Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka z II g

mikołajki klasowe

Polecane posty

Gość olka z II g

znowu...i jak co roku ten sam problem .. cokupić.. dawajcie jakies pomysly na prezent do 20 zł dla dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wbrew pozorom za 20zł można kupić wiele ciekawych rzeczy koleżance. Po pierwsze można kupić jakis ładny pierścionek, czy kolczyki. Srebro nie jest drogie, więc spokojnie zakup zmieści się w podanej przez Ciebie kwocie. Widzisz koleżankę codziennie w szkole, więc wiesz, co potencjalnie mogłoby jej się spodobać. Jeśli nie biżuteria, w grę w chodzi oczywiście kosmetyk. O ile nie znasz zbyt dobrze tej dziewczyny, lepiej odpuścić sobie jakieś wody toaletowe i kupić np. żel pod prysznic z balsamem w komplecie, czy coś w tym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podoba mi się pomysł
z filiżanką, teraz są piękne kubeczki i filiżanki. Ale to zależy też od tego czy taki prezent pasuje do koleżanki. Nie każdy zwraca uwagę na to w czym pije herbatę:). Ale jak dla mnie pomysł bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, kosmetyk się zużyje, ale jest chociaż praktyczny - nawet, jeśli dziewczyna ma 5 balsamów, to zużyje i szósty. Podobnie rzecz ma się z kolczykami. Zakładam, że w każdym domu jest cała masa kubków, filiżanek itd. I nie mówię tu tylko o zwykłych prostych szklankach, ale właśnie tych z jakimiś nadrukami. Równie dobrze można komuś kupić figurkę, czy inne badziewie, które będzie stało na półce zbierając kurz aż miło. Choć ja bardziej niż za kosmetykiem obstaję jednak za kolczykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Te skarpety, w zające są boskie, ale jakieś takie wielkanocne, a nie mikołajowe. Te lepsze: http://www.allegro.pl/item141314717_dzikie_zwierzeta_w_twoim_domu_prywatne_zoo.html Myślę jednak, że w tym przypadku nie opłaca się płacić za przesyłke. Napisz z jakiego jesteś miasta, to może wyszukają Ci coś na allegro :) Jeśli chciałabyś coś z biżuterii artystycznej, to na kolczyki ze srebra starczy. Może z różnych for internetowych będę znała kogoś z Twojego miasta, to Ci podam namiary :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Jeszcze możesz kupić takie ręcznie robione etui na mały telefon: http://images4.fotosik.pl/172/9628ef875d88dc59.jpg Płaci się za nie na konto dla tego dziecka: www.martynka.wroclaw.pl Jakbyś sie na takie etui zdecydowała, to napisz tutaj :) Powiem Ci, co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo
co mam kupić dziewczynie 10lat pieniądze minimum15zł max 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia **
a ja uwazam ze najleprzy prezent jest miś do którego mozna czasami sie przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa
Moim Zdaniem najlepiej kupić jakies kosmetyki allbo kolczyki czy cos w tym stylu ... Jakaś figurka na nic nikomu sie nie przyda , a takie rzeczy tak =] wiec moja propozycja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek i pluszowy breloczek albo małą maskotkę do kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1999
ja również mam ten problem tylko że większy gdyż koleżanka jest w klasie nie lubiana mam do wydania 15 zl ale co zrobic by się jej prezenty podobał!!!! :D PROSZE ODPOWIEDZCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiarnia
Ja rok temu kupiłam koleżance takie śliczne, futerkowe, mikołajkowe skarpety. Ona była zachwycona i wszystkim bardzo sie ten prezent spodobał :) Jednocześnie śmieszy i praktyczny. W tym roku inna koleżanka powiedziała, że chce coś ładnego, zabawnego a zarazem spontanicznego... I cały czas się nad tym zastanawiam... Co myślicie o jakimś zestawie do pielęgnacji paznokci w stylu: jakaś zabawna polerka, pilniczek itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ten pilniczek byłby faktycznie zabawny albo mega potrzebny osobie obdarowywanej to dlaczego nie ;p Ja bym jednak wybrała jakąś karbownice z electro.pl. Do manikiurzystki można się wybrać raz na miesiąc a włosy ukłądmay codziennie, wiec karbownica czy jak kto woli prostownica, lokówka wydaje się być bardziej pożyteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiarnia
tylko kup tu człowieku prostownicę za dwie dychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla dziewczyny chyba nic prostszego - kup błyszczyk, albo tusz do rzęs. do tego jakaś czekolada i po kłopocie :) wiadomo, że kosmetyk zawsze się przyda, obyś tylko trafiła kolorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostownicę za dwie dychy pewnie da się kupić jakaś używaną :D Przejdz się po komisach albo pogrzeb w sieci :D A tak poważnie to.... może jakiegoś ładnego pendrive'a? albo... wywołaj jej jakieś obciachowe zdjęcie, przerób na jeszcze bardziej obciachowe w jakimś programie graficznym, kup ładną ramkę i jej podaruj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, ale w temacie nie pojawiła się jeszcze...książka ;) Popytajcie znajomych osoby, której kupujecie prezent (chyba, że dobrze ją znacie) jakie lubi książki i które tytuły już ma, a potem wycieczka do taniej książki (przecież teraz takie księgarnie są na każdym rogu) i możecie pół dnia tam szukać - półki aż się uginają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów grudzień i problem z prezentami. Zastanawiam się czy teraz można dać koleżance z klasy na mikołajki na przykład jakiś ciekawy breloczek firmowy albo oryginalne etui na komórkę? Moja siostrzenica szuka czegoś ciekawego dla osoby, której prawie nie zna. Co można za niewielką cenę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvoniaczkaToJa
a kto wie co można kupić dla chłopaka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziaa170
Hej! ja właśnie też mam problem co kupić chłopakowi na szkolne mikołajaki...znam go krótko..poradzie coś praktycznego ale równiez śmiesznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden skądś000
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARYKATURY
Witam.Wykonuję portrety,karykatury i metryczki dla dzieci na zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na meila: orzeszek200@wp.pl bądź GG 994119. Cennik: FORMAT A4: 1 osoba - 20zł 2 osoby - 40zł FORMAT A3: 1 osoba - 30zł 2 osoby - 60zł METRYCZKI DLA DZIECI: tylko 20zł Czas realizacji portretu to od 2 do 3 dni.Natomiast czas realizacji metryczki to tylko 1 dzień. Poniżej podaje linki moich przykładowych prac" http://yfrog.com/2tparawrj http://yfrog.com/0oszkicyj http://yfrog.com/jmangelinazrj http://yfrog.com/e442649205j http://yfrog.com/1777167080j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×