Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Nie dostałam żadnych zdjęć 😭 A chcialabym zobaczyć przede wszystkim Adrianka :D Chociaż i nowe koleżanki też chętnie zobaczę. Liczę po cichu na Omegę, że coś podeśle, jak sama dostanie :P Surfitko, jak o Tobie myślę, to ciągle uśmiech się u mnie pojawia. Cały czas się ciesze, że Ci się udało :) Tłumacze sobie, że te Twoje niepewności to od nadmiaru emocji :D Wyobrażam sobie, że Ci ich nie brakuje. Ja bym chyba zwariowała ze szczęścia :D :D :D Dawno nie pisałam, bo mamy w firmie sporą rewolucję, ale od poniedziałku wszystko ma się uspokoić. Mam nadzieje, że tak będzie. Dziś też byłam w pracy i jestem skonana. Weszłam, żebyście zupełnie o mnie nie zapomniały :P Pozdrawiam Was serdecznie, Adrianka ściskam, ale nie za mocno, żeby mu krzywdy nie zrobić :) i czekam na fotki. ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też od Telesforki!!! dziękuje, odesłałam też do Ciebie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-ja pierwsze odcinki z archiwum x tez lubialam ale potem to juz przegiecie-no ale T jak widzi ten film to nawet jak mamy gdzies wychodzic to ryzykuje burze ale jeszcze stoi w drzwiach i patrzy co bedzie sie dzialo dalej(nawet jesli to wczesniej juz ogladal) Ryba-oczywiscie ze o Tobie nie zapominamy-masz racje-pilnuj stolka jak rewolucja ale potem do nas wracaj. Ani-dzieki za zdjecia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani dziekuje za zdjatko 🌼 ryba_lufa do ciebie tez wyslalam wiec czekam na twoje 🌼 to sie zaraz lepiej rozmawia jak sie wie z kim jakos tak inaczej - ale lepiej :) telesforka a gdzie tam daleko w swiecie mieszkakasz w USA?pewnie pogode masz zawsze piekna wiec o przeziebienie nie musisz sie martwic 🌼 voltare - tak to juz jest ze jak facet ma pilot to koniec, chociaz ja akurat lubie \"skazanego..\" :) 🌼 Kobietki piszecie tu o filmach sf i wyobrazcie sobie ze wlasnie te filmy polaczyly mnie i mojego kochanego mezusia ! 👄 Ja osobiscie lubie i horrory i biograficzne i dramaty i obyczajowki tez - jak komedie to glownie z Whoopi ale filmy i seriale sf to uwielbiam - taka ze mnie chlopczyca :) buziaczki i pozytywne fluidki do was wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, dzięki za zdjęcia, wyglądasz na ogólnie zadowoloną osobę :D Ja na razie nie mam aktualnego to prześlę takie, jakie mam. Zrobione tego lata :) A gdzie Adrianek??!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza-pogoda nienajgorsza-ale sie ochlodzilo-cale 16 st C-w sumie do zeszlego tygodnia chodzilam w japonkach i krotszych spodniach.Dzis ladne slonko wiec pogoda sprzyja spacerkom.Dobrze ze sie ochlodzilo bo jeszcze nie tak dawno musielismy uzywac noca klimatyzatora a teraz o niebo lepiej czekam na meza-cos spoznia sie z pracy a jeszcze dzis wyjscie mamy. Milego wieczoru-zwlaszcza Rybie bo jak zerknelam na suwaczek to.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziewczyny zobaczylam te wasze fajne zdjecia to mi sie glupio zrobilo ze ja wam takie badziewie wysylam - wiec wysylam jeszcze raz zdjecie zrobione jakies 40min temu co prawda komorka ale calkiem niezle wyszlo :) ryba_lufa - nie ma sprawy 🌼 dobrze ze dosszlo ale wiecie ja dalej nie mam zdjecia Adrianka wiec nie badzcie takie i podzielcie sie ze mna... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny poszlo :) ryba_lufa - nie dostalam zadnego zdjatka niestety :( a Adrianka tez jeszcze nie mam wiec nie jetses sama 🌼 telesforka ile ja bym dala zeby w Polsce teraz bylo 19 st, matko ile bym dala :) jak pomysle o tym ubieraniu na cebulke to juz mnie teraz krew zalewa Mezus natomaist uwielbia zime i juz nie moze sie doczekac a mnie szlag trafia jak on sie tak ta zimnota ekscytuje Teraz weekend widze ze dziewczyny zajete i na kafe pustki ale od poniedzialku zadna sie nie wykreci nie ma co :) praca nie bedzie wymowka - meldowac mi sie tu obowiazkowo :D buziaczki dla wszystkich internetowych psiapsiolek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sobie popisać, a tu M. dopiero TERAZ kompa zwolnił :( Dzieki Aisza za zdjęcie, rzeczywiście wyglądasz na pogodną osóbkę :) moze Ani mi tez cos podeśle 🌻 Dobrze, że chociaz ktos polubił Skazanego, dla mnie to był hit ! Wszystkie odcinki obejrzałam w kompie, czasami po 4 naraz! Jest ktoś jeszcze na nogach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
jestem staraczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwieżycie co robi mój M. ....słucha radia, jakaś audycja do 3.00, siedzi po ciemku i słucha muzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
moj jest na zjeździe integracyjnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie męczę nad obróbką zdjęcia, i co je wklejam to mnie rozciąga :) spać mi sie jeszcze nie chce, brzuch pobolewa, @ nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak zjazdy integracyjne, kiedyś byłam o nie cholernie zazdrosna, ale teraz mi przeszło :) a Pani pomarańczowa to pierwszy raz u nas, bo nie kojarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, Telesforka - dziękuję za zdjęcia:) A milka, ani, rybka - dacie się namówić na fotki;) milka - ja skazanego zaczęłam oglądać, ale na kompie nie mam, a nie lubię tak co tydzień - w coś się wciągnę i zaraz się kończy odcinek i akcja zostaje brutalnie przerwana:P Wolę coś takiego, przy czym siadam i mam to szansę obejrzeć od początku do końca. aisza - ja też jestem ciepłolubna;) a mój K. woli tak ok. 15 stopni. I zawsze mi otwiera okna w mieszkaniu bo mu gorąco! ryba - to już nawet ja tyle nie pracuję co Ty (chociaż propozycje były:P ) ale zrobiłam sobie labę - piątek wolny - wyobrażasz sobie - rano tylko po wyniki i na estradiol i potem cały dzień laby (czytaj: sprzątania, żeby sobotę mieć w miarę luźną:) ) Chyba idę spać - tak mi się wydaje że to już pora - dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie kolorowych snów Nie wiem jakim cudem nie wysłałam do ciebie fotek, jutro to nadrobię, bo dzisiaj mi jakies chochliki przeszkadzają. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbuje wkleic swoją fotkę do Spika (GG) i on mi tam narzuca swoje wymiary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa (idę sprzed kompa, bo K. poleciał się szybko kąpać i się szykuje na jakieś następne filmidło i szuka towarzystwa do oglądania:P Wieję stąd, bo będę musiała siedzieć potem niewiadomo do której:P ) Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie szybkciutko, wczoraj mnie zmogło bardzo wczesnie, ale dzisiaj wysle zdjątka jak wroce z koscioła :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj walczyłam do 2.00 (zdjęcie w koncu wkleiłam :) )właśnie wstałam i zazraz ide zrobić śniadanko, chciałam sie z tylko przywitac i życzyc udanej niedzielki 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja też póki co wpadam tylko powiedzieć dzień dobry i idę pomyśleć coś o jakimś obiadku - dzisiaj będzie szybciej - bo potem planuję dłuuuugi spacerek, ze 2 jakieś wzruszające;) filmy na DVD albo kompie (zależy co K. zajmie jako pierwsze) i całoniedzielną labę - czyli generalnie planowane \"nicnierobienie\":P Trzeba się zregenerować przed kolejnym męczącym tygodniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Życzę WSZYSTKIM miłej niedzieli przepraszam, ze tylko tyle ale nie czuję się zbyt dobrze :( zatem zmykam kurować sie dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie nowa strona moja :D Takie małe coś a poprawia humor ;) żeby jeszcze przeziębienie wziąć raczyło byłoby ekstra :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×