Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurczak_maluutki

prostownica do włosów

Polecane posty

Gość kurczak_maluutki

może i były takie tematy i od razu zastrzegam (do krzykaczek :P ktore twierdzą że nie chce się niektórym szukać za pomocą "szukaj" - same wpiszcie prostownice do włosów i zobaczcie co Wam wyskoczy :P ) tak jak w temacie chcę takową ;) zakupić ale nie wiem którą wybrać - w sklepach jest ich bez liku jakie macie i które spełniają Wasze oczekiwania - podajcie od razu model i cenę :D dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawosci wpisalam
w wyszukiwarke prostownica i wyobraz sobie, ze znalazlam kilka ciekawych topikow :P Wiec nie pieprz glupot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Ja mam jedną, której będę się pozbywała. Jak nie zależy Ci na nowej, to mogę na coś wymienić albo odsprzedać: http://www.allegro.pl/item135107094_135107094.html Nie było z nią żadnych probemów, tylko chłopak marudzi, że woli włosy falowane i że mam nie prostować. (Oczywiście prostowane były nią czyste włoski zaraz po myciu, bez najmniejszych skłonności do łupieżu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
jeśli nie masz za duzo kasy kup prostownice eurolux na allegro 75 watowa z regulacja temperatury. Jesli masz wiecej kasy zainwestuj w babyliss wigo lub gamę ewentualnie remingtona. Nie polecam rowent philipsow.Nie wiem jak sie maja waety do prostowania ale wybier cos co ma nie mniej niz 75 watt.Na moich wlosach 35 i 50 watowe prostownice nie działają, słąbo grzeją i sa beznadziejne.Z tych tanszych eurolux wymiata i jets superowy, dostepny na allegro za okolo 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Co za różnica w samym prostowaniu czy 35, czy 75 wat, jeśli płytki są takie same i ustawiona temperatura też? Jedynie ta 75 watowa nagrzeje się o kilkanaście/kilkadziesiąt sekund szybciej i oczywiście "zeżre" więcej prądu. Może droższe prostownice mają lepszą powłokę ceramiczną albo szybciej się nagdzewają, ale ilość watów nie może mieć spływu na jakość prostowania. To fizycznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komanii
a jaka jest różnica pomiędzy żarowka 30v i 100V? Czyżby żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Ale my tu mówimy o grzaniu, a nie o świeceniu. Jak ustawisz na taką samą temperaturę i masz takie same płytki, to różnica w "prasowaniu" będzie wynikiem jedynie autosugestii. Droższe prostownice mogą oczywiście mieć lepsze płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuya
Różnica będzie w mocy kochanie, w mocy. Prostszy przykład suszarka. Sa o rożnej mocy, mozesz tez korzystac z szuszenia , z tej słabszej. Ale liczy sie maksymalna moc. Im większa moc tym krocej suszysz. Większa moc prostownicy gwarantuje, dobre prostowanie, tym bardziej, ze z reguly mozesz nastawic na mocniejsze i słabsze grzanie. Tak jak w zelazku, nastawisz na jedwab, to lnu i bawełny nie wyprasujesz. 30W to straszna słabizna, w życiu tym , mocnych , kreconych włosow nie wyprostujesz, i długo trzeba trzymać. Taką silniejsza tylko przejezdzasz po włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Nie wiem, ile jeszcze mam tłumaczyć, że jeśli prostownicę o mocy 30wat ustawisz na 200'C i prostownicę o mocy 75wat ustawisz na 200'C, to obie będą nagrzane do temperatury 200'C, pomimo że prostownica o mocy 75wat nagrzeje się szybciej. Napisałam to ostani raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×