Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek84

zboczenie a nie kochanie!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Nieraz tutaj piszą ludzie, że np. kochałam się z 7 panami i 5 kobietami, czy kochala się z dwoma facetamie itp. Zastanówcie się, czy nie nadużywacie czasem słowa \"kochałam/łem się\" bo kochać to można się z bliską osobą a z obcymi ludźmi,zwłaszcza jak jest ich więcej niż 1 to poprostu zwykłe puste uprawianie seksu,prawie jak zwierzęta bez rozumu, a tylko wiedzione instynktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez nie obrzydzaj
ja akurat sie z Toba zgadzam...zwlaszcza jak o analu ludzie pisza"kochalam sie analnie...troche bolalo"...itp. jak mozna cos co wywolalo ból nazwac "kochaniem sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wierzysz w to
że w ogóle taka sytuacja miała miejsce? Tutaj jest jedna wielka ściema w wiekszości 14 latków z wybyjałą wyobrażnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wierzysz w to
kochałem się z osimioma kolegami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zgadza sie z Tobą w 100%,to złe urzycie słowa-kochac sie ...Ale to napewno jakies małolaty wypisuja....a jezeli to prawda to jak dla mnie nie koniecznie sie trzeba tym chwalić(bo nie ma czym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę
że to raczej taki dziwny zwyczaj językowy i nikt się nie zastanawia jak to mówi kochać się = uprawiać seks miłość fizyczna = seks trzeba oddzielić to znaczenie słowa kochać od tego podstawowego przeciez są słowa wieloznaczne :) ale też mnie razi jak ktoś pisze "kochałem się z dziwką" albo "kochałam sie z kolesiem w kiblu na imprezie" co innego w tzw. "stałym związku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę
co innego w tzw. "stałym związku" nawet analnie:) toż to nie zboczenie byle nie za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×