Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mada_lena_

Znacie jakieś dobre sklepy internetowe z kosmetykami??

Polecane posty

Gość gość
cocolita, kosmetyki kolorowe i pielęgnacja super :) kosmetyki z ameryki :) a perfumy np. rozlewnia perfum goia, rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z naturalnymi kosmetykami www.spa.anled.pl Bardzo szybko wysyłają paczki i zawsze można liczyć na jakiś ciekawy gratis np. próbka balsamu pashwashz mango w którym się zakochałam. boski zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super sklep www.kosmetologonline.pl Zawsze gdy nie wiem co wybrać, Pani Anna, która jest kosmetologiem, ułatwia wybór. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poszukać w Enaturalne. Parę razy u nich na stronie www.e-naturalne.pl robiłam zakupy i nie narzekam. Produkty mają oryginalne o naturalnym składzie, bez zapychaczy i wypełniaczy które mają tylko objętość zwiększyć a żadnej wartości dla skóry nie wnoszą. Fakt że takie naturalne eko kosmetyki bywają trochę droższe, ale z drugiej strony są rzeczywiście zdrowe, nawilżają, regenerują i to czuć i widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki2678
Ja jestem mega zadowolona z kosmetyków Whamisy (one są właśnie koreańskie) i ja je zamawiam na skin79.pl i zawsze dostaje je na czas i nie ma żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z poznaniaa
Ja ostatnio wpadłam na https://beglossy.com/ - dopiero się chyba rozkręcają, ale mają dobrą ofertę kosmetyków np mincer, evree, AA i innych tego typu marek. Szczególnie miłośniczkom olejków do ciała polecam :) dla mnie świat bez olejków wszelakich byłby nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już mowa o dobrym i godnym zaufania sklepie internetowym z kosmetykami, to zerknij na stronę Denique.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór oraz rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam http://kosmetykomania.pl/ i jestem wielką fanką tej drogerii :) u nich znajdzie się dosłownie wszystko. Od pędzli, przez lakiery do cieni i różnych balsamów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od roku lat kupuję kosmetyko do włosów na bio-kosmetyki.shop Lubię linię bio-oil i herbagene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaza122
Jeżeli chodzi o perfumy sprawdzonym sklepem jest goia.pl :) ja zamawiałam już dużo zapachów, żaden mnie nie zawiódł.. Ceny mają konkurencyjne, opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja perfumy kupuję na zapachowiec.pl świetne odpowiedniki znanych marek, ceny mają pozytywne ;) a perfumki faktycznie są długotrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie golden rose, maja mnostwo sklepow stacjonarnych i sklep internetowy, a ich kosmetyki niedosc ze tanie to naprawde swietnej jakosci, ostatnio kupilam nowy puder transparentny, Long Wear Finishing Powder, zachecila mnie do zakupu opinia red lipstick monster. Super utrwala makijaz i zapobiega swieceniu sie cery, o pochlania sebum. Puder nie jest jedynym produktem tej marki ktory bardzo sobie chwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam już kilka razy w sklepie internetowym http://pierrerene.com i jestem zadowolona. Mam kilka sprawdzonych kosmetyków od nich do których wracam i robię zamówienie online. Bardzo fajne są ich pudry do twarzy i róże do policzków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy zamawiam na zapachowiec.pl i nigdy się nie zawiodłam. Mają duży wybór w dobrej cenie. Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o perfumy to polecam goia.pl. Jest to bardzo dobrze wyposażona rozlewnia perfum, które są dobrej jakości i w dobrej cenie. Moim ulubieńcem jest Versace - Bright Crystal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą pewnością mogę polecić galeriazapachow.pl, świetne perfumy w super cenach. A wybór zapachów mają bardzo duży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mogę polecić zapachowiec.pl. zamawiam od dawna i jestem zawsze bardzo zadowolona. Ostatnio zakupiłam Lacoste - Touch Of Pink i jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kosmetyków mają na stronie www.nocanka.pl . To mi się podoba w internetowych drogeriach że można w jednym miejscu kupić praktycznie każdy produkt, na każdą cerę i na każdą część ciała. U nich to na pewno bym wyróżniła rzeczy do manicure od Semilac. Ciężko jest tę markę dostać w takich cenach jak w tej drogerii oferują, a wszystko jest oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppain
Od wieków kupuję we Floslek, to jedyne kremy, które nawilżają moją skórę i nie uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewGirl21
Najfajniejsze nawilżenie miałam z masłami Efektima, świetna jakość za małą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam opis to idealnie do niego pasuje zapachowiec.pl. Robię tam zakupy od dawna i jestem bardzo zadowolona. Mają dobrej jakośc***erfumy i duży wybór zapachów. A do tego atrakcyjne ceny. Z zamawianiem i dostawą nie ma problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o makijaż to na pewno fajnym sklepem jest http://pierrerene.com Sama często zamawiam u nich kosmetyki kolorowe, a to dlatego, że mają dobre ceny i świetną jakość. Bardzo lubię ich róże do policzków, bronzer do twarzy i ciała oraz pomadki do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviickic
Ja tak naprawdę już od dawna nie chodzę do żadnych drogerii, tylko zamawiam sobie 100% naturalne kosmetyki z http://www.dotykmaroka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy tylko z zapachowiec.pl :) Sprawdziłam wiele stron i tutaj są bardzo dobre perfumy i w dobrej cenie. Zależało mi na trwałych perfumach i takie też znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po perfumy warto zajrzeć na goia.pl. Mają dobre perfumy, które są trwałe a ich zapach nie różni się od oryginałów. Mają duży wybór, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×