Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie weryfikuje poglady

Jak dlugo czekacie na tel.od chwili zlozenia cv ?

Polecane posty

Gość zycie weryfikuje poglady

i innych dokumentow az do chwili kiedy zadzwonia i zaprosza na rozmowe? ile uplywa srednio dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja....
ja nie wiem, od ponad 2 miesiecy wysylam i jeszcze nikt nie zadzwonil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm czasem bardzo szybko
jak wysyłam mailem to nieraz juz na nastepny dzien. mysle ze jak ich zainteresuje CV to szybko sie odzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beznadzieja....
moze popelniasz bledy w cv ktore Cie dyskwalifikuja bo jakos trudno uwierzyc ze nikt nie odpowiada. jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszkiem
Ja czekałam miesiąc na odpowiedź.Pracę dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja....
Ja mam inną teorię, szukam pracy biurowej a na jedna taka oferte często po 100-200 osób się zgłasza... To nie dziwota, że cisza :o Z CV raczej wszystko OK, no chyba że zdjęcie psuje efekt... :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA 19
a ja wyslalam z 10 maili i potem juz sie nie chcialo:P wiec zadzwonilam oni powiedzieli ze sie zastanowia i do mnie oddzwonia jak cos i za 20 minut oddzwonili no i od miesiaca juz pracuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie
raz pani zadzwoniła w tym samym dniu wieczorem z zaproszeniem na rozmowę, natomiast ostatnio czekałam 1,5miesiąca na odpowiedź, prawdę mówiąc już zapomniałam że tam wysłałam podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdfdssdffsdfsd
zalezy od firmy zwykle..od tygodnia do 3 miesiecy...\ gdzie szukasz pracy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pomocy
ja na razie wyslalam 1 CV, do 15.11 byl termin skladania dokumentow, wiec raczej juz stracilam nadzieje, ze zadzwonia echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pomocy
jak sadzicie czy mam sie jeszcze łudzic,ze zadzwonia? czy to juz przegrana sprawa ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7-go wysłałem aplikacje, 23-go zadzwonili zapraszając na rozmowę. Więc w tym wypadku 16 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pomocy
DeGie dzieki za odpowiedz, zwlaszcza, ze troche mnie pocieszyles ;) Jednak zastanawiam sie nad taka sprawa - jesli dzwonia do kogos dopiero po 14-20 dniach (lub wiecej) tzn. ze wczesniej przeprowadzali rozmowy z innymi osobami, ktore nie "zdaly" egzaminu na rozmowie kwalifikacyjnej ? czy po prostu zapraszaja wszystkich, ktorzy zlozyli aplikacje i po kolei ich zapraszaja? jak sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie czasami tak
ze jak dzwonia do was w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej to na poczatku jestescie zdezorientowani bo nie wiecie o ktore ogloszenie chodzilo? ja tak czasami mam jak dzwonia mi w sprawie ofety do ktorej sie zglaszalam miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zasdaze
genarlnie: czeka sie do miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VEGAS.GIRL
wiecie ja zlozylam aplikacje w maju i odzwonili do mnie jakies 2 tyg temu z pytaniem czy nadal szukam pracy... prace znalazlam w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ulotki nie dołączyli
zależy - czasem jest w ogłoszeniu podana data, do której należy wysłać swoją aplikację, wtedy powinni po kilku dniach się odezwać. (zależy od organizacji firmy) moi obecni pracodawcy odezwali się do mnie błyskawicznie. chyba kobieta juz w środę zadzwoniła (wysłałam w poniedziałek cv, pocztą tradycyjną). nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja jeszcze raz :) A więc ja otrzymuję oferty przede wszystkim poprzez gratkę (emailem). Na ciekawe oferty odpowiadam wysyłając dokumenty. Tak było i tym razem... Wysłałem CV i... zapomniałem o nim. Zadzwoniła do mnie pani po 16 dniach,że zaprasza na rozmowę. Dziś miałem rozmowę, 3h, ale było bardzo konkretnie. Jeszcze maja tydzień rekrutacji. więc równie dobrze mogli zadzwonić za tydzień, jak już zbiorą wszystkie oferty... Wszystko zależy od firmy. Urzędy muszą prowadzić nabór, wówczas ogłoszenie o naborze ma określoną datę i koperty trzymane w sejfie są tego dnia otwierane. Innym wariantem jest tak, jak dziś doświadczyłem: na bieżąco są przeprowadzane rozmowy z wybranymi kandydatami. Wariacją tej metody jest przeprowadzanie rozmów bez selekcji, z wszystkimi jak leci. Ale wszystko zależy od Waszych przyszłych pracodawców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"a nie macie czasami tak\": ja wysyłam CV bardzo rzadko (mam pracę), ale i tak zapominam o nich i dochodzi czasem do komicznych rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzownią po 14 dniach...
jak dzownią po 14 dniach, to nic złego. W niektórych firmach na serio podchodzi się do terminów. jeżeli w ogłoszeniu jest, że na oferty czekaja 2 tygodnie, to rzadko w tym czasie juz do kogoś dzwonią. Przeglądają to, co dostali, ale czekają na wszystkie i wtedy wybierają, z kim chcą się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja....
No i w końcu dostałam telefon, w poniedziałek ide na rozmowe :) Ciekawe jest tylko to, że nie moge sie doszukać, żebym akurat do tej firmy składała CV... Szukam, szukam i nic... Trzeba by podpytać znajomych czy ktoś nie maczał w tym palców, bo na dobrą sprawę idę na rozmowę nie wiedząc, na jakie konkretnie stanowisko ;) No ale wysyłam raczje tylko na recepcjonistki, sekretarki i innych pracowników biurowych, więc zakładam, że w kancelarii mogę byc TYLKO sekretarką :) Może być zabawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja właśnie tak miałem niedawno. Na pytanie na stanowisko w jakim dziale startuję, nie wiedziałem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×