Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tak, tak dwie piękne różowe krechy dziś rano na teście!!!!!! bolące strasznie piersi przez ostatni tydzień (przez ostatnie dwa dni juz nie) staraliśmy się 5 miesięcy i w końcu się udało!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co jest
mam zadac w famfary z tego powodu ;p Tez mi nowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ludzieeeeeee ja chce tu pogadać z przyszłymi mamkami, które również bedą rodzić w podobnym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje rok temu ja zaczynałam pisac na topiku \'\'rodzimy w sierpniu 2006\'\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholera zakladasz
10 topikow????nudiz ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam takie topiki, pełne ciepła i przyjaźni :) sama chciałabym tego doświadczyć, powymieniać się doswiadczeniami itd. niestety trudno jest niektórym to zrozumieć...widzę że mało jest osób szczęśliwych, bo szczęście jeśli tak długo wyczekiwane przychodzi, trudno zachować jasność umysłu i chce się dzielić tym z całym światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri, nie przejmuj się:) gratuluję i wiem,że na pewno zaczną do ciebie dołączać przyszłe sierpnióweczki. wiele z nich jeszcze o tym nie wie;) ja będę rodzić w lipcu i rozmawiam sobie z dziewczynami topiku lipcowym. gratulacje jeszcze raz.:):):) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja dziękuję za ciepłe słówko, już nie mogę się doczekać wszystkiego co się wiąże z rozwojem mojej fasolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri gratuluję z całego serca :-) Prawdę mówiąc czekałam na ten topik, bo to już prawie rok jak ja zobaczyłam 2 piękne różowe krechy :-D Bardzo się cieszę i na pewno będę tutaj do Was zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wkraczasz w 6 tydzień!! za tydzień, dwa będziesz mogła zrobić sobie usg i zobaczyć śliczne , bijące serduszko :) mnie piersi do dziś bolą, rosną i ciągle biegam siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia13 dziękuję bardzo i gratuluję ci dzidziusia z całego serduszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym siusianiem to u mnie to samo :D tyle że ja do tego dużo piję wiec chyba siusiam podwójnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo jest tych przyjemności :D , ale warto dla maluszka. A na usg dzidziuś wygląda rzeczywiście jak fasolka, która w jednym końcu rusza się (serduszko). to wspaniały widok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobiłam dziś ten test to zaczęłam płakac jak bóbr, naprawdę nie mogłam się opanować! a nad ranem budziłam się dwa razy bo śniło mi sie że wynik testu wyszedł negatywny...a tu jednak nie! cała drżałam jak testowałam, ale teraz o niczym innym nie myślę, po prostu siedzę w pracy i w zasadzie nie pracuję, tylko siedzę na kafeterii i z nosem w chmurach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri , gratulacje i trzymaj się dzielnie . Ja też urodziłam sie w sierpniu . Znam doskonale radośc z dwóch kresek na teście . Mam 7 letnią córkę kasię , a od 10- ciu dni jestem mamą małego Bartosza . Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri , GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze...pisalam do ciebie na topicu okres czy dzidzia? pamietasz??? no i widzisz udalo sie!!!!!! u mnie dzis 25dc jutro ma przyjsc ta @ i boje sie...cycki bola, brzuch w zasadzie nie...moze momentami? ale mam juz pare syfkow na twarzy jak zwykle wiec...marne pewnie sznse... a jakie masz teraz objawy? jaki masz sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri - chciałam Ci POGRATULOWAĆ !!! ❤️ Jestes w najpiekniejszym momencie swojego zycia.Tzn teraz no i macierzyństwo tez jest wspaniałym uczuciem - doświadczeniem.Ja ma 9,5 miesieczna córeczke i choc daje czasem w kość nie chciała bym juz zyc bez niej.🌻 Takze dbaj o siebie i dzieciatko które nosisz pod serduszkiem !!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - gratki:) ciesze sie ,ze udałosie TOBIE !tak czekalas na tego dzidziusia ! 🌻dbaj o siebie i skarbek , który masz pod sercem sierpniówki 2007 --- gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
znaczy sie tez w sierpniu moze koncem lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🌼 sierpnióweczki - gratulacje :D Lato to piękny czas na rodzenie maluszków (sama miałam urodzić w czerwcu) i życze wam wszystkiego naj!!! takie posty bardzo fajnie się czyta i tak cieplej robi się na serduchu :):):) Dbajcie o siebie i swoich maluszków :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być i o swoje maluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj suri , chyba moge sie do ciebie przyłączyc u mnie dzis 33dc test robilam w piatek wieczorem i w poniedzialek rano obydwa wyszly z dwiema kreseczkami a dzis odebralm bete i jestem na pewno w ciąży Sama jeszcze w to nie wierze bo staralismy sie przez prawie rok a przez pół leczylam sie mam 31 lat i to moje pierwsze dziecko i oby wszystko juz teraz bylo ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
No to juz jestesmy trzy :D Bardzo sie ciesze :) i gratuluje! Nie wiem jak Wy, ale ja postanowilam pracowac do swiat a potem wolne. Wiec musze sie powoli zbierac... Do nastepnego... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od paru dni wypatrywalam tej daty SIERPIEN 2007!!!gratuluje!!!jestem z sierpniowek 2006 wiec w razie pytan jestem do waszej dyspozycji :) Suri napewno za niedlugo dolacza inne zafasolkowane i bedziecie mialy taki jak nasz cieplutki topik mam oczekujacych na swoj skarb :) pozdrawiam i dbaj o siebie i malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje przyszle mamusie, aż mi się ciepło robi jak czytam o tych kreskach:) moje 2 kreseczki mają już 4 miesiące i właśnie słodko śpią:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×