Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kino lubie ale fajne

Naprawdę dobry film - jakie polecacie?

Polecane posty

Gość kino lubie ale fajne

Heja! Chcę sobie coś sciągnąć na weekend,ale cos naprawdę dobrego. Co polecacie? Jakiś horror, komedię, melodramat, gatunek obojętny. Tylko uzasadnijcie w jednym zdaniu dlaczego warto. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
horror - Egzorcyzmy Emilie Rose - dosyć przerażająacy film :) romantyczny - Szkoła uczuć komedia romantyczna - Szkoła uwodzenia Hooligans - nie wiem jaki to rodzaj...trochę dramat,trochę dokumentalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
ooo zaraz sprawdzę w necie co to za szkoła uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita - ale w sumie lepeij to przeczytać;) Zjście - bo mam klaustrofobie, więc podczas oglądania mogę się nieźle poskręcać;) 9 kompania - jak ktos lubi oglądac o wojnach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
właaaaśnie zaraz sobie sprawdzę tez to zejście,chyba fajne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
szkołę uczuć widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera i obiektywna
Teksańska masakra piłą mechaniczną- początek. Niezbyt smaczny film, ale można się przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
titanic:D hah widzialam ze sto razy ale jest super:D a ogolnie to jeszcze step up taniec zmyslow:P hmm....i ogolnie duzioo;) nie kce mi sie teraz myslec ale napiszem jak co:P gdzie mogem scagnac egzorcyzmy elily rose??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
marlon,rozumiem ze to polski czy zagraniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrolerzy - rewelacyjny film, tez polecam :-) Także Amores Peros Świetny Efekt motyla Oraz Kroniki Portowe Trudno te filmy zaklasyfikować, ale są The Best!!! Ja oglądałam je prawie bez wytchnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel ubiera sie u prady
ktos oglądał? poleca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
hmm widzialam polecam, troche amerykanskiego blichtru, opowiesc o kopciuszku jak dla mnie,ale dla kobiety na deszczowy wieczor jak najbardziej.mezczyznom zdecydowanie odradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
ech moje ulubione to (ze wzledu na Edzia oczywiscie) -american history x -podziemny krag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oldboy koreanski film z ubieglego roku, klasyka, numer 1 na mojej liscie filmow ktore w zyciu obejrzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
kurde ale prosilam o jedno zdanie komentarza chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oldboy jest tam szereg niepowtarzalnych i unikalnych scen np gosciu je zywa osmiornice. ogolnie to facet zostaje uwieziony w izolacji na wiele lat a po wyjsciu szuka kto go w to wrobil. ciekawa historia i zaskakujace zakonczenie. ciezki film i nie dla kazdego. gosciu doskonale gra glowna role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne powyzej wymienione filmy tez sa dobre. niektore ogladalem a inne chce obejrzec. oldboy natomiast jest w zupelnie innej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
kirus a co chcialbys obejrzec z powyzej wymienionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammm
" Efekt motyla " i " Miedzy slowami "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
heja the descent juz mi sie sciaga,moze ktos jeszcze cos poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamar
Bardzo fajna komedia z Pierce Bronsanem i Rene Russo - Pozew - tak sie chyba nazywa. Naprawde świetny filmik - moze niezbyt skomplikowany ale zabawny i optymistycznie nastawiający;) No a z dobrych nieco ciezszych filmow polecam Miasto Gniewu choćby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jest też film: Człowiek Pies. Tytuł może i niezbyt zachęcający, ale film warto obejrzeć. Film opowiada, pomiędzy scenami walk, o człowieku, który został wychowany w obroży na \"psa obronnego\". Dość ciekawe studium psychologiczne człowieka, podłosci ludzkiej i oczywiscie ze światełkiem w mroku filmu :-) Na pewno film \" Dobermann\" Tarantino (filmu nie trzeba polecać, rezyser mówi wszystko ;-) ), a także \" Buffalo Soldiers\" Gregora Jordana (czarna komedia o amerykańskich zołnierzach stacjonujących w zach. Niemczech tuz przed upadkiem muru berlinskiego - naprawdę niezły kawałek kina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
Tarantino po swoim Hostelu ostatnio nie mial chyba dobrych opinii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio oglądałam fantastyczną komedię niemiecko-amerykańską \"Gwiezdne jaja\" (nie mylić z Kosmicznymi jajami Mela Brooks\'a). Jedną z głównych ról zagrał Till Schweiger (świtnie sprawdził sie w roli komediowej). Przez cały film ryłam ze śmiechu, ale musi być koniecznie z polskim dubbingiem, bo z napisami to juz nie to. Jak chcecie pozrywać boki ze śmiechu - to jest dobra komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×