Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malutka2121

TANIE TAXI POZNAŃ!??

Polecane posty

Gość Malutka2121

Możecie mi zaproponować jakieś tanie taksówki, nazwa firmy i nr tel? Bo będę musiała trochę pojeździć po tym mieście, w nocy, a niestety pieniędzmi szastać aż tak za bardzo nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie taxi Poznań
Proponuję skorzystać z porównywarki cen taxi - tanietaxi.pl . Wystarczy podać cel podróży - system obliczy cenę i wskaże najlepszą ofertę taxi. tanietaxi.pl - działa również w innych miastach. m.in. Taxi Warszawa, Taxi Kraków, Taxi Gdańsk, Taxi Sopot, Taxi Katowice, Taxi Szczecin, Taxi Wrocław, Taxi Białystok, Taxi Zakopane i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion jabłek mam...
potwierdzam, 9666 teraz chyba trzeba dodać jedynkę na początku numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta makel
Radio Taxi Luz - nie najtańsza, ale pewna, bez dziwnych akcji. Mało jest dobrych taksówek i taksówkarzy, którzy nie mają w planie zrobić cię w konia. Oni należą do polskiej sieci taksi, jeden numer na całą Polskę - 19123. Jak na razie problemów nie było. Taksówką jeździmy kilka razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-piersie leni-na
wypzycz sobie auto wyjdzie taniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania matuszczyk
U nas w Białymstoku również jedyna sensowna korporacja do której nie boimy się wsiadać należy do Polskiej Sieci Taxi. To Radio Komfort Taxi. Niestety, ale w tej branży wciąż ludzie mają manię kombinowania. Wsiadamy wyłącznie do pewnych taksówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić w Warszawie supertaxi.pl. Bardzo dobra taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonski

Prowadzę firmę, więc dla mnie oszczędność czasu, to realna oszczędność pieniędzy. Tak jest np. przy przejazdach taksówkami. Muszę mieć kierowcę na czas i dotrzeć na miejsce też sprawnie. Dlatego korzystam z free now. Dzięki temu oszczędzam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja to zawsze po Poznaniu jeżdżę z Opti Taxi. Zawsze sprawnie, szybko i niedrogo. Jeszcze się nie zdarzyło abym nie była zadowolona z kursu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

po Poznaniu to tylko free now, zwłaszcza w nocy i zwłaszcza kobiety. jezdze z nimi już długo bo nasza firma ma z nimi podpisany kontrakt w ramach podrozy słuzbowych i polecem Ci ich przede wszystkim dlatego, ze przejazdy zamawia się przez aplikację, więc od razu widzisz co i za jaką kwotę, wiec jest niskie prawdopodobieństwo, ze ktoś Cię oszuka na hajsy, przejazd masz ubezpieczony, do tego samochod czysty i pachnący a nie zapyziały i kierowcy licencjonowani i uprzejmi, budzą zaufanie a mi jako kobiecie na tym najbardziej zależy, zeby czuć się bezpiecznie podczas podrozy do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonych usług taksówka Wrocław , to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Royal Taxi, która w ofercie usług posiada m.in. zakupy na telefon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×