Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Pytanie do Pań. Co to znaczy, że facet jest męski?

Polecane posty

Gość igusia_6
B.N.N. dziex ale ja tak naprawde uwazaam i jestem zdania ze nie wazne ile ja mam lat zeby tak sadzic.. po prostu taki powinien byc moj facet i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee tam, pierdolenie.... ja miałem mądrego dziadka i on mi kiedyś powiedział tak: wnuku (:classic_cool:), pamiętaj.... ... .......... ....... ten tego, co to ja............ AHA, wnuku pamiętaj, tym co psuje powierzchnię ziemi jest ryj świni, a tym co pomyślność mężczyzn - kobieta! (mój dziadek pochodził z Krymu) (ja na to: tak, dziadku!) ...bo za dużo sobie wyobrażają! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wyczytało, że Der Dziennik przyskrzynił asystentkę Giertycha (seniora) na jakiejś faszystowskiej imprezce. I teraz MW idzie do sądu z wami, że \"zostali w to zamieszanie\" przez Dziennik :D (ale chyba zostali złapani za jaja bo i Giertych, i oni też złożyli do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez ten faszystowski zlot tak więc rzucą asystentkę hienom :D:D) wisz cuś więcey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe -----------------
Myrevin--->chcesz się dowiedzieć czy jesteś męski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
dla mnie męski jest Vin Diesel lat 23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> ciekawe - Tego tupu dylematy przyprawiają mnie o ziewanie. Ile kobiet tyle wyobrażeń facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_...
a ja sadze ze najfajniejszym facetem jest michal winiarski(siatkarz jak by jakis glupek nie wiedzial) i zakoscielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×