Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betway

Jak rozrzedzic wlosy?

Polecane posty

Gość betway

Mam bardzo geste i niesforne wlosy, ciezko sie je uklada, po rozczesaniu robia sie mega puszyste i wygladam strasznie.jak sprawic zeby byly bardziej poukladane, troche oklapniete? Nie dzialaja pianki (wtedy sie kreca), zele (sklejają się). Czy oprocz fryzjera mozna jakos samodzielnie sie z tym uporac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuj wosku do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostownica powinna
załatwić problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
spróbuj wyprostowac dobrą prostownicą, będzie ich znacznie mniej, wiem coś o tym bo mam ten sam problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkana
ale masz fajnie.....ja z kolei mam cienkie włosy i chetnie bym je zagęściła i przedłużyła ....ciągle muszę je tapirowaćzeby jakoś wyglądały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
jajkana uwierz że nie ma czego zazdrościć, takie gęste włosy to koszmar przy układaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
prostownica , serum do włosów niezdyscyplinowanych - polecam loreal serie expert liss extreme, koło 36zł na allegro, w salonie koło 50-60zł albo tańsze z avonu, też jest niezłe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Betway.Na twój problem,jest rada.Musisz poszukać w swojej miejscowości DOBREGO fryzjera,który umie cieniować włosy metodą ,,poślizgową\"tzn.,że nożyczkami pionowo wycina gęstość włosów.Jeżeli fryzjer przed twoją wizytą potwierdi ci,że wie o jaką metodę ci chodzi,to masz 90%pewności ,że twój problem z dużą ilością włosów się skończy.Musisz wiedzieć,że większość fryzjerów przeżedza włosy wyłącznie degarzówkami,ale takiej usługi w twoim przypadku nie polecam,bo możesz być zawiedziona,i nadal będziesz się borykać ze swoim problemem.Prostownica,owszem ładnie wygładzi ci włoski,ale na dłuższą ,,metę\"stan włosa będzie kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokoko
Co do cieniowania to stanowcze nie ! Ja mam ten sam problem:( mam bardzo gęste długie włosy,które się kręcą,ale pod własnym ciężarem prostują się i wtedy włosy są jak"siano";/ Próbowałam już różnych metod,ale nic nie skutuje na dłużej :( Możesz zmniejszyć swój problem w taki sposób,że nie będziesz ścinała na krótko włosów a już absolutnie nie wolno ci ich cieniować,bo zrobi ci się baranek na głowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabaJaga

a ja leżę i się nudam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabaJaga

siemanko co tam u was ropuchy juz dawno bo wieczorynce sexik i do spania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieniowanie tylko jeszcze bardziej rozpuszy kłaki!!! ja polecam może keratynowe prostowanie włosów.. mniej będą się niszczyły niż przy samej prostownicy i w sumie masz problem z głowy (taki żarcik 😜 ) na jakieś 6 miesięcy z tego co mi fryzjerka mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×