Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa przynajmniej tutaj...

Jak zmyć z paneli emulsje nabłyszczajaca

Polecane posty

Gość logika podpowiada mi ze plynem
do naczyn - np ludwikiem takim zwyklym bez dodatku balsamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnawiam temat! Może ktoś z Was poradzi jak usunąć z paneli zaschniety sidolux ??? Proszę o porady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etykieta etykieta ale tam gdzie sie nie chodzi jest czarne koszmar i po kolanach trzeba to usuwac nigdy wiecej sidoluxu rece i kolana odpadaja ja szoruje nozykiem na mokro ale to jest dobre http://www.czystosci.pl/podlogi-czyszczenie-mycie-zmywanie-pielegnacja/305-clinex-stripper-1l.html a Pani na infolini sidoluxu wypowiedziała regułke i poleca tylko ich produkt cleanux niech sobie go wsadzi w d****bo tak jak sidolux tylko tam sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moich ciemnych matowych panelach są 2 warstwy. Wyglądają szpetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Voight 150. w sobotę udało mi się usunąć grubą warstwę tego świństwa właśnie Voight 150. Zapłaciłam za butelkę 11 zł. rozrobiłam w małej ilości wody, gąbką namoczyłam i szpachelką ściągałam. W 3 godziny 25m wyczyściłam ( zakwasy murowane). Było warto. Okazało się, że panele jak nowe tylko w macie, a wszystkie rysy były na sidoluxie. Dziś dostałam środek starwaxu...sprawdzę w drugim pokoju czy też działa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka1305
witajcie... mam dobra wiadomosc odnoscie sidoluxu i reszty emulsji nablyszczajacych. ja wlasnie przez przypadek zupelny odkrylam czym mozna to cholerstwo zmyc. otoz dziala rozpuszczalnik nitro. nie daje gwarancji jak rozpuszczalnik zareaguje na Wasze panele poniewaz ja mam ac4. sadze jednak ze nic sie nie stanie z ich powloka a sidolux na 100% sie podda. ja robilam sobie kwadratami 1mx 1m. rozprowadzilam rozpuszczalnik, zaczekalam 5 min i gabka wszystko schodzi, po sciagnieciu z calosci jeszcze raz sciereczka i rozpuszczalnikiem. nie trzeba szorowac i sie meczyc jedyny efekt uboczny to nie ladny zapach rozpuszczalnika ale cos za cos :) zycze poodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety odnawiam temat - ekspedentka zaproponowala mi sidolux na płytki ;((( wyszlo strasznie smugi smugi i jeszcze raz smugi . Czym to teraz wyczyscic z płytek . Pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina PS
Jeśli chodzi o usuwanie polimerów z płytek to trzba zastosować stripper. Namoczyć powierzchnię zostawić na 10 min do zadziałania i zebrać rozpuszczony nabłyszczacz. Być może trzeba będzie poszorować padem lub szczotką. http://www.grupapsc.pl/stripper-lakma-srodek-do-usuwania-polimerow-1l Jesli chodzi o usuwanie środków nabłyszczających z paneli to proces musi być wykonany na sucho, a więc bez użycia wody. Tu mogę polecić mocno specjalistyczny produkt: http://www.grupapsc.pl/sbn-lakma-srodek-do-usuwania-warstw-polimerowych-z-paneli-i-powierzchni-drewnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklaudia
Dzisiaj to mialam;/ myślałam że usiadł i zacznę wyc:/ myślałam że mnie rozniesie. . . Chciałam odświeżyć podłogi (tak jak bym miala zle) i się kur......zdziwiłam masakra jedna wielka....myślałam że usiade i zacznę wyć moje podłogi w całym domu( 50metrów 2 ) wyglądały jak bym przejechała brudna stara szmatą. . . Ale udało mi się po 3.5 godz zeszło na szczęście woda z płynem zwykłym do naczyń ludwikiem z 30 razy do wyschnięcia i zaś na okrągło a później powtórka z 30 razy woda z płynem pronto do paneli ...nie ma śladu ...nigdy więcej żadnych past na błyszczących obiecuje! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaW82
Polecam mój sposób na Sidolux - Super czyścik do piekarnika (do usuwania tłuszczu) http://e-limonka.pl/pl/p/Super-czyscik-piekarnik-kominek-grill-Dr-OK/76 Wystarczy spryskać panele, chwilkę odczekać i za pomocą druciaka i mokrej szmatki delikatnie pozbyć się tego g****. Trochę pracy przy tym jest ale o wiele szybciej niż drapanie, skrobanie itp. Powodzenia ! ps. najlepiej wypróbować w mało widocznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Morgan (2016) Konsultantka musi zdecydować, czy przerwać sztuczne życie stworzone w środowisku laboratoryjnym. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/DfZmorgan-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbować stripperem, np. PR1000 marki BECOL. Powinno zejść bez szorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam położony wosk z saicos i podłoga zmatowiona jest, więc moze cos takiego pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaFlll
Ja do tego typu "zabiegów" przy sprzataniu używam Cleanluxa jest najlepszy. Lubię mieć fajnie nabłyszczoną powierzchnię, ale trzeba pamiętać że tak po 3-4 warstwach trzeba to zmyć właśnie tego typu zmywaczem i dopiero od nowa zacząć nabłyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annknanana
Właśnie ja mam podobny problem!!! Zastanawiam się czym podziałać, żeby znów moje panele fajnie wyglądały i może właśnie przed kolejnym nabłyszczaniem powinnam je najpierw oczyścić/odtłuścić... Gdzie mogę dostać tego Cleanluxa??Przyznam że wczesniej nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusska88
Widziałam w wiekszych sklepach, np w Obi czy tego typu budowlanych to spokojnie. A faktycznie działa super i szczególnie nowe panele, po remoncie warto tym umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sandra
W sklepie siegnelam bo sidolux nie swiadoma co mnie czeka.nalozylam go na nowe podloge wszystko pięknie chodz az za bardzo sie swiecila podloga.na drugi dzien zauwazylam jakieś kropki jak od wody i zarysowania nie ukrywam ze bylam wscieklam!kupilam zmywacz do sidoluxu zrobilam tak jak producent kazde i co...zszedl nablyszczacz ale przy tym strasznie porysowana mam podloge!dodam ze zmywalam delikatnie!a w pokoju panele z fugami sciereczke delikatnie scieralam to fug juz nie mam!gowno wielkie!szkoda ze po fakcie dowiedzialam sie od znajomych ze tez przez sidolux.zniszczyli sobie tez podloge!kazdy narzeka.na ten srodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba druciakiem na sucho na kolanach i pięknie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×