Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

nie wiem co by to musiało byc żebym potem chciał to wykasować...:):):) czyżbym wczoraj aż tak sie znietrzezwił ? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w związku z tym Tomek? owoc Twoich wedrówek po forach bokserskich? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy juz żesmy dioszli do wniosku że każdy ma inną filozofię punktowania? wiele...więc daj spokój bo na innym forum znajde czyjeś \"runda po rundzie\" gdzie będzie ermis i będziemy się sprzeczać który z leszczy, którzy pewnie w życiu rękawic na rękach nie mieli, poprawnie ocenili pojedynek; zresztą przyznałem juz że w drugim się nie kłócę-pierwszy mnie wkurwił bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zna się na boksie bo sięga do najstarszych archiwów" pięknie-mam na kompie walke z lat 50ch-to znaczy że jestem znawcą w chuj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setki walk to nawet mój stary obejrzał a nie wie kto to maskajew( do niedzieli nie wiedział)...naucz się wreszcie sam trochę myslec a nie tylko cytowanie i wklejanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jak muflon spod monopola-\"widać gołym okiem\"...a wiesz ze tak naprawdę to człowiek nigdy gołym okiem nie patrzy? nigdy proces postrzegania nie jest wolny od zafałszowań jakkolwiek byś tego pewien nie był; zresztą czy Ty czytać nie umiesz? piszę: \"przyznałem juz i o drugą się nie kłócę\"- napisałem tak nie? a do kaczyńskiego to mnie nie porównuj jak mamyze sobą gadać -zresztą tak jak on z mamą będziesz po 50ce mieszkał :O chyba że na lechu się wzorujesz-jeszcze lepiej, będzie Ci żonka krawat wiązała i jebała że sam zawiązałeś krzywo! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skończ z tą propagandą wszechpolską bo srać się chce-nigdzie nie pisałem że jest Twój a-damek cienki tylko że GO NIE LUBIĘ I WKURWIA MNIE JEGO PIEPRZENIE...jest różnica? jest dobry ale życze mu żeby przegrał bo gnoja nie lubię; czy to zrozumiałeś Tomaszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak johnson przyjedzie do katowic kiedyś to wkleję tu zdjęcie swojego wacka...:D:D:D to pewnie hit z forum polskiring tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym wnosisz? nie mogę nie szanowac kogoś kogo dla mnie nie ma... Ty go nie szanujesz bo kazał Ci kochać kobiety a Ty je tu gnoisz od strojniś i dup na zawołanie dla przystojniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze mam to w sumie głęboko gdzie adamkowi napierdoli to niech ogląda uważnie tylko bez podglądania bo to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz raz przegrał ... i przegra więcej razy...jak dotrwam na kafe do marca czy tam lutego to pogadamy :D drwię z Ciebie nie z boga-jak mogę drwic z kogoś kogo dla mnie nie ma? pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed walką gołoty z lewisem i brewsterem też tu pewnie komuś czadziłes że brewster nie ma szans bo gołota \"lepszy technicznie\" (cokolwiek to ma znaczyć)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogę zdradzać kogoś kogo dla mnie nie ma?pomysl koniec tematu admek-briggs...nic juz wyników nie zmieni i cieszmy sie tym mistrzostwem wielkim choć krzywy ryj ono nosi co do pomroczności to może to jakaś sutodiagnoza bo z Twoich postów wynika że to Ty masz jakieś zaburzenia postrzegania ("wszystkie dziewczyny...[wstaw odpowiednie przemyślenie]")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×