Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Flu

Praca jako przedstawiciel medyczny??

Polecane posty

Hejas, wlasnie otrzymałam propozyc pracy jako przedstaw.medyczny, czy ktos z was moze pracuje tej brazny! jestem ciekawa jak wyglada praca na tym stanowisku.Oczywiscie mniej wiecej wiem,ale chcialabym uslyszec to od osob ktore pracuja i czy dobrze wspominaja prace??? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylamnimmmmm
najpierrw dane: ile masz lat, co skonczylas i skad ejstes, ile bedziesz zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy w jakiej firmie.Moja znajoma pracuje jako przedstawiciel w renomowanej firmie. Dostała służbową toyotę, ma około 3000zł na rękę ( w naszym regionie to bardzo dużo) do tego urlopowe kieszonkowe w dolarach. Jej praca polega na tym ze jeździ po lekarzach, koło 14 ma juz wszystko z głowy i odwala tylko papierki i wysyła mailem do szefowej. Generalnie ma luz, ale pierwsze trzy miesiace miała ostry zapieprz i musiała się bardzo wykazać. Pokonała na rozmowach kwalifikacyjnych bardzo wielu chętnych i jeździła na szkolenia i prezentacje po całej Polsce. W pełni zaśłuzyła na to co ma teraz. A ma super - zazdroszcze jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to praca dla
wytrzymałych fizycznie i z twardą dupą, zalezy jeszcze jakiej specjalności lekarzy bedziesz odwiedzać, czyli z jaką grupą pacjentów będziesz stawac oko w oko w przychodni, no i kokosów juz nie zarobisz, minęły czasy kiedy po trzech latach mozna było sobie odłozyc na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorki
super praca dla ambitnych tylko zalezy za ile w jakiej firmie tylko dlaczego ja nie dostaje takich propozycji chos jestem najlepszym "REPEM " Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma pracujac rok kupiła sobie własnie mieszkanko...Kupuje markowe ciuchy i drogie buty..Żyje jej sie bardzo dobrze. Ale ona trafiła na dobrą renomowana firmę i ma kontakt z psychiatrami :D MA juz swoich stałych lekarzy którzy bardzo ją lubią. Jeździ sobie teraz na wycieczki do Egiptu...stać ją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to praca dla
autorka topiku jak rozumiem dopiero zaczyna w tej branży, osoby które juz w tym rynku siedzą dłużej, mają ugruntowane pozycje i zarobki, ale jak zaczynasz, nie masz co liczyć na kokosowe pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorki
nie prawda moj kolega poszedł na PH do firmy medycznej z PH branzy FMCG i jest najlepszy w Polsce w tej firmie w tym dziale po dwoch miesiacach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma dała radę - nawet farmacji nie skończyła - dlatego w pierwsze trzy miesiace musiała bardzo dużo się uczyć i wykazać. Potem przejęła rynek całkiem nowy dla tej firmy i to też był problem. Lepiej jest jak np. ta firma juz miała przedstawiciela w danym regionie i on sie zwolnił i przejmuje sie jego miejsce. Poza tym wcale sie nie namawia tak na sucho lekarzy bo tajemnicą poniszynela jest ze od każdej recepty proponuje im sie często kase...Minął tylko rok a ona naprawdę żyje jak wielka PAni. Ma 3 tyś na ręke..Ja majac tez dobrą prace mam 1400zł. Moja znajoma ma 700. Daje Wam porównanie zarobków w moim regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to praca dla
gorki gadasz jak typowy rep świezo po szkoleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorki
Nie! Jest najlepszy bo wiekszosc "medycznych" jest po studiach medycznych a on nie i lekarze nie lubia jak ich sie poucza dlatego on odnosi dobre wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to praca dla
no to akurat prawda, pouczania nie lubią ;) ta praca ma swoje dobre i złe strony, na pewno wizyta w gabinecie lekarskim nie może wygladać tak jak tego uczą na szkoleniu, bo nic się u lekarza nie załatwi ;) a żeby miec dobre wyniki wcale nie trzeba proponowac lekarzom forsy Flu - wiesz jaki będziesz miała rejon? ile wizyt dziennie? u jakich lekarzy? bedziesz wprowadzać nowe leki na rynek czy promować juz znane? bywaja dni kiedy o czternastej jestes po pracy, ale trzeba brac pod uwagę, że teraz jest sezon, coraz wiecej ludzi w przychodniach i wcale nie tak łatwo znaleźć na pierwszą wizyte lekarza, który będzie chciał pogadac, bo jest zawalony robotą, więc jest spory stres że nie wyrobisz normy a w niektórych firmach jadą za to po pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie mi ludziska piszecie, ja bede obslugiwac m.Kraków Mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko tyle, że w tej branży dość łatwo się naciąć, więc warto od samego początku podjąć współpracę z rzetelnymi partnerami.. Tutaj stronka, która może was zainteresować: http://praca-odszkodowania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najgorsz praca jaka miałam , siedzenie na dvpie az Cie łaskawie lekarz przyjmie albo każe przyjść kiedy indziej i ciagle wołają o próbki. Miałam kilku dobrych lekarzy i kilka klinik , kasa tez była dobra i target zawsze wyrobiłam . Ponadto szkolenia i nagrody miałam przynajmniej kilka razy w roku. Teraz mam swój biz i wiem ze wszystko co zarobię po podatkach trafi do mnie a nie ochłapy...:( bo 3-5tys to ochłapy w porównaniu z tym ile oni mieli profitu na mojej krwawicy .. Jeszcze mi zegarek zafundowali na koniec i płakali krokodylimi łzami . Firma renomowana , światowa a takie sknery niech ich szlak trafi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy, bo "medyczny" to pojęcie bardzo szerokie. Najlepiej zarabiają ci od odszkodowań powypadkowych. Moja kuzynka mówi, że prowizje, jakie dostaje, przeszły jej najśmielsze oczekiwania. Poszperałem trochę w sieci żeby sprawdzić czy nie buja, ale okazuje się, że to prawda! Zerknijcie tylko na praca-odszkodowania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiam
Witam Was na forum. Pracowałam kilka lat w aptekach i miałam doczynienia z przedstawicielami medycznymi. Praca może i opłacalna ale też mocno stresująca. Wyniki wyniki wyniki.. Praca w aptece też już nie jest fajna. Trzeba wciskać ludziom rzeczy których nie potrzebują. Jestem za zdrowym ale życia i nie lubię robić niczego wbrew sobie. I znalazłam złoty środek. Słyszeliście o Laminine? A o komórkach macierzystych? Preparat zrobiony na bazie jajka kurzego z czynnikiem wzrostu. Tak w skrócie "budzi nasze własne komórki macierzyste do naprawy zniszczonych komórek naszego organizmu. Przetestowałem na sobie. Preparat rewelacyjny. W każdym razie firma oferuje też świetny program biznesowy. Dla wszytkich zainteresowanych podaję mail: nadiam@poczta.onet.pl Udzielę wszelkich informacji. Można komuś pomóc bo preparat na świetne wyniki w różnych jednostkach chorobowych a jednocześnie można zarobić. Piszcie, odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat pracuje w firmie Rada jako przedstawiciel medyczny i sobie chwali. Dobre warunki jeśli chodzi o umowę. Jasno czarno na białym wie przysłowiowe co, gdzie i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×