Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Jeśli chodzi o ten las to moje dziecko lepiej fotki w necie preparuje :D Muszę tam pojechać tylko...kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka w planach tylko nie wiem jakiego koloru jeszcze:P a dobrze pisze sie nia smsy? bo ktos mi mowil ze nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja best friend ma taka rozowa i zawsze do mnie dzwoni bo mowi ze pisanie smsow na niej to masakra:( ale faktem jest ze ogolnie jest boska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Dawno mnie tu nie było. Zrobiłam test, pokazałam obraz "Hands resist him" lubemu, bez objaśniania co i jak. Jego realcja była taka, że stwierdził, że obraz mu się nie podoba bo niepokojąco schizujący jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proroctwa Oriona na rok 2012 Ostatnio książka \"Prorocta Oriona na rok 2012\" staję się coraz popularniejsza. \"Odczytane proroctwo, że rok 2012 będzie początkiem końca naszej cywilizacji. Złamane starożytne szyfry gwiezdne sprzed 10 000 lat. Tajemniczy zodiak z Dendery zapisem przepowiedni superkatastrofy, jaka czeka Ziemię w roku 2012. Majowie i Egipcjanie potomkami mieszkańców legendarnej Atlantydy. Potop z 9792 roku p.n.e. przewidziany przez Atlantydów dzięki ich zdumiewającej wiedzy astronomicznej. Odnaleziona zapomniana kapsuła wiedzy starożytnych umieszczona w potężnym labiryncie. Ujawnione wstrząsające proroctwo, które mówi, że w roku 2012 Wenus, Mars, Orion i inne gwiazdy znajdą się w takiej samej pozycji szyfrowej jak w roku 9792 p.n.e. - roku poprzedniego przebiegunowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nie widziałaś? ja tam na każdym filmiku widziałam ;) w ogóle na youtube jest troche tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
dziekuje za podtrzymywanie topicu.A wiec jednk nie trzeba znac historii obrazu zeby sie go przestraszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o to proroctwo oriona to byla kiedys taka babka w rozmowach w toku i mowila ze pod sfinksem jest jakies tajne przejscie do piramidy i ci ktorzy sie tam w 2012 schowaja to przezyja albo uratuja ziemie:P nie pamietam dokladnie. no ale cos jest w tym 2012 roku bo wszystkie starozytne kalendarze sie wtedy koncza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do goryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zatem...
Zrobiłam test wśród znajomych:) Z obrazem chłopca z lalką nic nie mówiąc skąd co i jak.NA pięcioro z nich 4 było przerażonych!!!!! Dlaczego? Jedna raczej neutralnie odniosła się do "opisu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zatem...
Czy dalej nie znaleźliście tej Topielicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaleźliśmy
jest tutaj: www.privandghij.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
i pada mit o podświadomości i nakręcaniu się opisem jest coś w oczach laki i chłopca w ich wyrazie twarzy, to nie są twarze dzieci jakie znamy: pogodne, smutne lub złe ich twarze wyrażają "dorosłe" emocje i to instynktownie wyczuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaleźliśmy
makabryczne zdjęcie nie radzę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zatem...
nie moge otworzyć :( nawiasy skasowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie
nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa ta strona
na pewno dobra nazwa? Jakaś lipna się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zatem...
no i co???????NIE OTWIERA SIĘ.Myślałam że trochę poważniej tu jest tym czasem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×