Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata_anna

mięśniaki - poradźcie coś

Polecane posty

Gość ....finka
....finka Nasiadowka-- Przygotowac garnek na ok 3-4 l wody ;wsypac2 lyzki siemia lnianego -pogotowac ok 10 min az wydzieli sie dostateczna ilosc sluzu.Dosypac po czubatej lyzce zioli jeszcze chwile zagotowac.OPozostawic do naciagniecia . Po lekkim odparowaniu -nie za gorace wstawic z garnkiem do sedesui usiasc na ok 20 min .Nasiadowke robic najlepiej przed snem.Robic codziennie az do ustapienia dolegliwosci.Ziola po nasiadowce mozna pozostawic w lodowce do drugiego dnia . Przed nastepna dosypac troche ziol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
....finka MIESNIAKI ---niezbedna jest akuperesura stop;punkty macicy i jajnikow znajduja sie po obu stronach piet.Macicy -po wewnetrznej stronie obu piet.Wg dr Gornickiej -lekarki i zielarki ; MIESNIAKI MOZNA USUNAC MASUJAC MACICE I LIMFE PRZEZ OK 6 MIESIECY ,3 RAZY TYGODNIOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
....finka OKLADY Z KAPUSTY--wg dr Gornickiej ;odtruwaja i regeneruja leczone tkanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OKŁADY----wygodne w użyciu ---okłady z lisci topoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
[zgłoś do usunięcia] ....finka OKLADY Z KAPUSTY--odtruwaja i regeneruja leczone tkanki -pisze dr Gornicka ;lekarka i zielarka. Wez wiekszy caly i zdrowy lisc kapusty bialej i po sparzeniu wrzatkiem rozbij jak na kotlety . Posmaruj brzuch czy inne miejsce n p chora piers t l uszczem ,wazelina a najlepiej olejkiem rycynowym ,ktory ma dodatkowo wlasciwosci lecznicze.Naloz lisc kapusty,owin czy obandazuj lekko i pozostaw na noc .Powtarzaj przez conajmniej kilka dni. 16:05 [zgłoś do usunięcia] ....finka OKLADY Z BOROWINY-----takze w postaci plastrow ; 5 szt ok 12 zl.Sanatorium w domu!!....do stosowania rowniez w schorzeniach kobiecych. 16:09 [zgłoś do usunięcia] ....finka BOROWINA --dzialanie ;przeciwzapalne ,sciagajace ,bakteriostatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
....finka W LECZENIU CHOROB KOBIECYCH NAJLEPIEJ ZASTOSOWAC JEDNOCZESNIE ICIE ZIOL ,NASIADOWKI,OKLADY, MASAZ STREF REFLEKSYJNYCH..........W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW MOZNA UNIKNAC OPERACJI. 15:06 [zgłoś do usunięcia] ....finka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka46
Finko ,bardzo dziękuję za Twoje porady na mięśniaki,ale mam pytanie ,czy już ktoś wyleczył się tymi sposobami,bo jest ich dużo a ja boję się ,że to książkowe teorie których nikt nie stosował.Dla mnie to takie skomplikowane te różne mikstury,ale na pewno coś wypróbuję bo boję się operacji.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mama
witam, powiem tak, kilka lat temu stwierdzono u mnie małego mięśniaka, potem urodzilam synka, mięśniak sie powiekszył w ciąży potem zmalał....i potem pomalutku ruszył...do rozmiaru 6cmx4,5cm. Od mojej gin w listopadzie usłyszałam : na wiosnę operacja. Od listopada do marca przeprowadziłam kuracje ziołami o. Klimuszko i......dziś po wizycie u innego gin mięśniak ma 3cmmx4cm. Czyli zioła działają i po przerwie robię kolejna kurację. Pisze to dlatego bo sama się naszukałam odpowiedzi czy pić zioła czy nie ma sensu, dziś uważam PIĆ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięśniaki powstają na skutek zaburzeń hormonalnych.Niepokalanek reguluje gospodarkę hormonalną.Moje 22mm po 3 tyg.19mm i zatrzymanie endometriozy.Piję także zioła szwedzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak niektóre mysla o mam juz problem z głowy bo nie mam macicy i nie dostane okresu,ale chodzi że może chcesz miec jeszcze dziecko i co wtedy dzieje sie z twoją psychą nie ma juz odwrotu bo nie masz juz tego organu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Mięśniaki dobrze leczy się chińską medycyną , mniejsze można usunąć w ciagu 1-2 miesięcy. Najczęściej nie trzeba usuwać narządu ; więcej : www.tcm-online.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agathachristie
Chcę zapytać o chińską medycynę, czy ktoś leczył się tymi ziołami, czy są bezpieczne do stosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pań o wypełnienie całkowicie anonimowych ankiet na temat jakości życia kobiet z mięśniakami macicy. Ankiety posłużą do przygotowania pracy naukowej na temat wpływu mięśniaków na jakość życia i funkcjonowanie seksualne kobiet. Dziękuję i pozdrawiam usmiech.gif Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1Cc1kPpj8VUsd 8WPQui5uG6DDMlBk-w-G7-1BKc3lKz4/viewform?c=0&amp ;w=1&usp=mail_form_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie. Ja już pięć lat leczę się ziołami, jodyną, siemieniem lnianym i nic! Mięśniak już ma 13 x 10 cm, boję się iśc na operację, coć lekarz mnie straszy, że jestem nieodpowiedzialna, ale moja koleżanka po operacji ma syndrom pustej lalki i psychicznie za to płaci. Drugiej koleżanki mąż od operacji nie dotknął, już trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mężowie nie tykają Twoich koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy którąś miała robiona biosem przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam mięśniaki - zeby je wykryć konieczne są regularne wizyty u ginekologa. Bez tego sie nie obejdzie. Chodziłam do http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ , mięśniaki zostały w porę odkryte, dzięki czemu udało się je usunąć i teraz juz jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam rumianków
Ja nie wiedziałam, że można pić zioła na mięśniaki, ale sprobowałam i o dziwo zaczęło być coraz lepiej, wprawdzie lekarz był bardzo sceptyczny, ale po 3 miesiącach to powiedział, że albo to cud albo zioła zaczęły działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda

U mnie było podobnie, lekarz był totalnie zaskoczony, kiedy przyszłam na kontrolę po 3 miesiącach. Nie znikły ale się bardzo zmniejszyły. Powiedział żebym powtórzyła picie ziół  i dopiero wtedy zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusik

Ja nieufnie podchodzę do takich kuracji, raczej powierzam moje zdrowie lekarzom, ale właśnie lekarz polecił mi zioła  na mięśniaki. I jak na razie jest raczej lepiej niż gorzej. Kumpela poleciła mi sklepik gdzie robią zestawy Klimuszki https://herbapis.pl/ziola-oklimuszko-miesniaki-macicy,p1183.html  . Zobaczymy jak będzie dalej, raczej bym nie chciała żadnych inwazyjnych zabiegów, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×