Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Lekkie niskokaloryczne śniadania

Polecane posty

Gość trelelelle
ja bardzo lubie grahamke z masełkiem i sałatą lodowa. nie dosc ze pyszne to jeszcze zgodne z dieta niełaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do masełak nie mam przekonania a co powiecie na · Chrupki chleb z rzeżuchą i jabłkiem 100 g chudego sera twarogowego wymieszaj z 3 łyżkami chudego mleka oraz 2 łyżkami posiekanej rzeżuchy. Pastą posmaruj 2 kromki chleba pełnoziarnistego. Ułóż na nich cząstki jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelelle
gdybym jeszcze miała czas takie cuda przygotowywac. A chrupkie pieczywo strasznie zatyka i nie przepadam za nim. Był okres ze zamiast masła "pedzlowałam' bułke oliwa z oliwek, tez pyszne i chyba znów sie na to przerzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelelle
hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaa
actimel plus 2 lyżki "domowego" musli- domowe musli to otręby +płatki jęczmienne błyskawiczne+płatki owsiane błyskawiczne+trochę "gotowego"musli tropikalnego +/_ siemię lniane.Mega.Samo zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelelle
aniaaa ma racje! :) a jak dobrze na jelita działa :) ponoc powinno sie wyprozniac 2 razy w ciagu dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok...
ale ja chce pomysly na sniadania bez chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze cos takiego · Muesli gruszkowe Gruszkę obierz, usuń gniazdo nasienne i drobno pokrój. Wymieszaj z opakowaniem jogurtu naturalnego (150 g), łyżeczką miodu i 2 łyżkami muesli (typu fitness, bez dodatku cukru). Mozesz nie dodawac miodu jak gruszka jest bardzo słodka a zamiast pładków mozesz dodac zwykłe płatki owsiane to jeszcze zmniejszy zawartosc kalorii w potrawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok....
super,prosze o jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam musli (bez cukru) z mlekiem. porcja 60g takiego misli ma około 200kcl + mleko np.0,5% 100ml ma jakieś 40kcl.Wydaje mi się że śniadanko może wynosić nawet 300kcl,w końcu i tak się je spali.W każdym razie polecam taką opcję.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek twarożku piątnica
i pieczywo WASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
· Sałatka owocowa Umyj i obierz jabłko i pomarańczę. Owoce podziel na cząstki, włóż do salaterki. Następnie wymieszaj je z łyżeczką miodu, łyżką rodzynek, łyżką płatków migdałowych (lub posiekanych migdałów) oraz łyżką soku pomarańczowego. Dzisiaj to jem ;) Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejecznica z brokułami: kilka cząstek brokuła wrzucam na patelnię, dolewam odrobinę wody; jak woda wyparuje (a brokuły się podgotują) dolewam oliwe. potem wbijam 2 jajka, dodaję przypraw (duuuuuużo pietruszki :) i gotowe! jem bez chleba, ewentualnie nieraz zagryzę chrupkim ryżowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo: płatki owsiane na wodzie + rodzynki + orzechy + trochę otrębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sniadanie poiwnno byc wysokokaloryczne i tak spalisz do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko lekkie, ale do tego smaczne, szybkie i zdrowe. Bułeczki żytnie z dżemem brzoskwiniowym, to najlepsza opcja rano dla ludzi, którzy wstają na ostatnią chwilę. Przetworami które, nie rujnują mojego budżetu, a smakiem nie odbiegają od tych z wyższej półki cenowej są dżemy niskosłodzone Stovitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×