Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KOT_PASKOWY

Wykwintny seks

Polecane posty

mi się marzy od jakiegoś czasu. Nie takie zwyczajne rżnięcie, posuwisto-zwrotne ruchy zakończone erupcją materiału genetycznego gdziekolwiek, ale naprawdę ekscytujący, oszałamiający, wykwintny seks. Tak się chciałem tylko wynurzyć ;-) ... jak łódź podwodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świece powinny być cały czas. Dużo świec. Płonący ogien w kominku, zmysłowa, relaksująca muzyka w tle. Zwiewne zapachy pobudzajace zmysły. I wiszące w powietrzu napięcie erotyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie?!? Wykwintność chyba nie zależy od ilości, ale poziomu uczestników. Ja samodzielnie potrafię być wykwintna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeliwna, wielka wanna na lwich łapach w ogromnym pokoju kąpielowym ogrzewanym kominkiem ... ;) ... no, no ... zaczynam się rozmarzać coraz bardziej :) Wonności wszędzie ..., musujące napoje w wysmukłych (dla panów) i w szerokich (dla pań) kieliszkach ... ;) Co powiecie na służbę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy służba też ma w \"wykwintnościach\" w jakiś sposób uczestniczyć? Ja chcę masażu :) Nacierania olejkami na sofie szyfonem pokrytej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Zostałem sam :( Obym tylko nie rozpuścił się w tej wannie podgrzewanej ;) Dobrze, że choć służba została :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wanny ;) Woda jeszcze gorąca ..., bulgocze czas cały perlistymi bąbelkami ;) To samo w pucharkach uzupełnianych przez służbę :D Nie ma to jak poranna kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolanach, po kąpieli, ... mogę się umościć ;) Nie wiem tylko, czy szydełko będzie odpowiedniego rozmiaru ;) Kocyk chyba nie będzie potrzebny, wszak wszędzie ogień płonie :) ... i atmosfera jest coraz gorętsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardło też:( przyjaciółka z drugiego pokoju ledwo co sie z zapalenia oskrzeli wyleczyła i pewnie ta cholera mnie zaraziła:P ale dobra, to zycie erotyczne, a nie zdrowie i uroda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×