Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chccha

W piątek muszę na złosc uwiesc faceta!!! proszę o rady...

Polecane posty

Gość muuuuzyczkowa
dowqgdougw dokładnie. jest sukinsynem. ale to nie jest sposób na udowodnienie mu tego. on tej nauczki nie doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaczek
kretynka, idiotka, szmata i ćma barowa Jesteś. Gadka szmatka i się wylizałaś... Jego postępowania nie oceniam, ale Ty Jesteś pustak do potęgi entej. Wracaj do baru, może się z innym wyliżesz bardziej efektywnie. Efetownie zresztą też, bo widać nie przypadłaś mu do gustu. Pewnie Ci z japy capi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zranię go,bo ranic można uczucia chcę go tylko zgasic, bo jest zbyt pewny siebie chcę go wkurzyc,bo wydaje mu się,że może bezkarnie oszukiwac swoja dziewczynę i inne przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaeueueuehdshahsdas
>>>>>>>>>>>>>>>>__________________________________________________________________________________________________________>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>______________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuzyczkowa
chccha samo to że próbujesz go poderwać (nieważne w jakim celu) wiedząc że jest zajęty to już swiństwo wobec niej. Wiesz co? NIE WIERZĘ że nie podrywałabyś go nawet gdybyś wiedziała o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przelizałam,bo to był taki hmmm.. niewinny pocałunek,z resztą miejsza o to. to nie jest istotne. Bardziej chodzi o to,co on mi mówił. Wiem,że mu do gustu przypadłam i własnie to chcę wykożystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie poderwałabym go, bo nie zwykłam podrywac facetów A poza tym pozdrawiam wszystkich czytających ze zrozumieniem i proszę o kolejne pomysły,a tych,którzy zamiast odpowiadac na pytanie próbują..nie wiem... sprawic mi przykrosc? ośmieszyc? - tracicie czas,bo kazdy ma własne sumienie i nie interesują mnie anonimowe oceny mojego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnie olej frajera
chccha aleś Ty uparta...facet nie liczy się z nikim, no, moze trochę ze swoją dziewczyną, ale to tez nie sądzę...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuzyczkowa
"nie nie poderwałabym go, bo nie zwykłam podrywac facetów" ale uwieść go chcesz :P aha, i ja czytam ze zrozumieniem, po prostu... nie podoba mi się to co chcesz zrobić :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,że Ci sie nie podoba.ok! mi się z kolei podoba,on mnie mógł postawic w głupiej sytuacji,więc ja czuję pokuse zrobic mu to samo - ok! wredna jestem, wiem. Ale chyba i tak lepiej,że zrobię to,co zrobię,niż gdybym miała mu przy jego dziewczynie powiedziec,co myslę o takim zachowaniu, bo i taką możliwośc rozpatrywałam.Ale.. w taki sposób na pewno bym sprawiła przykrośc tej dziewczynie i jemu,a tak sprawię tylko jemu. I z tym \"uwodzeniem\" to może po prostu złego słowa uzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki - nie rozumiem, po co chcesz tracić swój czas w ten sposób? Masz tak niskie mniemanie o sobie, że sobie zaprzątasz głowę jakimś facetem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygsfwerd
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ci bedzie,że mam niskie mniemanie, albo jestem mściwa, albo jakaś tam jeszcze...czy to ważne po co? mam taka ochote i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po co nam o tym piszesz? Chwalisz się, czy żalisz? :P Bo rady nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko kochana
trafi w koncu kosa na kamien i gość dostanie kiedyś po dupie. To jednak nie jest Twoj problem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wolę na to popatrzec..heheh... DO ale ty jesteś pojebana - no nie moge powiedziec ,żeby on był taki,jak ty. Może i jeden głupi chuj i drugi,ale przynajmniej on ma wyższy poziom słownictwa - prócz tego obaj jesteście zerami I nie chwalę się tylko pytam o rady.niby czym tu się chwalic? że leci na mnie jakis kretyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×