Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szcześliwa Mama

Kleik ryzowy w odpowiednim czasie

Polecane posty

Gość elinova
Witam!!! To nic złego z tym kleikiem ryżowym. Tylko musisz pamiętać, że przy zbyt częstym podawaniu klieku mogą wystąpić zaparcia. Może spróbuj lepiej podawać mu kaszkę ryżową. A jabłuszko czy tez marchewkę możesz podawać od 4 m-ca. Jeśli zaczniesz kilka dni wcześniej to też się nic nie stanie. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka ryżówa też zaparcia powoduje, ogólnie ryż jest zapierający. Ja podaję kleik kukurydziany i zaparcia przeszły. Jeśli chodzi o to czy dobrze robisz podając kleik to zależy ile waży Twój maluch. Mi lekarka powiedziała, że dzieciom z prawidłową albo wyższą wagą nie pwoinny dostawać kleików ani kaszek. Dopiero ok. 5 m-ca można na noc podawać kleik. Jeśli ma niedowagę kleiki i kaszki jak najbardziej wskazane, nawet częściej niż raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenka
witam mam 5 -cio miesięcznego synka i od 4 tego miesiaca zaczełam dawac mu soczki, ale trzeba zaczac powoli. od małych ilosci i nie mieszac składników zeby wiedziec w razie czego co poszkodziło dziecku. Np na poczatek podawaj soki jedno smakowe. a kleik mu dałam w 5 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×