Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tofee

Melitus

Polecane posty

W MELITUS nie, mnie spieprzyli brzuch w MODEL - MED. Uwazaj, bo to oszusci, zrobia Cie na szaro tak jak mnie, a potem odwroca sie tylem. Nie sluchaj naganiaczek pana doktora Bromy, ani tez J.JETHONA czy J.STRUZYNY, bo to taki sam element.Operacje plastyczne sa zbyt drogie, aby dac sie zlapac na lep i wyrzucic forse w bloto. Nieraz bywa tez tak, za juz nie mozna zrobic poprawek i zyjesz okaleczona. W miejscu mego zamieszkania lekarze pytali, kto i gdzie mnie tak urzadzil. Zastanawiali sie tez, czy jak ktos operuje sobie w MODEL - MED twarz, to rowniez panowie doktorzy zostawiaja mu taka gruba, wstretna blizne. Slyszalam, jak jeden mowil do swego kolegi: \"Ci partacze z Europy Wschodniej odbieraja nam chleb, bo sa tansi, a potem pacjentki przychodza do nas po poprawki i w sumie placa 3 razy wiecej!\" NIE WIEDZIELI, ZE TE OPERACJE ROBIL PAN PROF. JETHON, za aprobata innego profesora, PANA J. STRUZYNY. Obciach na caly swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może cos na temat ktos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos cos wie
Ponawiam pyatnie i prosze na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie odpowiedzial mi na temat, ale jestem juz po zabiegu. W poniedzialek usuwam szwy i jak na razie jestem zsadowolona. Troche swedzi tam gdzie bylo szyte ale to podobno dobrze, bo oznacza ze sie goi. Mila atmosfera, bezpiecznie w zamknietym osiedlu. Tylko z parkowaniem bywa trudno :( ale chyba nie o to tam chodzi ;) pozdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolcjc k4xwrejlfop 54 n9uehoib

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa5891
Hej, w klinice Melitus, robiłam sobie ostatnio mikrodermobrazje skóry głowy oraz usta, moja znajoma brzuch body-jetem. Nie są drodzy, a jeśli chodzi o doświadczenie i wiedzę daleko od pozostałych. Natknęłam się wcześniej na takich specjalistów, po krótkich kursach i się zawiodłam. Przy pierwszej wizycie wiesz wszystko, nikt nie naciąga i nie robi nic na siłę. Otrzymałam najwyższej jakości mieszankę ( substancję wstrzykiwaną w skórę głowy) i cenne uwagi dotyczące pielęgnacji włosów. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klarysie
mozna wierzyć, że to nie naganiaczka, bo pomylila mikrodermabrazję z mezoterapią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha123
Heh, rzeczywiście, klaryska zrobiła niezłą zmyłkę z tą mikrodermabrazją/mezoterapią - gdyby sobie zrobić mikrodermabrazję na skórze głowy, to efekt byłby co najmniej dziwny, hihihi ;) A wracając do ogólnego tematu - ja korzystam czasem z usług Lecznicy Melitus i zawsze jestem zadowolona z poziomu usług (atmosfera, czystość, doświadczenie lekarzy, stosunek ceny do jakości zabiegów - wszystko na duży plus). Poza tym w tym roku mieli sporo fajnych promocji i z niektórych zabiegów można było skorzystać rzeczywiście w bardzo korzystnych cenach - co jakiś czas promocje są zmieniane, więc warto zerkać na stronę tej lecznicy. Generalnie - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa5891
Dziewczyny przepraszam za drobną pomyłkę, rzeczywiście pomyliłam. Mikro i mezo zawsze kojarzą mi się z tym samym. To była mezoterpia. Jestem już po 4 zabiegach, i włosy rzeczywiście się wzmacniają. Widać to dopiero po 4, więc dla niecierpliwych takich jak ja to spore czekanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha123
A który rodzaj mezoterapii robisz sobie w Melitusie? - bo zerkałam i widziałam, że do wyboru jest tam albo ostrzykiwanie skóry głowy preparatami pobudzającymi wzrost włosów i zapobiegającymi ich wypadaniu, albo ostrzykiwanie osoczem uzyskiwanym z krwi pacjenta (podobno rewelacja) - GPS III lub Regeneris. Która metodę wybrałaś i czy zastanawiałaś się nad tymi pozostałymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka158
Mam pytanie do Klarysy5891. Pisałaś, że korzystałaś z zabiegów mezoterapii. Mam duży kłopot z włosami, strasznie dużo mi ich wypadło. Zastanawiałam się nad skorzystaniem z usług Lecznicy Melitus. Słyszałam wiele dobrego na temat stosowanej tam mezoterapii. bacha123... jakiś czas temu zdecydowałam się na metodę GPS III. Jestem naprawdę zadowolona z efektów i polecam zabieg każdemu. Jako ciekawostkę, chciałam podkreślić, że zabieg poza walorami pielęgnacyjnymi może być stosowany również w celach leczniczych. Mojej mamie lekarz zalecił zabiegi, gdy miała problem z gojeniem skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa5891
Potwierdzam- zabieg mezoterapii jest naprawdę skuteczny, może być delikatnie dokuczliwy podczas zabiegów jak masz mały prób bólu ale to trwa chwilę więc da się przeżyć, poza tym na miejscu możesz zrobić badanie skóry głowy i będziesz wiedziała czy masz problemy ze skorą głowy, czy brakiem witamin, czy po prostu wypadanie poprzez osłabienie. Mogę polecić melitus śmiało, mają największe stężenie witamin w ampułce, w porównaniu do dwóch innych punktów dermatologii estetycznej. Zdecydowałam się również ostatnio na laser regeneracyjny, cudo !!!!! wypaliłam piegi i wygładziłam skórę, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowczo ich odradzam, nastawieni są tylko na kase, naciągają. Namówili mnie na fotoodmładzanie, ze znikną przebrawienia, dziury po pryszczach, że jak nie bedzie rezultatu poproawimy za darmo, oczywiście nie było, za kolejny musiałam płacic normalnie. Zero efektu. Brak ciepła od strony personelu, sztucznie usmiechnieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina35
Ja jestem bardzo zadowolona z lekarzy w Melitusie. Chodzę do dr Kozłowskiej i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jest naprawdę dobra specjalistka. Od lat zmagam sie z problemami skory i byłam już u wielu lekarzy ale dopiero dr Kozłowska zastosowała odpowiednie leczenie. Ma ogromna wiedzę, jest zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Powinno być wiecej takich lekarzy. Melitus jest ładna i estetyczna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakiś zabieg na szybki porost włosów? ja mam gęste włosy ale strasznie mi wolno rosną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka_222
Ja też jestem bardzo zadowolona, byłam ostatnio na dermaoxy i efekty są super. Co do pracowników to też mam tylko pozytywną opinię, dla mnie byli bardzo mili, na nic mnie nie namawiali. Wręcz odwrotnie - mówili na jakie zabiegi warto chodzić przy mojej skórze, a jakie lepiej sobie darować. Bardzo dobrze wspominam tę wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Czarna
Zdziwiły mnie trochę te negatywne komentarze, bo ja całkiem niedawno powiększałam tam usta i jestem zadowolona z podjętej decyzji. To, co mi się spodobało to bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i nawet (co mnie pozytywnie zaskoczyło) powiedziała o możliwych minusach zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×