Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyszko

Szykam przepisu na sałatke z czerwoną fasolą !!!

Polecane posty

Gość pyszko

Cześć !!! Mój chłopak uwielbia sałtki z czerwona fasolą - niestety ja jestem kiepską kuchareczką i nie znam dobrych przepisów na takie sałatki. Może cos polecicie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo łatwa, bardzo szybka , no i bardzo smaczna:-) puszka czerwonej fasoli puszka kukurydzy łyżka chrzanu majonez idealna jako dodatek do mięsa i jako samodzielne danie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola , kukurydza , posiekana pekońska kapustka , czerwona cebulka , pomidor:)) całośc wymieszać z łyzką majonezu , doprawić solą i pieprzem poukladac na wierzchu kawałki fety :)albo tuńczyka Zamiast majonezu mozna calośc polac sosem vinegret:)) inny przepis :)) układasz warstwami w przeźroczystej misce:)) czerwona fasola , kukurydza z puszki , kiełki soji, pokrojonego w kostkę ananasa . Na wierzch warstwa majonezu i pokrojone w kostkę mandarynki ...garśc namoczonych rodzynek i posiekane wloskie orzechy :)) smacznego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie sałatka
brokuł ugotowany fasolka kukurydza jajka na twardo majonez jak ktoś lubi można dodać ananasa z puszki w kostkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprostsza: puszka fasoli, ogórki konserwowe, majonez, pieprz w lecie robię ją do grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taka
serek feta fasola salatka pekinska kukurydza pomidor ogorek jogurt naturalny z ktoego zrobomy sos czosnkowy i wszystko polewamy bardzo dobra i smierdzaca czosnkiem pycha mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ulubiona
1 por-drobno pokroic,posolić 4 ogórki konserwowe-pokroić 15 oliwek zielonych-pokroić puszka fasoli czerwonej puszka tunczyka w kawałkach w oleju 5 dkg sera żółtego -pokroić w drobna kostke 3 łyzki majonezu pieprz czarny mielony sok z 1/2 cytryny(małej) najlepsza jest schłodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszko
WIELKIE DZIĘKI NA WAS MOŻNA POLEGAĆ !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMYKOOOOOOO
cześć !!! A moze cos dla mnie znajdziecie - ja lubię połączenie czerwonej fasoli z marynowanymi pieczarkami . Może ktos ma coś sprawdzonego z takimi skąłdnikami !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumiko79
por pokrojony w drobną kosteczkę, ser zółty również pokrojony - w nieco większą kosteczkę, puszka fasoli, majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana455
fasola czerwona.fasola biala,konserwowe oczywiscie,cebulka konserwowa,kukurydza,pieczarki konserwowe pokrojone i majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×