Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajka samograjka

Pomysły na ozdoby choinkowe i świąteczne wykonane przez dzieci

Polecane posty

Gość wiktoria.....;
fajne są takie z makaronów dużych muszelek i kokardek,ale potrzebny jest do ich wykonania pistolet klejowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś znalazłam fajny pomysł na aniołka. potrzebna będzie kartka (najlepiej biała), piłeczka pingpongowa (też najlepiej biała), kawałek kartonika, złota farba albo kawałek złotej samoprzylepnej kartki, mazak, kawałki włóczki, klej, nożyczki, cyrkiel, igła, koralik 1. na kartce rysujemy koło (cyrklem, nie odręcznie ;p), wycinamy i zwijamy tak, żeby powstał stożek. oczywiście sklejamy ;p 2. w piłeczce robimy małą dziurkę. 3. na kartoniku rysujemy gwiazdę. malujemy ją złotą farbą (albo oklejamy złotą kartką) 4. na włóczkę nawlekamy koralik. następnie przez przygotowany stożek (od spodu) i piłeczkę. kiedy przebijemy piłeczkę, to zanim zawiążemy możemy dać wstążkę, na której aniołek będzie wisiał 5. przyklejamy aniołkowi włosy 6. rysujemy aniołkowi buźkę ;p i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyymmm ....
Hmmm. Można zrobić stożek z brystolu lub sztywnej kartki i skleić następnie przyklejać kolorowe piórka lub szyszki, a nawet makaron(trzeba wtedy popryskać sprayem i przykleić na makaron czerwone kuleczki z takiego łańcucha lub kupić koraliki w sklepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszP
Ja robiłem na plastyce aniołki z papieru.Po prostu wcinaliśmy koło o średnicy ok.10 cm zaginaliśmy je oraz zaznaczaliśmy środek zaginaliśmy oraz robiliśmy rogi ponieważ to była sukienka.Potem wycinaliśmy koło ok.6 cm zaginaliśmy i to były skrzydła zaznaczaliśmy gdzie je przykleić.Potem wycinaliśmy małą głowę i troszeczke większą aureole i malowaliśmy ją na żółto ponieważ reszta była biała.Anioła można powiesić lub postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemekXXXX
My zawsze drukujemy wycinanki z tej strony www.plikostrada.pl/pp.php?id=40fb85ab0462e219f8f983577e1982ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cienki kartonik naklejamy złoty albo srebrny papier (albo szukamy kartonika w ładnym, świątecznym kolorze) wycinamy gwiazdki jednakowej wielkości bierzemy sznurek takiej długości, jakiej chcemy mieć girlandę sklejamy po dwie gwiazdki ładną stroną na zewnątrz tak, żeby sznurek znalazł się między nimi, między gwiazdkami robimy koło 10 cm przerwy, jeżeli są większe to przerwy też większe girlanda gotowa, można ją powiesić na oknie, na choince itp., nadaje się też do bardziej nowoczesnych wnętrz ja użyłam zwykłego lnianego sznurka i zrobiłam srebrne gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wyglądają szyszki posmarowane klejem i posypane brokatach lub nawet kasza manna.i przyklejonym na gorący klej złoty lub srebrny sznureczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można razem z dzieckiem wykonać "żywą" dekorację z gwiazdy betlejemskiej :) Ja robię je właściwie co roku i bawimy się całą rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zajrzeć na stronę https://basspolska.com, co roku w okresie przedświątecznym, wprowadzają do oferty genialne rozwiązania i nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z moją córką robimy ozdoby metodą decoupage. Póki co mała wykonuj***ardzo małe elementy ale bardzo dobrze sobie radzi. Polecam każdemu bo nie jest to bardzo skomplikowane a bardzo zbliża z dzieckiem. Jeżeli chodzi o kurs i materiały to załatwiłam wszystko w Świecie Według Margo www.swiatmargo.pl. Można u nich wybierać i przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z córką co roku ozdabiamy doniczki z poinsecji :) i robimy z niej różne dekoracje. Jak dla mnie to najbardziej świąteczna roślinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rurka po papierze toaletowym ,do środka cukierki .Całość w kolorowy papier jak cukierek.i końce zawiązać wstązeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysłów jest mnóstwo :) np. użyjcie kwiatów gwiazdy betlejemskiej, nawleczcie na nitke i będą idealne na choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast uważam, że warto jest też samemu coś zrobić. Ja tak robię w sumie już od kilku ładnych lat. Projektuję sama ozdoby i zlecam ich wykonanie tej firmie http://www.boral.pl/. To producent materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych. Bardzo fajnie to wychodzi a poza tym wiele daje satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Drozda
Polecam bloga Decoroom i artykuł o ozdobach i wystrojach świątecznych z bardzo ciekawym, aranżacyjnym spojrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Decoroom
Z okazji zbliżających się Świąt składamy wszystkim forumowiczom najlepsze życzenia i w życzymy w Nowym Roku samych udanych aranżacji! Pozdrawiamy, Zespół Decoroom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sięgnij po coś czego masz dużo w domu np torebki z szarego papieru albo kartony i inne papierowe odpadki. Po co kupować plastik? Skoro samemu można wszystko zrobić. Ogólnie tutaj są przykłady ich zastosowania na przykład https://ecosac.pl/aktualnosci/papierowe-torebki-swiateczne-podaruj-w-nich-prezent-najblizszym ogólnie jeszcze youtube ma fajne poradniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×