Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ebizneswoman

Pomysly na e-biznes

Polecane posty

Gość ebizneswoman

Macie moze jakis dobry pomysl na biznes internetowy. Nie mam za duzo oszczednosci, a chcialabym cos rozkrecic, wiec biznes w necie wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem. Moze slyszeliscie np o jakims fajnym sklepie internetowym, ktorego nie ma w Polsce albo moze macie pomysl na jakas nisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efvrfbvt
dużo jest możliwości. ale czy jest sens robić coś na czym się nie znasz, c cię nie kręci? dlatego radzę żebyś zastanowiła się co lubisz, zastanó się nad swoimi zainteresowaniami, czego ci brakuje w ich realizacji? i to będzie twoja nisza. na dodatek połączeni przyjemnego z pozytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypiramidowiec
to co tu opisał ci ktoś , to zwykły naciągacz namawiający cię na piramidkę, czy łańcuszek- zmieniła się tylko postać ze znanych dotychczas na pseudo legalne jak np. podawanie tego numeru konta, wpisywanie xxx - czyli mydlenie oczu ochroną danych. Jeśli tylko umiesz trochę matematyki to policz , kto w tym łańcuszku zarobi najwięcej i jakie masz prawdopodobieństwo że w ogóle cokolwiek ktoś Ci wpłaci hehehehehe. Kiedyś wierzyłem naiwnie, teraz tępię takich naciągaczy. Poza tym jeśli nie masz sam pomysłu na e-biznes, nie pytaj nikogo, bo jeśli ktoś go ma, to sam użyje go a nie odda Tobie swojego zarobku , hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze te 5 zl
to w koncu nie majatek. a skoro moze komus pomoc to czemu nie? w koncu nawet w totka zeby wygrac to trzeba kupic losy za pare zł. wiem ze sa tacy no na totka potrafia wydawac nawet 1tys zł. ja wole wydac 5zl. Chociaz ten pierwszy z listy sie ucieszy :) Zeby dostac cos od zycia trzeba najpierw dac cos z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdff
" Zeby dostac cos od zycia trzeba najpierw dac cos z siebie " tak widac że lubisz jak cie bez wazeliny w tyłek ruchają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo współczuje przedmówcy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdff
współczuję przedmówcy nieumiejętności czytania ze zrozumieniem powiedzenie " coś dac od siebie żeby potem zyskać " ma się nijak do sytuacji wyciągania pieniędzy ( nawet 5 zł ) pod płaszczykiem rzekomego zarobku . ale jak ktoś się w tej sytuacji kieruje taką maksymą ( bardzo mądrą w innych sytuacjach ) to pozwala się "dymać" :-) pozdrawiam dymanych oraz rozumiejących inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej osoby od tepienia
tego jak mu tam..... wysilacie sie w niewlasciwym miejscu. bo jego tu wogole nie ma :D chyba ze nagle plec zmienil :P hahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larisa333
Legalny oficjalny Program Partnerski - sprzedaż e-booków, audiobooków i pozycji wydrukowanych, pełne przeszkolenie, pomoc w prowadzeniu tej opodatkowanej działalności. Zobacz: http://zlotemysli.pl/edwardstanislaw,1/ W prawym dolnym rogu strony głownej dowiesz się jak zacząć zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×