Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

czy ktoś chce ubranka niemowlęce?

Polecane posty

Mam do wydania 2 torby różnych uranek niemowlęcych i dziecięcych. Jakby ktoś znał jakąś biedną rodzinę, która to z chęcią weźmie (przyjedzie po to) i im się to przyda, albo i nie, to dajcie znać. Nie mam co z tym zrobić, ubranka są niektóre przenoszone, albo w złym guście. Myśle że małemy człowieczkowi to nie zrobi różnicy. Poznań Jak nikt nie będzie chciał to wrzuce do kontenera na osiedlu Może znacie taką osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
ja bede chciala o ile urodze d=bo mam zagrozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy mi na tym by to u mnie nie leżało rozumiem że jesteś w wyjątkowej sytuacji a chociarz z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualne
anka_23.........nie wyrzucaj,dzisiaj tyle potrzebujących osób.Nawet do Caritasu możesz zanieść chętnie przyjmą,ja niestety jestem z Warmii,bo chętnie bym wzięła dla bardzo potrzebującej mamy.Jeżeli nadal aktualne,i masz życzenie ,to mogę Ci podać stronę na której będziesz miałabłyskawiczny odzew w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo chce o wysyłać bo to się wiąże z kosztami nie chce tego wyrzucać bo zdaję sobie sprawę z tego że ktoś może ich potrzebować a wiem że moja rodzina - nawet jak będzie jakieś dziecko - to nie weźmie używanych odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualne
Znalazłam potrzebującą ,która się ogłaszała ma 3 dzieci i dla najmłodszej szuka ubrań,przed chwilą napisałam do niej,czekam na odpowiedź i Was skontaktuję,to osoba z Poznania(tak myślę).Nie wiem,czy życzy sobie żeby do niej podawać meila na publicznym forum,więc napisz do mnie jasika@gazeta.pl i wszystko uzgodnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta najmłodsza to ile ma mam ciuszki dla niemowlaka czyli większość do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę mnie to dziwi że jak ma 3 to po tamtej dwujce nie ma ciuszek ale oczywiście oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omeska
A nie dziwi Cie to ,że taka potrzebująca a ma neta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×