Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakie kolory powinnam nosić

jakie kolory powinnam nosić?

Polecane posty

Gość ja proponuję
No tak, tylko ty jestes wiosna, albo lato, i jak my to mamy ustalic przez internet, skoro ty widząć siebie masz z tym kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre dziewczyny maja takie wyczucie koloru i smaku, widza ciuch i juz wiedza ze bedzie im w nim do twarzy lub nie. Wiem ze gustu nie mozna sie nauczyc ale chcialabym dostac kilka dobrych porad jak sie ubierac a jak nie. A moze bylyscie kiedys u kolorystki, na analizie kolorystycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie specjalistka ale....
No tak, i taka analiza bardzo ułatwia, ale ja takiej analizy przez internrt Ci nie zrobię. Z tego co napisałas to jestes lato, lub wiosna, i n a razie nic więcej nie powiem, bo problem w tym , ze dla wiosny ciepłe odcienie, dla lata zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! mam identyczna urode jak ty, tzn taki sam typ urody ;) z tym, ze ja nosze 34/36. Jeśli chodzi o kolory to ostatnio odkryłam, że kolor fioletowy-żywy, mocny, bardzo ożywia moją jasną twarz :) a inne kolory to głównie ciepłe odcienie zieleni, granatu, turkusu, różu -ale z tym trzeba uważać, bo źle dobrany odcień różu sprawia, że przypominam barbie :( żółty mi jakoś nie leży, czarny podobnie, z brązem nie przesadzam, unikam bieli, beżu i innych bladych odcienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna kavva
słuchaj młoda kobieto, nie możesz napisać, ze masz taki sam typ urody, bo nie jestes tego w stanie określić, nie widząc danej osoby. Blada cera, blond włosy, i szare oczy, to zdecydowanioe za mało , aby określic typ urody, bo jak napisałam zbliżone mają wiosna i lato. A jednej jest dobrze w ciepłych koilorach, drugiej w chłodnych. diabeł tkwi w szczegółach, wyłapanie tych niuansów zapewnia dobrze dobrane kolory. ja polegając na opisie podanym przez autorke, moge jedynie stwiewrdzić, ze nie jest ona zimą, i nie jest jesienią. dopiero szereg dalszych pytan, typu jak si e opaala w jaki odcien blondu wpadają włosy, jaka czerwien mają wargi, mozna byłoby się pokusic o okreslenie typu. Chciałabym zauwazyc, tylko , ze większość Polek, tych o blond włosach, to typ urody Lato. A tym dziewczynom , paniom, jest zdecydowanie lepiej w zimnych kolorach. Więc fiolet tak, różowy, czerwony, zielony, brąz, granat, niebieski, grafit, i wszystko w chłodnych odcieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvcnc
nie zwracam uwagi na kolor ciuchów ponieważ mam takie szczęście że w każdym mi jest dobrze. Moja koleżanka ma prawie same czarne ciuchy twierdzi że inne ją pogrubiają i źle wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×