Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_zawstydzona

Wzdęcia nie pozwalaja mi normalnie żyć!Pomocy!

Polecane posty

Gość bianka

Tak, można, ale wtedy dawkowanie jest chyba inne, więc przeczytaj ulotkę albo zapytaj lekarza. Na mnie ulgasim działa dość szybko, nie wiem, po godzinie czy dwóch jest różnica, zawiera właśnie symetykon, a on jest skuteczny i całkiem bezpieczny, bo nie wchłania się do organizmu. Warto też poleżeć na boku przed badaniem, kiedyś mi lekarz mówił, że nawet jesli jakieś gazy zostaną jeszcze w jelitach to się ułożą w lepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikk

cos tam czytalam o tych symetykonach, w sumie same pozytywne rzeczy wiec chyba przejde sie do apteki i tez kupie ten ulgasim, bo niestety czasem sie zdarzaja rewolucje i dosc przykry dyskomfort po obżarstawie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Xifaksan Ryfaksymina 600mg choroby przewodu pokarmowego: zakażenia jelitowe, biegunka podróżnych; encefalopatia wątrobowa.

Lek pod nazwą handlową Rifam, producent Siam Pharmaceutical, Bangkok, Tajlandia.

Jest to dawka 600mg, w Polsce jest dostępna tylko 200mg. Wybrałem najmocniejszą dawkę, bo wychodzi w ten sposób najtaniej za mg. Kapsułkę można otworzyć i proszek poporcjować. Można też zrobić dłuższą przerwę między podaniami.

Listki po 10 kapsułek, po 3zł kapsułka.
Ważny 01.2021.

Koszt pobraniowej 20zł lub osobiście koło Warszawy.

Całe opakowanie 100 kapsulek 250zł, włącza koszt pobraniowej.

Wysyłka bezpośrednio z Tajlandii po 2zł kapsułka, lotnicza rejestrowana 20zł.

Mam inne leki, o podobnym dzialaniu - metronidazol 400mg od 80gr za kapsułkę, tinidazol 500mg od 80gr za tabletkę.

Dawkowanie:
Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.
Zazwyczaj dorośli i dzieci po 12. roku życia:
Zakażenia jelitowe i biegunka podróżnych: od 200 mg co 8 godzin do 400 mg co 8–12 godzin.
Encefalopatia wątrobowa: 400 mg co 8 godzin.
Nie stosować dłużej niż 7 dni.

Polecam moje inne leki sprowadzane z Tajlandii  przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze, antybiotyki, sproszkowana świńska tarczyca.

Dziękuję za zainteresowanie moimi lekami.
 
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla

Próbowałaś koper włoski albo węgiel? Mi to zawsze najbardziej pomaga, może kupić w aptece, mi najwygodniej kupować online na doz.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

No wiesz niby w doz jak zamówisz rano to następnego dnia masz zamówienie u siebie ale na wzdęcia to i tak byłoby zbyt długo jakby na nie czekać dlatego warto je mieć w domu na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko

a czy ulgasim mogę brać, kiedy mam cukrzycę? pewnie i tak zapytam o to w aptece, bo mam nadzieję, że w tym tygodniu się wybiorę, ale wolę wiedzieć choć trochę więcej .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita

Praca moich jelit została wyregulowana po leczeniu Debutirem. Nie dość, że naprawdę dobrze się czuję i nie mam kłopotów z wzdęciami, to poprawiła się perystaltyka. Od miesiąca nie miałam najmniejszego bólu brzucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka

Też miałam z nimi problem ale zakupiłam w aptece wyrób intesta z maślanem sodu i przeszłam na kurację. Efekty były już po kilku dniach, ale jak wiadomo wszystko musi się odbyć do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

o matko, mam też z nimi okropny problem. Najgorzej jak idziesz na jakieś ważne spotkanie a tu nagle Cię wzdyma i powstrzymujesz gazy przez co brzuch jest jeszcze bardziej bolący i wielki. I to nie ważne co zjem i kiedy zjem. Poszłam z tym problemem do lekarza a ten wypisał mi skierowanie na usg i zalecił mi, zebym przed usg wzięła ulgasim, bo on podobno najlepiej oczyszcza jelita z gazów. Oczywiście w usg nic nie wyszło a lekarz stwierdził, ze widocznie "taki mój urok".. ;/ ale ulgasim został ze mną do dzisiaj jako ten skuteczny i szybko działający w walce z gazami. Więc polecam go bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

niestety również się z tym borykam, nie wiem od czego mam taki wzdęty brzuch. Robiłam badania wszystko wyszło ok, odstawiłam laktoze nic się nie zmieniło cały czas wzd ety brzuch i gazy to odstawiłam gluten, też nic. Monitorowałam po czym mam bardziej wzd ęty brzuch i to odstawiałam, ale to nic nie zmieniło. Jakoś daję radę na ulgasimie, chociaż on mi przynosi ulgę, ale nie wiem jak to będzie dalej. Może wybiorę się do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsa

też tak kilka razy miałam, pomogły mi krople lix, można kupić bez recepty, szybko działają, rozpuszczają woskowinę i jeli coś ci zalega to też powinno się łatwiej oczyścić ucho, a to jedyne krople bez recepty które też zawierają znieczulającą lidokainę, warto mieć w apteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijka

A próbowałaś zwykłą herbatę z kopru włoskiego? Mi pomaga ta kupiona w doz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabencja

Kup w aptece lek Kebene i po klopocie. Sam espumisan nie daje rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ja zamawiam herbaty z zielnika doz, no i nie mam  z tym kłopotu, ale nie pamiętam, która miała takie działanie wiatropędne bo piję różne naprzemiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ja zamawiam herbaty z zielnika doz, no i nie mam  z tym kłopotu, ale nie pamiętam, która miała takie działanie wiatropędne bo piję różne naprzemiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ja zamawiam herbaty z zielnika doz, no i nie mam  z tym kłopotu, ale nie pamiętam, która miała takie działanie wiatropędne bo piję różne naprzemiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okonka9

Jakoś mi domowe sposoby nie za bardzo pomagają na te moje wzdęcia. Brzuch ciągle mi wystawał, bardzo mnie to irytowało szczególnie na imprezach bo wyglądałam jakbym przytyła no i do tego złe samopoczucie i te uczucie pełności. Teraz od jakiegoś czasu pomaga mi ulgasim, lepiej jest bo już normalnie jem a brzuch w końcu płaski jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaya

Mi się wszystko pięknie ustabilizowało po suplemencie z karczochem. Nie mam kłopotów z wzdęciami, prawidłowym trawieniem, bólem brzucha. Herbaya jest dostępna bez kłopotu w aptece i naprawdę przynosi dużą ulgę. Zresztą, roślinne rozwiązania są naprawdę bezpieczne dla organizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratakajakta

w mojej opinii, a korzystam bardzo duuuzo z medycyny estetycznej są fantastyczne testy genetyczne. dzieki nim dowiedzialam sie jakie mam nadwrazliości pokarmowe często miałam wzdęcia i czułam, ze coś nie okey jest.... praktycznie wszystkiego sie o sobie dowiedzialam co przelozylo sie na moje zdrowie - psychiczne i fizyczne. efekty sa nie z tej ziemi, dlatego polecam kazdemu kto obawia się o siebie i ma zle samopoczucie!! testy robilam u doktor Beaty Dethloff w Warszawie. Magida!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Wzdęcia bardzo nieprzyjemna i mało komfortowa sprawa. Ale tu chyba faktycznie podstawą będzie dieta. Warto też spróbować do niej włączyć probiotyki. Ja np. piję kombuchę z brothers&sisters. To fermentowana herbata, naturalny probiotyk. Piję od jakichś 3 miesięcy i widzę dużą poprawę, jeśli chodzi o działanie mojego brzucha. Nie ma co się pakować od razu w farmaceutyki, bo one zawsze mają jakiś większy wpływ na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukka

Dieta to podstawa, większość z nas ma na sumieniu grzeszki żywieniowe. Rozsądnie dobrane produkty zdecydowanie ułatwia życie.  Suplement herbaya to fajne rozwiązanie, nie obciążą żołądka i ładnie się wchłania. Efekt widać już po kilku dniach. Proponuje również zwiększyć ilość probiotyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Polecam Kebene- działa szybko i skutecznie, na wzdęcia i uczucie pełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyska

u  mnie wzdęcia bardzo często pojawiają się po jedzenieu na mieście, chyba mam jakąś nietolerancję na niektóre posiłki, niestety nie miałam czasu aby się bliżej temu przyjrzeć, ale mam zamiar to zbadać, póki co ratuje się tabletkami ulgasim, jak jest potrzeba to sięgam po tabletki i wzdęcia znikają w mgnieniu oka, polecam na tego rodzaju problemy, bo to chyba najszybszy sposób na pozbycie się wzdęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita

ja niestety mam bardzo podobnie, w sensie wzdęcia pojawiają się u mnie zawsze po jedzeniu na mieście i do tego jeszcze u mnie dochodzą gazy.. próbowałam również wszystkiego i najlepszą ulgę właśnie powoduje ulgasim, w senie, że jego działanie jest najszybsze. Ma też porządną dawkę symetykonu, dlatego jest taki skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×