Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kristofffku

Dać jej zatęsknić czy walczyć???

Polecane posty

Gość kristofffku
no wlasnie za dwoje nie dam rady i nie wiem w czym naciaga!!W tym ze Kocha??w to raczej nie watpie bo znamy sie jak lyse konie ale jesli nie to o co chodzi?Jednak to fakt ze kobiete mozna znac 30 lat i 50 lat a i tak potrafi zaskoczyc...szkoda ze niezbyt milo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzę
miałam podobną historię i gsdyby nie zawalczył o mnie, a kochałam, wszystko już dawno by sie rozpadło...własnie ta duma Czekałam na gesty z jego strony, a kiedy milczał, niby odpuścił, tłumaczyłam sobie, ,że mu nie zalezy i próbowałam układać w swojej głowie koniec. Walcz, naprawdę walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinkrakow35645
W takiej sytuacji zamowilem urok milosny na http://magicznerytualy.pl . I odzyskałem ukochaną. Wiem że to ostateczność. Ale sposob efektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
wypożycz w bibliotece a jak nie ma, to kup sobie książkę "druga szansa "adepta marcia szabelskiego I DOPÓKI JEJ NIE PRZECZYTASZ NIE RÓB NIC!!! żadnego ruchu, który może cię zgubić NIE SZUKAJ KONTAKTU!! przeczytaj i opracuj plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
a te magiczne rytuały to sciema!!! nie wchodź na to samo nigdy nic się nie robi,ktoś wszędzie to wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne aby znaleźć rytualistę, który będzie chciał podzielić się wiedzą a nie tylko wyciągnąć pieniądze. Jak dla mnie taka osobą jest pani ze stornki wrozkadiana.pl Stara się pomóc jak może, to prawdziwa kobieta anioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×