Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

To ija mowie dobry wieczor i dobranoc.Wszystkim..... Milej niedzieli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w niedzielne południe :D i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, u mnie świeci słoneczko, czego i Wam życzę :) Aż mi się wierzyć nie chce w te zapowiadane śniegi.. Dziecię moje zakończyło sesję - na samych piątkach :) Właśnie dziś zdała dwa ostatnie egzaminy i przed chwilą mnie o tym poinformowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co tam u was stare babole
kółko wzajemnej adoracji wam upada? ach, jakie to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Smitty :D Grazza świetnie że spotkanie sie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. .zauważyłyście ,że dołączył do nas STARY BABOL...to miłe ... może się trochę rozerwie i wyjdzie ze swojej NORY. . U mnie dziś słoneczko..zapowiada sie niezły dzien i plany też mam szerokie ...chociaż wiem że planowanie to czas stracony..ale co tam...CHYBA kupuję działke .Piszę chyba bo boję się zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza, dopiero coś słyszałam o łóżku... A tu teraz działka? Czy już u kogoś jest ta zapowiadana zima? :( Ciągle mam nadzieję, że się mylą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:D Zimy nie widać...kalendarzowo trwa ...wiec moze w koncu przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś już zima. Zmroziło wszystko i wszystkich. ;) Córka pisała że w górach sypie śnieg w ilościach przerażających ..a jutro ma padać u mnie . Nie wiem czy sie cieszyć..Czy juz robić zapasy;) ;) A co do działki to ...rekreacyjna..chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) króciutko. Zapracowana. Zimy jeszcze nie mam. Grazza, przerażasz mnie tym śniegiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A u mnie już sypnęło śnieżkiem,wokół biało się zrobiło ;) Pozdrawiam wiec zimowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ho,ho ! Czyżby śnieg zasypał wszystkich? U mnie ciągle sypie. A nie mam już choinki :( Teraz to by dopiero pasowała... Najchętniej nie wychodziłabym z domu. Nie znoszę zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mNIE JUŻ TEŻ prawie zasypało. Narazie mi sie podoba. O choince juz dawno zapomniałam . Myślami jestem juz przy innych świętach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc oficjalnie wszem i wobec ogłaszam zamknięcie topicu. Parę osób widuje pod innymi adresami ...no to do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby to naprawde byl koniec??????Chetnych zapraszam na topik ....pokolenie 1960 alpagi lyk i dyskusje po swit....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×