Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co kupić

prezent dla wielbiciela siłowni

Polecane posty

Gość gość
monte22 SPIERRRDFALAJ z tą żałosną reklamą, spamerski pomiocie!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma to być prezent dla miłośnika siłowni,to polecam odzież lub akcesoria sportowe z tym związane,dla przykładu możesz sprawdzić na Odziez-sportowa.com mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio natknęłam się na świetne koszulki z nadrukiem poruszającym wątek siłowni i ćwiczeń. Moim zdaniem taki prezent to dobry wybór tym bardziej że jak mówisz nie jest z niego typowy koksik więc podejdzie to tematu luźno :P Zobacz sobie na nie sama http://www.sferakoszulek.pl/pl/c/Koszulki-sportowe/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu kupiłam smartbanda w sferisie, może niezbyt dla wielbiciela siłowni, ale Radkowi podpasował ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Ubranie to fajny i uniwersalny prezent, a dostosować go można do każdego faceta indywidualnie. Lubi siłownie... może postaw na nowy dres, spodenki do ćwiczeń czy nawet ciepłą bluzę. Jeżeli chcesz odejść trochę od sportu to fajnym rozwiązaniem może być koszula. Tak czy siak w męskiej szafie zawsze powinna taka być dlatego można pójść i w tym kierunku :) I jeżeli zdecydujesz się na tego typu prezent to w pierwszej kolejności zajrzyj do nas: ---> www.Ombre.pl W sklepie znajdziesz ogromny wybór ubrań konkret jakości. Warto nas sprawdzić samemu. Zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam środek wspierający wzrost masy mięśniowej, a mianowicie suplement largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabella
Ja bym suplmentów nie ryzykowała, to raczej powinno się samemu wybierać... ale jeśli znasz rozmiar to jakieś fajne wdzianko na siłownię :) możesz kupić taniej np. tu znalazłam fajną promocję na ciuhy sportowe: https://naspole.pl/#/offer/b4796640-f4e8-478c-9a82-8d77572f4955 Wystarczy trochę poszukać, mnóstwo inspiracji wokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, to na spółę wygląda spoko, taki "segregator" z różnymi promocjami :) ciekawy pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie takie gadżety to chyba najlepszy pomysł. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu kupił drążek - super sprawa:) Akurat K Sport ma ich mnostwo dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blendery personalne - zwane też sportowymi - to też dobry wybór dla osób trenujących. Wydatek nieduży, a przygotowanie koktajli po treningach staje się dużo przyjemniejsze :) https://www.ceneo.pl/59886903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro100wnica
Może jakieś słuchawki do ćwiczenia? Ja osobiście wolę się odciąć od wszystkiego ze swoimi słuchaweczkami. Opaska sportowa? Chłopaki lubią właśnie takie gadżety więc może? Ja sama mam tą opaskę https://www.ceneo.pl/48054309 i jak na początku była zabawką, która mnie nakręcała na ćwiczenia, tak teraz po prostu lepiej mogę śledzić postępy i nie tylko bo są powiadomienia i inne bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Jeśli masz więcej środków to polecam kupić solidną (koniecznie z normami czyli taką bezpieczną po badaniach !!) ławeczkę do ćwiczeń. Mój mąż zaczął ćwiczyć na siłowni i taka ławeczka to podstawa, kiedy zrezygnował z siłowni (wiadomo czas na dojazdy, czasem się mu nie chciało) wpadłam na pomysł że mu ją sprezentuje i znalazłam profesjonalny sprzęt. Dostał w prezencie i to był strzał w 10!! szukaj na allegro.

Ja zdecydowałam się na SMART BENCH B225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drążek i drabina to praktyczne uzupełnienie domowej, ale i mniejszej komercyjnej siłowni k-sport.com.pl/product-pol-258-ZESTAW-DO-CWICZEN-DRAZEK-PORECZ-DRABINKA-KSSL097.html, gdzie masz mało miejsca. Nie musisz też ze wszystkich elementów korzystać, jeżeli w danej chwili nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo różnego rodzaju gadżetów mają w sklepie https://swiat-gadzetow.pl/. Dla miłośnika siłowni można tam kupić na przykład pojemny bidon na wodę lub napój z elektrolitami. Myślę, że każdemu sportowcowi taki prezent przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×