Fpreview%2F320x240%2F663218.jpg%3F20060914214509&autoStart=0&playerURL=http%3A%2F%2Fwww.dailymotion.com%2Fvideo%2Fxe7qq_simpsons-02x03&estatEnabled=1&estatClient=players_dm&estatSection=blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
czegoś nie rozumiem, skoro piszesz, że objawy somatyczne wystąpiły tylko u grupy która znała "historię" obrazu a u drugiej grupy takie sensacje nie wystąpiły to gdzie to rola podświadomości ? podświadomość by zadziałała jeśli by wszyscy dostali biegunki na jego widok (obrazu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona seba
z zawalem to nie zart, ale facet mial chorobe wiencowa ;) Coz to takiego jest klatwa? W necie mnostwo jest dziwnych, sluzacych do nakrecania rzeczy. nie ma dowodow na te klatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
oj zdjecie kononowicza to wymiata i to niczym najlepsza miotła! Po nim to koszmary przez najblizsze dwa tygodnie murowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zagadka rozwiązana a co z topielicą??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×