Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Grazza przyjaciół nie szukamy nigdy...sami się znajdują ;)albo może sami ich dostrzegamy we właściwym momencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi grazza, ja też mam zasadę ograniczonego zaufania... ale jeśli kogoś znam i jest w porządku, to czas działa na jego korzyść.. i z czasem zaczynam ufać bardziej. Jedną taką osobę mam, której ufam, choć nie nazwałabym tego przyjaźnią chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać. tak mi to przyszło do głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty...ja najbardziej boję sie dnia w którym dowiem się czy ci ,którzy mówią że są moimi pprzyjaciólmi będą przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza, nie wolno się bać, bo naprawdę można coś przegapić... a przecież co nas nie zabije, to nas wzmocni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....temacik mówisz ;) mamy chyba ciekawy ...o przyjaźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty ...ja to wszystko wiemmm.....tylko...? A temat o przyjaźni wymyśliłaś super--Semi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzucę Arystotelesem ;) By zapragnąć przyjaźni nie potrzebujesz wiele czasu, lecz sama przyjaźń jest owocem, który dojrzewa powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie ...czy przyjaźń przez internet jest możliwa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka jest przyjacielem, który nigdy nie oszukuje. Tristan Bernard I to mnie trzyma przy życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi , myślę że przez internet może się co najwyżej cokolwiek zacząć.. ale przyjaźń to realni ludzie...realne sytuacje, codzienne zdarzenia, rzeczywiste łzy, prawdziwy śmiech... uścisk ręki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza, to dla Ciebie... Jeśli człowiek, idąc przez życie, nie zawiera nowych przyjaźni, wkrótce zostanie zupełnie sam. Przyjaźnie należy stale kultywować – Samuel Johnson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Mowicie o przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna? czy miedzy kobietami? .Jesli uwazacie ze 6 lat to juz przyjazn w znajomosci inernetowej..to moge was zapewnic ze ona istnieje::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nazywamy to przyjaźnią, bo możemy się wpełni otworzyć....bo jesteśmy anonimowe....to jest ta łatwość wypowiedzi...Ale sądzę, że gdyby przyszło się spotkać po latach takiej przyjaźni ..... to nie było by nic do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjko przecież tu nie chodzi tylko o czas... i nieważne, czy chodzi o kobiety, czy o kobietę i mężczyznę (bo to też jest możliwe)... dla mnie prawdziwy przyjaciel musi być prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłyście mnie na sasiedniej stronce:P Jest to na pewno inny rodzaj przyjaźni ... Hej Parodyjka 🖐️ o przyjaźniwogóle ;)mówimy... My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać. Epikur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie istnieje...Wcześniej czy później zmienia się na ...Miłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie stoi na przeszkodzie by takie przyjaznie stawaly sie realne , to zalezy tylko do ludzi.I fakt ze chociaz raz dobrze jest z ta osoba sie zobaczyc zeby byla taka wlasnie prawdziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza --> twierdzę że istnieje, z autopsji .To to o czym pisałam, że komuś ufam - to właśnie facet jest. Szczęśliwie żonaty itd. Dla mnie kompletnie nie \"facet\" tylko godny zaufania człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i stwierdza pewnego ranka że to ktoś więcej niż koleżanka...;) No nie ma co ukrywać w końcu to płci przeciwne ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam: nic między nami nie iskrzy, nie iskrzyło (a znamy się wiele lat) i iskrzyć nie będzie. Mało czego jestem pewna, ale tego akurat tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę wam ,że może tak być...i nie będę z tym polemizować..bo cała moja wiedza na ten temat bierze się z.........FILMÓW;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od nas jak podchodzimy do tego...czego oczekujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×