Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość beta elżbieta
Wiecie 4 dni temu dowiedziałam sie o ciazy(2 krechy na teście),przez dwa dni miałam lekie mdlośći a teraz nic mi sie nie dzieje,czy to jest normalne ,żeby nic nie bolało? Mój facet mi mówi ,że ciąża to nie choroba tylko stan fizjologiczny ,mówi poczekaj do 5 miesiąca jak będzie kopalo to będą objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje sie dobrze i nie mam zadnych objawow--- po zrobionym tescie raz zwymiotowalam i tyle tez sie martwie, ze nie mam mdlosci---ale chociaz tyle ,ze nie jestem jedyna-----wiec raczej wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, wczoraj byłam pierwszy raz na USG, ale powiem ze jakość szpitalnego sprzętu pozostawia wiele do zyczenia, obraz cały zamazany i w ogóle, jedno wiem napewno zarodek ma 2,5 cm, oprócz tego z malutkiego mięsniaka zrobił sie 4cm twór, dodatkowo lekarka wykryła mi na tym jajniku na którym pękł pęcherzyk(z którego mam zarodek) 2 cysty, ale nie wiem jak to jest mozliwe, zawsze mi się wydawało ze cysta moze się stworzyć wtedy jak pęcherzyk nie pęknie, a nie odwrotnie, jak narazie to sama patologia, jeżeli chodzi o USG to chyba jednak wybiore się do Provity, bo maja naprawde dobry sprzęt, USG 3D- napewno wszystko będzie lepiej widać, jeżeli chodzi o miesniaka to ułozył sie u góry macicy i bardzo prawdopodobne ułożenie płodu bedzie ułozeniem poprzecznym, bo dzieciak za bardzo nie bedzie miał miejsca na inne ułożenie, ale mimo wszystko jestem optymistycznie nastawiona, życze wam zdrowych i pogodnych świąt, dbajcie o siebie i o swoje małe fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika30
wesolych swiat bylam u lekarza potwierdzila ciaze ale na usg mam dopiero 22 stycznia i niemam karty ciazowej jeszcze na wyniki mam tylko skierowanie a narazie czuje sie dobze mam lykac kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elzbieta
Bardzo cieszę się tą ciażą ,gdyz leczyłam się na endometrioze ,rok tem miałam laparoskopie no i ...na gwiazdke taka niesodzianka. Wcinam kwas foliowy ,nic mi nie dolega nadal a mam juz 37 lat i ostatni dzwonek na dzidzi.Musze bardzo dbać o naszą Fasolkę,bo cała rodzina ją już tak kocha. W srode idę do gina,ciekawa jestem czy w 5 tyg. coś widać na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika30
gratuluje napewno wszystko sie uda bo ja to jestem drugi raz w ciazy i mam 30 lat a corka 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuzetka1969 - Odpowiedając na twoje pytanie. Tabelkę umieściła oliwka2 na stronie 11, tam sprawdzałam płeć dzidziusia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie w ten piekny świąteczny dzień. Ja cś niezaciekawie się czuję, mdłści t juz norma, ale jaks tak dziwnie bli mnie brzuch. Nie wiem czy to od maku czy co ale nie żołądek tylk o u dołu. Co to może być? Macie też tak? Błgiego lenistwa na dalsze świętwanie Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na szczęście zadnych mdłości nie mam, za to smaki zmieniają mi się z minuty na minutę, raz mam ochote na sledzia w occie, a za chwile zajadam sie ciastem, codziennie oprócz Duphastonu(2xdziennie) łykam Prenatal i kwas foliowy, ten Prenatal to fajny specyfik bo zawiera imbir, który niweluje własnie te mdłości, a oprócz tego cały zestaw witamin potrzebny kobiecie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! beta elzbieta ja tez mam w srode wizyte--pierwsza---tez jestem ciekawa czy bede juz miala USG i czy bedzie ewentualnie cos widac ostatnia @ mialam 21.11 lykam tylko Folik ten 0,4-----a wy jaka dawke? no i luteine 2 razy dziennie dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik31 ----> ja miałam ostatnią @ 7.11 i wczoraj byłam na USG w szpitalu, zarodek ma 2,5 cm ale jakość zdjęcia nie najlepsza, w każdym razie serduszka nie widziałam mój kwas foliowy to tez dawka 0,4mg(1 dziennie), wiecej nie ma potrzeby brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też piję Prenatal, ale kwasu foliowego nie bo w Prenatalu jest już odpowiednia dawka a nie chce przesadzić. Mdłości mam jak nigdy, prawie cały dzień. Próbowałam metodę proponowaną przez chyba moonisie czyli zajadania mdłości, ale na mnie to nie działa. A dodatkowo czuję się jak napompowana, jest mi niewygodnie w moim ciele. W nocy budzę się z bólem kości ogonowej, czasem jest taki że nie mogę uleżeć. Zastanawiam sie czy to jest normalne. USG będe mieć na początku stycznia. To jest moja druga ciąża, ale tamta była 5 lat temu i już nie pamiętam to raz a dwa to teraz jest inaczej. Brzuszek zaczął mi już rosnąć, oprócz mojego naturalnego tłuszczyku u dołu brzucha (na wysokości macicy) zaczyna mi się robić napięte i pulchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niebylo mnie dwa dni a tu taki ruch Nicollo, beta elżbieto witajcie, nicole rzeczywiecie super ten prezent, jak maż zareagował? Beto Elżbieto w 5 tygodniuna usg ciąże mozna potwierdzic;-) Dziki storczyku jakby te bóle podbrzusza ci przeszkadzaly to pomaga no-spa i warto lekarzowi o tym powiedziec A mi ostatnio mdlosci przechodza, bywaja coraz rzadsze i Może dlatego ze mialam je najczesciej jak bylam glodna a w świeta trudno być głodną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka - Dziękuję za miłe przyjęcie. A mąż no cóż, kiedy zobaczył jeszcze jeden prezent pod choinkę był zdziwiony, obejrzał i nie mógł uwierzyć, spytał czy jestem w ciąży! A potem szalał ze szczęścia, ściskał mnie aż się popłakał. Szok. Tak słodko wyglądał kiedy patrzył na te śliczne maleńkie buciki i przyczepiony do nich test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiełki a jak odczywacie bole brzycha? jak bóle miesiączkowe? czy wolno przyjmowac no spa? pytam bo jestem przed wizytą a jestem bardzo ciekaw- więc prosze podzielcie sie swoimi objawami :-) no i ponawiam pytanie o powiadomienie pracodawców szefów kierowników itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28
Czesc, to prawda bole przypominaja te miesiaczkowe, przynajmniej u mnie, ale zdecydowanie mozna je wytrzymac, mecza mnie mdlosci, ktorych nie moge w zaden sposob pokonac, duzo jem choc jestem szczupla osoba juz przytylam 2kg, jestem w 11 tyg ciazy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NATOMIAST JUZ SCHUDłAM 2 KG ale mi to nie przeszkadza, bo i tak troche mam ciałka. W pierwszej ciąży schudłam 6 kg w pierwszym trymestrze. Do jedzenia sie właściwie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halina malina mi nospe przepisala ginekolog wiec na pewno mozna przyjmowac ja w ciąży, przyjaciółka która urodzila miesiac temu tez z zalecenia lekarza brala nospe Agus28 jestes w 11 tygodniu i masz termin na sierpień?;-) Odezwal sie moj matematyczny umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a czy ktoras z was nie ma zadnych mdlosci ani boli brzucha? bo u mnie jak dotad zadnych dolegliwosci ciazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!! ja niestety w Święta siedziałam z głowa w WC :o wymioty wieczorem to u mnie norma i do tego ciągle chce mi się spać :( mam nadzieję że to się skończy niedługo bo oszaleję!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mam zadnych mdłości( 6tc), czasami pobolewa mnie brzuch, ale to jak gwałtownie wstanę, a tak to nie, no i piersi mam chyba wieksze, czasami mam zgagę, spałabym po 12 godz., pozatym OK, oprócz tego ze chyba się przeziebiłam, ale mój mężus dba o mnie, robi mi mleczko z masłem i miodem, syrop z cebuli.....itp, bo niestety zadnych leków nie moge zażywać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, nie wpisałam się do zadnej tabelki, bo nie uznaję takich zwyczajów, a topik mi pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tymi mdlosciami jest roznie. Przez pierwsze 6 tygodni bylo super, zadnych dolegliwosci, nastepne 2 tygodnie okropne, ciagle mdlosci, potem przez kilka dni bylo dobrze no i wczoraj znow bylo fatalnie a chcialam cos na urodziny przygotowac, nie wyszlo za bardzo. Dzis 27 latek stuknelo i od rana objadam sie ciastami, ktore zostaly ze swiat bo na slone rzeczy nie moge patrzec. Strasznie dziwne to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański..9.....02.08.07....+1 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6....11.08.2007...+1 betika...Beata..........30.......Toruń...............5...ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.....6?......~10.08.2007...0 suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom....7........01.08.2006...0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE.....6........16.08.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dopiero wieczorem mam pierwszą wizytę u lekarza a własnie robi mi sie opryszczzka na ustach - czy można to czyms smarowac? czy to jest grożne dla dziecka? proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak sie czujecie po swietach? Bardzo objedzone?Ja to dzisiaj nie moglam wstac do pracy. Troche sie spozniłam, ale i tak wiekszosc ma urlopy. A jak u Was? Pozdrawiam, NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........8.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański..9.....02.08.07....+1 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6....11.08.2007...+1 betika...Beata..........30.......Toruń...............5...ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.....6?......~10.08.2007...0 suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom....7........01.08.2006...0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE.....6........16.08.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka76
czesc mamusie:)...ja tez mam termin na sierpień...akurat przypadnie w połowie:)....o maluszka staraliśmy się z meżem 1,5 roku w miedzyczasie byłam juz w ciązy ale niestety poroniłam....i teraz po pół roku znowu mam fasolke w brzusiu:)...juz dziecinke widziłam...tym razem wszystko jest w porzadku ja juz mam córeczkę z sierpnia wiec wiem jak to jest rodzić w lato....a upalne lato...przynajmniej dla mnie nie napawa mnie optymistycznie:)....no ale dobrze ze wogole jestem w ciazy:) dbajcie o sibie dziewczyny, nie forsujcie sie i bądzie cały czas uwazne....wiem to z doswiadczenia...jakby co służe radą:) no i przejde tą ciąze razem z wami mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka76
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........8.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański..9.....02.08.07....+1 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6....11.08.2007...+1 betika...Beata..........30.......Toruń...............5...ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.....6?......~10.08.2007...0 suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom....7........01.08.2006...0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE.....6........16.08.07......0 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.......7.........15.08.07.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×