Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

mam plan zeswatać ze sobą dwoje

Polecane posty

[22.11] 14:57 ginkoo baaardzo brzydkich ludzi? nie gadajcie mi o gustach i sru bdźiu bo sobie nawet ich wyobrazić nie potraficie ,ale chce żeby się udało,zycze szcześcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenem
tak bardzo są brzydcy? Oboje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
niestety,baaardzo ale to bardzo i teraz jestem ciekawe jak spojrzą na siebie?? czy osoba podkreslam bardzo brzydka moze kogos nie chciec z powodu...braku urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak moze nie chcieć
bo osoba brzydka też chce kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie brać co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydka czy brzydki nie będzie z kimś tylko dlatego że druga osoba też nie grzeszy urodą. Brzydcy to też ludzie, mają prawo mieć wymagania jak każdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...aa
a mówia ze świat jest zły.... {zaszłyszane}"to nie swiat jest zły to ludzie go psuja"...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
no ja wiem,ale niestet life is life zadna nawet przeciętna osoba się dotą nie zdecydowała,niestety fizjonomia przekreśla :O więc czy taka osoba zamnizy poprzeczke czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jest prawdopodobieństwo że akurat te dwie osoby są dla siebie stworzone? Minimalne. Zaniżyć poprzeczkę można, pod warunkiem że będzie iskrzyło między nimi. A tego nie będzie wiadomo, póki się nie spotkają. Zawsze warto spróbować, chociaż osobiście nie wierzę w takie swatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chryste co za ...
głupia smarkata guła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
co to znaczy smarkata guła? hm bredzisz coś od rzeczy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusy rosna wiosna
a kim Ty jestes by osadzac brzydki nie brzydki, jnajwaznniejsze jest to piekno w środku czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
wiesz co??taki gadki to mnie rozwalają,to idź z nimi na dział''uroda ,zdrowie''gdzie z powodu jednej krosty robią tragedie na skale światową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvcx
Odezwali się...i tak wiadomo że liczy się wygląd:D Po co piszecie takie głupoty że piękno w środku i tym podobne pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
wiadomo,ze wyglą się liczy,to jasne oczywiście ,ze nie moze być na 1 -szym miejscu!! ale jak poznaje faceta pierwszy raz to patrze na wygląd,nie? a dopiero potem jaki ma charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes pusta dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
a ty pełna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozna z gory zkladac czy sie uda czy tez nie. Trzeba zyc nadzieja ze bedzie dobrze. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było.....
daj sobie spokój ze swataniem na siłę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to wredne... brzydkiego z brzydka chcesz swatać bo co? bo brzydki nie moze byc z ładnym?????????po co chcesz to robic?daruj sobie bo Ci to nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
wiesz,ja ze swtaniea znam dużo par a niby co jest do stracenia,co? najwyzej się nie spodobają sobie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrrrrrrrrrr
mogą poczuć się obrażeni, mogą poczuć się mniej wartościowi skoro zasugerujesz im ze potrzebują swatania i że do nich pasuje rzekomo tylko inna osoba o specyficznej urodzie.... eee, daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
a ja spróbuję!! laska ma 35 lat,on z 2-3 lata mniej(nie wiem) g..prawda,jakbym piękną dziewczyne ale np b.niesmiałą to co?tez by było tyle ale? ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrrrrrrrrrr
może to przynieść więcej szkody niż pożytku moim zdaniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrrrrrrrrrr
a może pogadaj z każym z osobna i uprzedź że dana osoba jest taka, śmaka ale ma wadę, jest brzydka (mów tak jakby ta wada nie dotyczyła twojego rozmówcy) i zarejestruj reakcję i zależnie od niej działaj dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
no tak,ale wtedy ta osoba juz z góry bedzie wiedziec ,ze ja ją swatam z ...z kimś brzydkim,ze i ja ją na to skazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojo Jojo
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrrrrrrrrrr
no i wtedy jak okaże niechęć będziesz mógł/mogła taktownie wybrnąć z sytuacji a jak ta osoba dopiero w momencie spotkania uświadomi sobie o co chodziło, że dobrano jej kogoś wg jej urody i wg domniemanych szans na związek, to będzie niezwykle bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkoo
słuchaj,moze i masz racje ale ja wiem,ze oni na 100,nie na 1000 % zostaną sami na całe życie więc dlaczego nie spróbować? a moze,? mi sie wydaje ,ze jak jest cień sza nsy to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrrrrrrrrrr
może masz rację, w końcu to ty ich znasz, ja tylko teoretyzuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×