Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczery

szczerosc

Polecane posty

Gość szczery

Na Dzień Dobry w ten mglisty dzień pozdrawiam serdecznie i goraco wszystkich ktorzy tu zajrzą a w szczegolnosci piekne i nie zastapione kobiety... Mogłbym sie tu rozpisywac i sciemniac upiekszac słowa ale po co... :) bede szczery jak zawsze i powiem ze pragne poznac kobiete w wieku 28 - 37 lat z Poznania i okolic w celu niezobowiązujacej znajomosci...a krotko mowiąc szukam kochanki... Jestem przekonany ze sa , ze jest gdzies taka kobieta ktorej zycie spowiła powłoka szarosci,monotoni...gdzie namietnosc przygasa... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery
ujmując lekką nutkę romantyzmu, mówiąc wprost... dupy szukam do wydymania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegeg
czyli co, na związek nie gotowy lub już w jakimś chorym zwiazku, skoro chcesz jeszcze czegoś, i zamierzasz jakiejś kobiecie zawracać głowę, popaprańcu emocjonalny??! przecież obrażasz taką propozycją (a nawet w przyszłości możesz zranić) normalne kobiety wsadź sobie w dupę taką szczerość, może cię to chwilowo zaspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegeg
no chyba że chciałbyś 90 kg 29-latkę, która chce się dowiedzieć czym jest miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery
to że codziennie daję obie nogi do dymania wyliniałemu kocurowi sąsiada, po zamroczeniu go ziołem, przestaje mi wystarczać, jednak kobiety są nie zastapione, nawet okolicznościowo przez zbieracza złomu z mojej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita lempicka1978
auto0rze czy ty myslisz ze na kafe znajdziesz dupe do wydymanai???? poszukaj lepiej na czacie-tam pełno chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwegeg
drugi wpis pod tym nickiem, to podszyw, ten nie, kolejne to znów będą podszywy, jeśli się pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×