Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam idealnej odzywki

SZUKAM SKUTECZNEJ ODZYWKI NA WLOSY ZE SKLEPU Z ART. FRYZJ.-PORADZCIE!!!

Polecane posty

Gość szukam idealnej odzywki

Szukam odzywki ,ktora mozna dostac w sklepie z Artykulami fryzjerskimi. Przede wszystkim-SKUTECZNEJ!!!!!!!!! bo wlasnie obcielam 10 cm moich cienkich , zniszczonych wlosow,ktore nigdy nie byly farbowane ,suszone suszarka...mam 24 lata. stosowalam juz: -WAX -DOVE -PANTENE -JAJKO+OLEJEK RYCYNOWY +OLIWA Z OLIWEK NA nic wiecej nie mam juz sil...nic nie dziala..a wlosow coraz mniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamajaaaaa
nie ma idealnej odżywki, do wszystkich włosow, najpierw trzeba ustalić co w twoich włosach chcesz poprawić, pożniej szukać. Jezeli sa przesuszone, to rzeczywiście wystarczy dobra profesjonalna maska i obcięcie, jezeli wypadają, polecałabym jednak wizytę u dermatologa, i jakiś doustny preparat+ ampułki do wcierania. to w wielkim skrócie. Bo gdyby to było takie proste, to preparatow byłoby kilka nie kilkatysiecy. I w ogole dobrze jest ustalić przyczynę, złej kondycji włosów. Czy to agresywne zabiegi fryzjerski, czy zaburzenia hormonalne, brak witamin, stress, i jeszcze troche takich................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam idealnej odzywki
tzn mam podwyzszone THC-hormon tarczycy. mzoe to z trego? w kazdym badz razie chce poprawic kondycje wloskow. moze drozsze mi pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja takze bym chetnie
kupila cos skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę polecić
Wszystkie odżywki Kerastase. Są cholerycznie drogie ale super skuteczne Ewentualnie wella lifetex Też genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastino MM
wiesz, jeżeli Ty nie męczysz je zabiegami fryzjerskimi, a włosy sa coraz słabsze, to ja zalecałabym jednak cos od wenątrz. Dobrze tez byłoby si e przebadać, bo może cos szwankuje w organizmie, i taki stan włosow to reakcja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×