Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jadziunka

Robię wszystko by uniknąć spełnienia wróżby...

Polecane posty

Gość jadziunka

Jak myślicie uda mi się to ? Czy mozna odwrócic przeznaczenie ? Zmienić los ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziunka
nie, wróżby co do przyszłości...nie chcę by się coś stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę. Nie uda Ci się. Najwyżej przesuniesz rzecz całą na pózniej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę w przeznaczenie
więc wątpię by się udało je oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega, który przepowiada różne rzeczy, paru osobom śmierć, dwu kobietom powiedział, że są w ciąży, sprawdziły i okazało się, że rzeczywiście, za każdym razem kiedy widzi coś, co dotyczy mnie i jest to coś złego, to dodaje, żebym pamiętała, że sama jeszcze mogę zmienić bieg wydarzeń... i to się sprawdza. Walcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ale są wróżby i są WRÓŻBY ;) Co innego cyganka, która za złotówkę wciśnie największe kity o szczęściu, a jeśli jej nie dasz tej złotówki to rzuci na Ciebie klatwę, a co innego wróżby kogoś, komu się spełniają. Ja wierzę we wróżby mojego kolegi, który w sylwestra 2004/2005 powiedział, że ten rok będzie smutny dla Polaków, bo wkrótce umrze. niecałe 4 miesiące później... Wszystko co powie się sprawdza... Powiedział mi, że zejdziemy się z moim facetem, jeśli tylko z nim porozmawiam szczerze i mimo tego, że nie widziałam najmniejszych szans, udało się... Powiedział, że nie na długo się zeszliśmy - po 3 miesiącach się rozstaliśmy, mimo, że nic nie wskazywalo na to, że coś się popsuje. No, ale mój kolega to żadna wróżka ściemniarka, tylko ktoś, kto ma prawdziwy dar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala misiu 1
nie wierzę w nieuchronność przepowiedni, przecież to sam człowiek kieruje swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarararara
mi "wróżka" pwoiedziała, ze obecny partner to nie jest ten na zawsze, niby duzo rzeczy sie zgadzało (typu, ze ja lubie ludzi i zabawe, on swoja prace itp i to sie zgadza), i że to ja go zostawie i znajde swoja miłosc. Powiedziałam mu o tym, troche sie wytrazył, potem się z tego nabijalismy....jak bedzie nie wiem...ale staram sie nie dopuscic do spełnienia wrózby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się dotychczas udaje
przechytrzyć los :D i sprawić by tarot się nie spełnił, udaje się to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robię wszystko by się nie wydarzyło to co wywróżono. Jestem silna i nie dam się jakimś przepowiednią wróżek zza siedmiu gór. powróżyłam sobie tak z ciekawości i teraz muszę LOS ustawić na dobrych torach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczęta
samospełniające sie proroctwo - czyli jak cos wieci ze sie stanie to będziecie nawet nieswiadomie robic wszystko żeby sie spełniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEDYŚ PRÓBOWAŁAM
oszukać przeznaczenie, czy tam los, zalezy co jak nazywamy. i nie udało się. Myslę że poprostu każdy z nas ma zapisany scenariusz - jak w filmie i musi odegrac swoja rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se probuj a i tak
sie spelni co ma sie spelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieruj się w życiu..
1. sercem 2. rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi juz druga
powiedziala to samo, wiec ciekawe czy sie spelni:) o tyle zastanawiajace, ze przepowiednia dosc konkretna, a nie na zasadzie, ze wyjde za maz albo nie wyjde heheh, czy bede szczesliwa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moje wróżby
sa tak zawiłe, że raczej nie mogę nic zdziałać ciagle słyszę, że powinnam byc z tym z kim nie jestem, ze muszę sama zdecydować i takie tam, nigdy nikt mi nie powiedział nic konkretnego Także los mój w moich rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany............
czytam i powiem tak: te wróżby od uznanych się sprawdzą te od tych co udają wróżki nie, więc wszystko zależy od kogo słyszałaś przepowiednie a co do losu - mozna zmienić, mozna pójśc np w prawo a nie w lewo i juz inny bieg spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienic wróżkę :) poważnie -> zła wróżba się odwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle traktujecie wróżby. One nie są po to żeby wam powiedzieć jak będzie tylko żęby was przed czymś uchronić. Zebyście mogli jeszcze coś zmienić. Jakbyście wiedzieli że się przewrócicie to byście sobie usiadli! Wróżby nie muszą się sprawdzić i te złe w szczególności. To chodzi o to że jak wiesz to będziesz ostrożniejszy. Ale są i takie żeczy których się nie uniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam u wróżki urok miłosny, który przyniósł efekt. Po 3,5 roku związku zostawił mnie chłopak podając powód, że chciałby odpocząć, pobyć przez jakiś czas sam. Od tamtego czasu minęły ponad 2 miesiące. Bardzo przeżywałam to rozstanie, ale cóż mogłam zrobić, nie da się zmusić nikogo do miłości. Chciałam o nim jak najszybciej zapomnieć, jakoś sobie poukładać swoje życie na nowo, bez niego. Nie dałam rady. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl , po 2 tygodniach do mnie powrócił, prosząc o przebaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z wróżbity internetowego (wrozbitapaulus.pl) zamówiłam wróżbę na dłuższy okres i większosć się już sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×