Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość LILI_LALA

PYT.DO FACETÓW- PIERSI CZY PUPA ????

Polecane posty

Gość krzysztf2
jedno i drugie a najbardziej twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klghlkg
chyba same przychlasty i niedorowoje tu piszą, wszystko po trochun na równym miejscu, cyce bardzo ważne, wszystko ważne, twarz, nogi, piersi pupa, - jak można pisać że pupa - widać że dzieci klepia w klawisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda. Pupcia jest najważniejsza. Z dobrym tyłkiem kobieta oczaruje niejednego, mimo swojego przeciętnego wyglądu. Dodatkowo wizja smakowitej pupci posuwanej od tył jest wyjątkowo apetyczna. Sasasasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa.
piersi same w sobie są kobiece. wole tyłeczek, byleby kragly, jedrny i bez cellulitu. ale jak juz sie zakocham to nie zwracam uwagi na niedoskonalosci ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o9i8u7y6t5r
Ja uwielbiam kobiece pupy ale takie , że jak dziewczyna założy coś obcisłego to widać takie krągłe pośladeczki i koniecznie duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna stercząca, okrągła pupa. Piersi rzecz gustu jak mają być duże i zwisające to lepsze małe ,a ładnie sterczące ;-) ech, kobiety też mogą się wypowiedzieć,a co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamfacet
Pupa jest bardziej strategicznym miejscem . Nie ma to jak zgrabne pośladki wirujące przed oczami w rytm uderzeń penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
No ja niestety nie jestem ani w tym ani w tym idealna, ale biust mam całkiem całkiem. Tyłek mam okrągły, dość jędrny i odstający, ale dość wąski, za to wcięcie w talii palce lizać. Wiem, że ciężko bez zdjęcia ocenić, ale może jednak? Co o tym sądzicie, Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
wiec IDEALNIE jak tyłeczek wąski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
A jaka masz cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
Cipka jak cipka. Cipki nie widać jak chodzę po ulicy. Pytam bardziej o to, jak jestem odbierana pod kątem figury. Faceci na ulicy się za mną dość często odwracają, ale to raczej kwestia biustu właśnie i tego, że mam niebrzydką twarz. Ciekawa jestem, jak sama figura jest odbierana. Tyłek jest wąski, ale trochę nieproporcjonalnie wąski w stosunku do ramion. Być może to moje kompleksy, ale ostatnio doszłam do wniosku, że wszyscy to widzą i mam przez to przerąbane :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
Kobiety zawsze mówią ze cos z ich ciałem jest "nie tak" podczas gdy figura jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
To ze jej na ulicy nie widac to normalne, ale ty idziesz tez z facetem do lozka. To calosc jest wazna, nie tylko cycki i tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
Ale ja nie mam problemów z chodzeniem do łóżka z facetem. Po prostu, jak każda kobieta, chciałabym się podobać wszystkim i zastanawiam się, na ile z moimi warunkami mogę zrealizować ten kaprys. W łóżku ważniejszy jest temperament niż cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
Myśle ze jest O'K i nie masz powodów do kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
To dzięki bardzo ;). Wiadomo, że taka rozmowa niczego nie załatwia, ale i tak miło od czasu do czasu usłyszeć. I tak nadal będę to maskowała spódnicami z zakładkami itd. Wtedy zazwyczaj nic nie widać :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
wiec CMOOOK w ten tyłeczek :-******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
No nie ukrywam, że miło by było. Już trochę jestem sama i moje dość spore libido daje o sobie znać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
Podobnie do mnie;). może to głupie ale uwielbiam patrzec na wypięty tyłeczek i calutki wycaować. a ja post mam od jesieni a od maja jestem sam po tym jak Ex odeszła do INNEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
No to współczuję takiej ex. Ja trochę krócej siedzę samotnie, ale i tak mnie ciśnie strasznie ;). Tak mówisz o tej pupie i mówisz, a ja się znowu boję, że by nie podpasowała. A biust nie wystarczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
uwielbiam całować wszedzie biut oczywiscie też bardzo bardzo długo i te suteczki mmm jak tylko sobie pomyśle... ogólnie poznawac taka mape kobiecego ciała i patrzec jak reaguje na całuski w danych miejscach ale całowanie tyłeczka kręci mnie niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
W sumie fajnie ;). Ja cała jestem nieźle unerwiona i nawet od umiejętnych pieszczot wewnętrznych części rąk umiem dojść jeśli TROCHĘ popieszczę się na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
oj... KUSISZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
Taka już jestem :p. A byłemu to chyba trochę nie pasowało. Oj zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
mmmm... musisz być mega a przyznam Ci ze UWIELBIAM całowac tak żeby Kobieta doszła;) i zdecydowanie bardziej ja wole robic toKobiecie niż Ona mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
No to tutaj mamy mały zgrzyt :(. Bo ja lubię robić facetowi. Oczywiście nie cały czas tylko ja i ja, ale raz na jakiś czas taka sesja, kiedy on dostaje wszystko, a ja to kontroluję ;p. A twarz mam taką niewinniutką jak dziecko. Na ulicy byś nie wpadł na to, że taka mogę być ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
fajnie po tej twarzy milutkiej nimmm tak.... ;) a jesli o to chodzi to jesli Kobieta to lubi to ja sie jej oddaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciatka
Szczerze mówiąc, to nieźle się rozgrzałam, a jestem w dość publicznym miejscu... I co teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
i Uciekłas mi..:( Buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×