Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pomyslu na nick

zgodzic sie??

Polecane posty

Gość bez pomyslu na nick

moj chlopak chcialby skonczyc w moich ustach ... wczoraj mi to powiedzial.. ale tez powiedzial ze w taki sposob traktuje sie dziwki, ale bardzo by chcial, i teraz dylemat czy sie zgodzic.. by zobaczyl jak to jest (zreszta ja sama nie wiem) ale boje sie ze pomysli o mnie zle ze sie zgodzilam.. choc z 2 strony jak ja tego nie zrobie to moze kiedys wybierze sie do agencji by tam sprawdzic... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Ciocia_Zła_Rada.
oczywiście że musisz się zgodzić jak zaproponuje kiedyś że zrobi Ci kupę do ust to też nie myśl za dużo, tylko łykaj bo inaczej pójdzie do agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz głupia
ja bym sie nie zgodziła, a nawet jak wybierze sie to agencji -to nie jest ciebie wart i nie ma czego żałować!!!! chyba ze sama masz na to ochote ale tylko po to sie zmuszac żeby on sie przekonał jak to jest -NIE WARTO bo sama piszesz ze nie wiesz jaka bedzie jego reakcja jak to zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomyslu na nick
aj tyle sie naczytalam o facetach ktorzy po paru latach bycia z zona ida do agencji poniewaz nie chca traktowac zony jak dziwki a z tamtymi moga robic co chca :/ ze juz mozna zwariowac od tego i nie wiem juz czy to normalne czy nie ja bym nawet mogla sprubowac, bo w sumie ani nie moge powiedziec ze chce to zrobi ani ze nie chce, napewno bym nie polknela, tylko czy on by nie pomyslal o mnie zle ?? sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendra
mniam mniam trochę białka nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego
zrobić to z mężem a co innego z chłopakiem,chyba związek powinien do tego dojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendra
a kochasz się tylko po bożemu przy zgaszonym swietle i we własnym łóżku ? no i oczywicie przy zgaszonym świetle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona
kobieto mam wrazenie ze jestes jakas pusta lalka nie znajaca swojej wartosci !!!!!!!!!!!!masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomyslu na nick
"zrobić to z mężem a co innego z chłopakiem,chyba związek powinien do tego dojrzeć" a co za roznica czy jest moim mezem czy chlopakiem ?? czyli dla ciebie dojrzaly zwiazek jest tylko po slubie ? bo nie rozumiem, przeciez moze byc dojrzaly bez slubu ... ! fajni jestescie skoro juz od szmat mnie wyzywacie a nawet mnie nie znacie , to ciekawe jak nazwiecie te ktore daja co godz kazdej nocy?? bo skoro ja jestem szmata , czyli osoba ktora czekala na swego jedynego 25 lat zycia no to fajne podejscie , gratuluje wam ! pytam sie was tylko czy sa takie osoba ktore sa blisko siebie i dlugo i sie kochaja i czy tak kiedys zrobiliscie?? mi sie zdajze ze jezeli zwiazek jest naprawde mocny i obydwoje sie na to zgadzacie to moze to nic zlego?? czy jednak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie róbcie jej wody z mózgu-kobieto bierz wszystko-twojego pana to rozkręci jak zobaczy taka wersję swojej laski ; białko rajt-byle nie za długo na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomyslu na nick
nie chce brac wszystkiego, nie zgadzam sie na wszystko co on tylko powie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomyslu na nick
nic ci do tego , nie jestem pospolita kurwa dajaca kazdemu, z dziewictwem czekalam 25 lat a znim jestem juz dosc dlugo i jestesmy zblizeni do siebie. nie zdradzam, wiec powiem szczerze ze hujowo do mnie podchodzicie, ! nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
a nie możesz z nim porozmawiać i powiedzieć mu o swoich obawach tak jak tu napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dzis pogoda
ja nie wiem co wy od niej chcecie, sa pary kochajace sie przy zgaszonym swietle i takie ktore wola eksperymentowac. co w tym zlego? przeciez to jej facet z ktorym jak pisze jest dlugo, a nie krotko wiec moze sie zgodzic jesli na ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
jakies zamoherowane berety ze uwazacie laske za szmate tylko dlatego ze chce sprobowac czegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz na forum czy masz pozwolic żeby facet Ci się do ust spuszczał a potem stwierdzasz że nic mi do tego bo kurwą nie jesteś...skoro nie jesteś to od łykania nie będziesz też; koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomyslu na nick
racja - koniec tematu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
A ja robię loda swojemu facetowi, połykam wszystko i nie widzę w tym nic złego. Napewno nie uważa mnie za dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób jak chcesz ale skoro on
sam powiedział, z etak traktuje się dziwki, to pomyśl, jak on ciebie traktuje... Ja bym mogła połknąć, gdyby mój facet miał na to ogromna ochotę i nie byłoby to jakies obrzydliwe (nie wiem, nie prbowałam) Ale gdyby mi powiedział, ze tak się traktuje dziwki, to na pewno bym tego nie zrobiła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób jak chcesz ale skoro on
tak samo jakbym ja powiedział- kochanie, wyliżesz mi piczę? Ale nie wiem, czy masz ochotę, bo tak sie traktuje męskie kurwy na zawołanie... :O Trochę ma dziwne podejście do seksu ten twój chłopak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepta sie po pupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym sie nawet zgodzila tylko ze..... ja mam odruch wymiotny....:( smutne nie? wcale mnie to nie brzydzi a tu takie zeczy ze jak skonczyl mi w ustach to sie zbeltalam:( smutne.....bardzo:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty Kat
ale problem...jeśli brzydzisz sie spermy,jej smaku,zapachu to powiedz swojemu chłopakowi o tym,zresztą gdzie to jest napisane że tylko dziwki biorą sperme do buzi?? jeśli dwoje ludzi się kocha to chce dla siebie jak najlepiej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×