Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Franiu nawet o tym nie myśl! Jak my się zjawimy masz nas ładnie ugościć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pić zieloną herbatę, wiem ze to zdrowe. Ale to takie niedobrzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roze, to tylko kwestia przyzwyczajenia. Poza tym, ja ją piję z cukrem, choć tego nie zalecają ;) Ale co tam ! Jest naprawdę dobra. Podobnie jak czerwona... choć też nie każdy ją lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, to Ty z tytoniem z jednego miejsca.. Bez problemu możecie się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję gorzką bo wogóle nic nie słodzę, ale też jest dobra, przyzwyczajam się teraz do czerwonej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, ja niestety słodzę wszystko :( I w ogóle jestem słodyczara :) Najbardziej z mięska to lubię torcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty, ja oprócz cukru używam wszelakiej innej słodyczy również...czsami w nadmiarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, dzieki Genek! od razu lepiej. :) pociechy ze mnie dzis tu nie będzie, wypiłam piwo i już się spiłam. Nie ma to jak mieć słabą głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bonia ewentualnie może jechać w gościnę do Poznania - jej cukier zbyteczny. Ze mną nie byłoby tak prosto... ale znając siebie, pewnie ulałabym herbatki do kwiatka i zrobiła miejsce na cukier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie---> może tu u nas wylej tę żółć z wątroby. Nie zagnębiaj się, szkoda Twojego życia. Tu sami życzliwi ludzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak też z niecierpliwością czekam na opowieści Perl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby uprzedzić wszystkie pytania , napiszę , że jest ok i nic więcej nie powiem , bo ostatnio za dużo gadałam i sie spierdykało . Ale żebyście mnie teraz widziały :P - kwintesencja kobiecości - chyba sobie przypomniałam , że jednak jestem kobietą :P :D Czasami wystarczy trochę słów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×