Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k8

spójrzcie ne ta laske....

Polecane posty

Gość Zuucca
Boni ta chuda jest straszna :O yyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984
"bo duzo o niej słuszyszałam, ale nie pozytywów..... laska patrzy na cash" co to za slownictwo. Laska raczej taka sobie... ladna, ale nic specjelnego, taka polska strasznie... a ty sie chyba chcesz pochwalic, co? zgadlam? zajmij sie czyms pozyteczniejszym, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984
"bo duzo o niej słuszyszałam, ale nie pozytywów..... laska patrzy na cash" co to za slownictwo. Laska raczej taka sobie... ladna, ale nic specjelnego, taka polska strasznie... a ty sie chyba chcesz pochwalic, co? zgadlam? zajmij sie czyms pozyteczniejszym, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984
co sie stalo z jej nogami? ten fotograf niezbyt doswiadczony, bo takie jej fotki strzelil,ze szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
wyglada moze i jak blachara ale ma ladne rysy twarzy i chyba jednak najpierw powinnas ja poznac zanim ja tak poddasz osadowi obcyh ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosne pipy
!!! ta dziewczyna jest sliczna paszteciary! ma pielne soczyste usta, ladne rysy i cudowna figure mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosne pipy
poczytajcie sobie opinie facetow !!!! "a chcialem jeszcze powiedzieć, że na tle tych panienek ze swierszczyków wygladasz jak Aniol, nie one nie są zle ale zrobione i wszystkie (prawie) mają nagie zdjecia.Ty przyciągasz jak magnez i bynajmniej nie tylko nagością........" "Witaj Zjawisko! Mialem okazje robić ci ostatnio zdjęcia i wyszly rewelacyjnie. Nie pamietam bym mial do tej pory tak swietną modelke, pojmujesz w mig co chcę zrobić, rewelacyjna wspólpraca, pelen profesjonalizm. A do tego twa seksualność + naturalne piękno.Jesteś jak wino!!! Mieszanka wybuchowa.Pozdrawiam Robert"" "Sloneczko jesteś taka ponetna, nie wyobrażam sobie nawet jak możesz wyglądac bez tej bielizny bo bym zwariowal, jednak nie daje mi to spokoju. Marzę by Cię kiedyś spotkac na żywo ..... poznam cię napewno bo Twe usta snią mi sie po nocach" "nie no jestem zaświergolony!!!! codziennie muszę patrzeć na Ciebie!!!! jesteś taka idealna hm masz najpiekniejsze oczy na świecie takie duże brązowe piekne a usta namiętnie rozchylone, sama slodycz. nic tylko pogratulować Twemu męzczyźnie" " dla mnie jest świetna a wszystkie zadziorne babska z zazdrości tak piszą...gdyby każda kobieta tak wygladala to swiat bylby piekniejszy. Zobaczcie ona ma już 30 lat malo która kobieta ma takie cialo.Dla mnie najlepsza nie zobiona jak te wszystkie z świerszczyków."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra :o ladne dziewczyny tylko ktos je do sesji tak wypakowal fluidami, ze wyglada to tragicznie mim zdaniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowana woda
cialo ma jak najbardziej ok, tylko twarz....... taka sztuczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam
ze piszecie ze jest brzydka bo jej poprostu zazdroscicie i tyle :P nie jedna chcialaby wygladac tak jak ona. ale najlepiej powyzywac ja od brzydali zeby sie troche dowartosciowac co nie moje drogie :D nie powinno sie oceniac czlowieka jedynie po wygladzie bo wygladu sobie nie wybieramy moje panie (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowana woda
ja jej nie zazdrosze, po prostu nie moj typ urody i zdecydowanie wole brunetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak.
dziewczyna jest ladna tylko zdjecia ktos spieprzyl, jak mozna tak obrobic fotki ze skora wyglada jakby byla z plastiku ? Bez jaj, sztucznie bardzo, az razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół litra restylanu w wargach ;) nieźle musiała zainwestować... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
najladniej wyglada na tym czarnobialym zdjeciu i w okularach reszta taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalasws
jak taka brzydka laska moze byc supermodelka? na pewni przez wyro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin2_3
taka, taka ....szczurkowata trochę. Fakt fiurę ma ładną. I wlosy też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Bardzo ładna. Napewno wyróżna się z tłumu. Twojemu bratu koledzy będą zazdrościć, a dziewczyny "zionąć do niej jadem" i wyszukiwać jej mankaamentów urody, jakby same były idealne, (co widać po poprzednich wpisach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×