Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin 30

Perfumy dla dziewczyny - ratunku

Polecane posty

Gość Marcin 30

Wiem ze to forum dla kobiet ale jestem w kropce. Chcę kupić swojej dziewczynie perfumy na mikołajki ale nie wiem jakie. Ona lubi świerze,delikatne zapachy.Uzywala takiego zapachu Light blue, z Avonu Sumer wite(czy cos podobnego nie wiem dokladnie jaka to nazwa) i teraz w avonie pojawil sie taki nowy zapach cristal cos . Juz mialem gotowy prezent ale niestety kupila je sobie wczesniej wiec zostalem w kropce. Dorzadzcie jakies perfumy takie delikatne(nie sportowe) i kobiece bo sam juz nie wiem. Cena nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiia
Delikatne i kobiece jak na mój gust są: Gloria Cacharel, Jette Joop, Dior Addict 2, Baby Doll YSL... Jest jeszcze wiele innych ale nie bede Ci utrudniac zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiia
Jesli uzywala Light Blue to moze jej sie spodobac Trussardi Bianco, Emporio Armani White albo inne lekkie i swieze zapachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
ja wlasnie tez lubie takie swieze zapachy , polecam ralph lauren zapach ralph , tylko ze na zime wole cos mocniejszego mam na oku calvina kleina zapach euphoria są troszke slodze ale bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka
jak lubi swierze to zdecydowanie polecam RALPH LAUREN -Ralph Lauren (takie niebieskie wersja, standardowa)bo teraz weszly jakies 2 limitowane:) Pachna slicznie, dluugo sie utrzymuja, tez kiedys dostalam od swojego chlopaka, to najsliczniejszy zapach swiata. Ale mozesz tez sobie zobaczyc davidoff -cool water (tez niebieska buteleczka) rowniez swierzy,ladny zapach:) Tez mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralie
ja uzywalam light blue i bardzo ladne sa chance chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralp lauren
romance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa88
Emporio Armani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
Marcinie, dobrze Ci tutaj dziewczyny podpowiadają abyś przyjrzał się zapachom proponowanym przez Ralph Lauren. Osobiście bardzo polecam Ralph Lauren Romance For Women. Jeden z najtrwalszych jakie miałam, 'bardzo czysty' i delikatny. W podobym guście znajdziesz zapachy u Jil Sander [np. Jil Sander Pure lub nieco mocniejszy Jil Sander Style). Mogę też polecić Lacoste Pour Femme jako bardziej kwiatowy, słodszy ale wciąż lekki. Perfumy to jeden z najlepszych prezentów dla kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ralph
lauren romance jest troszke slodki, wiec proponowalabym ralph lauren ten niebieskie, baardzo swierzy zapach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kupic
ja uz ywam light blue, a z tańszych Cerrutti Image women, uwielbiam tez Chanel Chance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salicia
Gucci - Me 2 Swieży, świeży, świeży Cacharel - nie Gloria! Gloria jest ekstra, ale to słodki, mocny zapach na wieczór! Swieży jest Promesse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leanne
The one-Dolce&Gabbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja CI nie polecam rozowych
buteleczek:) bo one zwykle maja slodki badz lekko slodkawy zapach:) Swieze zapachy sa zazwyczaj w nibieskich butelkach, na pewno nie polecam Ci naomi bo ona ma mocne zapachy, fajne tez jest "eternity" ale dosc specyficzny zapach:) Wyzej polecaja ralph lauren, i moge sie zgodzic, ladne tez sa mexx pure life. Pozdrawiam, zycze udanego wyboru prezentu:) P.S.Pamietaj ze wolno max 2 zapachy wachac na raz, jak powachasz wiecej to juz nic nie bedziesz czuc:) Wiec chyba codzinnie bedziesz w perfumerii, bo tyle tu propozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej rozowe bruno banani- 100%, ze bedzie zadowolona, to ulubione perfumy wiekszosci kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×