Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewica19l

tabletki antykoncepcyjne na pierwszy raz?

Polecane posty

Gość dziewica19l

chcemy z chlopakiem rozpoczac wspolzycie,ale mi sie jakos mi podoba perspektywa zrobienia tego z gumką...balabym sie ze cos pojdzie nie tak itd,wolalabym sie skupic na calym doznaniu.. czy to dobry pomysl,zeby wybrac sie od razu po tabletki?i ile dni od zazycia pierwszej z nich trzeba odczekac by mozna zaczac bezpiecznie wspolzyc? i jakie są przeciwwskazania do zazywania tabletek ? bardzo proszę o odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań:) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz tabletki to najlepiej zglos sie do ginekologa ;> on wysle cie na badania hormobnalne i wypisze te ktore dla ciebie beda najlepsza a zarazem najskuteczniejsze ;) a czy dobry pomysl? dobrze ze myslisz jak sie zabezpieczyc od swojej strony. wiec pomysl doskonaly. ile dni? w sumie dzialaja niby po 24 h ale radze na wszelki wypadek odczekac ze 2-3 dni zreszta na te pytania moze odpowiedziec ci lekarz ;) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza26
odradzam ci tego srodka kilk powodow po pierwsze zabijaja twoje doznania tzn. zmniejszaj ochote na sex a co za tym idzie mniejsze szanse na orgazm tym bardziej ze jestes dziewica to na poczatku w ogole bedziesz miala problem z orgazmem po drugie zle wplywaja na samopoczucie psychiczne a u niektorych kobiet i fizyczne ; bole glowy, wymioty po trzecie po odstawieniu dlugo czuje sie skutki tabletek nie przwda jest ze na rynku sa juz teraz dobre tabletki polecam jednak prezerwatywe; robia teraz rewelacyjne; jak zaczynalam wspolzycie to mialm takie samo podejscie jak ty; szkoda ze nie wiedzialm tego co wiem teraz polecam durex z mentolem jasno zielone opakowamie sa cieniutkie a do tego zwiekszaja doznania kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zrezygnować z prezerwatywy, ale tylko jeśli jesteś pewna, że Twój partner jest w 100% zdrowy. Moja koleżanka przeżyła swój pierwszy raz, zrobiła to bez gumki i teraz niestety leczy się z opryszczki. Co do tabletek, to rzeczywiście zmniejszają libido, ale za to dają większy komfort psychiczny, więc decyzja należy do Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodym kobietom, które jeszcze nie mają dzieci, a w przyszłości planują, nie polecam pigułek hormonalnych, zwłaszcza branych na własną rękę lub z przepisu ginekologa też w ciemno, czyli bez zbadania poziomu hormonów, gdyż można rozregulować układ hormonalny i być bezpłodną, lub w najlepszym przypadku mieć kłopoty z zajściem w ciążę. Dla takich par polecam: seks tylko w dni niepłodne + dodatkowe zabezpieczenie patentex oval, w dni okołopłodne prezerwatywa + patentex oval , podczas owulacji unikać seksu. Więcej znajdziesz w necie pod hasłem "fizjologia i filozofia seksu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowa informacja: nie spodziewaj się rozkoszy zwanej orgazmem. Orgazmu kobieta musi się nauczyć, i zaskakuje dopiero po 50-ciu zbliżeniach i to nie na ławce parkowej po dyskotece, ale w super komfortowych warunkach: łóżko wygoedne, świece, lamka wina, muzyka nastrojowa etc. i to nie z pierwszym lepszym ale z mężczyzną , którego się pokochało. Masz tu genialną def. seksu: Jeśli jest pozbawiony miłości,jest całkowicie nieseksualny, bo staje się wówczas np. ucieczką od samotności, zadośćuczynieniem, niby gwarancją wierności, głodem pożądania, który chcemy za wszelka cenę zaspokoić, potwierdzeniem własnej seksualnośći , dowartościowaniem się, wyładowaniem złości, zemstą, sposobem na nudę, służy dominacji i kontroli, wynikiem społecznej presji, sposobem na depresję, buntem, wypływa często z poczucia winy.... taki seks sprawia ból , upokarza, rozczarowuje. Jeśli te nieseksualne potrzeby zostawimy przed drzwiami sypialni , wtedy seks ma szansę stać się czymś pięknym, prawdziwym, pełnym rozkoszy i przyjemności. Stanie się sposobem wyrażania miłości, radości , zachwytu . Znikną niepokoje a seks będzie czymś dobrym, pożytecznym, pięknym, potrzebnym i oczywistym. Bo najpiękniejszy seks to ten bardzo ale to bardzo seksulany.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co odgrzewacie temat z 2006????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedna, ale najważniejsza uwaga: przed pierwszym seksem należy zrobić badania czy czasem nie jest się niosicielem wirusa HIV + badania WR. no i w razie dobrych wyników nie zmieniać partnera, czyli wyć wiernym/ą Notabene, przed AIDS, który jest dzięki HIV nie ma narazie ratunku, najczęściej rozwija się w postaci rakowatego guza Kapossiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: gość dziś po co odgrzewacie temat z 2006???? Odp.: Wiedzy nigdy za wiele. Nie sądzę, żeby tam było coś sensownego podyktowaqne wiedzą medyczną. Pytanie: pracujesz w Agencji Towarzyskiej, że zdrowie innych, zwłaszcza młodych jest Ci obojętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: przed pierwszym seksem należy zrobić badania czy czasem nie jest się niosicielem wirusa HIV + badania WR. no i w razie dobrych wyników nie zmieniać partnera, czyli wyć wiernym/ą KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK To obostrzenie nie dotyczy młodych, zwłacza diewic i prawiczków, gdyż, jeśli wywodzą się ze zdrowych, niepatologicznych rodzin powinni być wolni od ww. chorób, ale wierność owszem obowiązuj****adania obowiązują ludzi, którzy przed nowym partnerem mieli bujne i dewiacyjne życie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortesska
Byłam wczoraj u ginekologa, jako moje pierwsze pigułki dostałam vibin mini. Czy która z Was je bierze? Są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plastry evra koszt ok50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też dostałam te niskodawkowe tabletki na początek ale plamiłam po nich, zawsze miałam obfite miesiączki, może to dlatego, teraz mam belarę i jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×