Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jutrzenka423

Kolastyna ogród spa używałyście?

Polecane posty

Gość jutrzenka423

Czy któraś z was już używała tych kosmetyków? Chodzi mi w szczególności o kosmetyki do cery mieszanej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka roza
kupilam bo myslalam ze to zastepnik Piekna natry ktory bardzo lubilam ale ostatnio nie widzialam. Nie polecam. Ftalanie sie wchlanie i ma taki dziwny-dla mnie mocny zapach. W ogole jakies to jest obce jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja używam ogrodu spa i sądze że są to rewelacyjn produkty. Codziennie nakładam oczyszczajacy krem na dzien i wygladzajacy na noc i jestem nimi zachwycona. Zapach bardzo mi odpowiada, pozytywnie mnie nastraja na caly dzien a teraz nabylam jeszcze zel pod prysznic. Stanowczo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dwiga
niestety zawiodlam sie na kremie co cery mieszanej. ma za mocny zapach /taki nie kremowy/, nie widze roznicy po uzyciu, a skora miejsami sie swieci. lepsza juz jest ziaja bo ladnie pachnie /i w podobnej cenie/ nie podoba mi sie tez to ze nie moglam znakezc jaki krem jest do jakiej cery ale mialam zaufanie ze krem bedzie dobry po rewelacyjnym flawonie /mam gladsza cere/ Czy infomacje na temat cery do jakiej jest krem nie moga byc bardziej wyrazne. Generalnie nie polecam tego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×