Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bliiiiiiblllaaa

przeczeny w sklepach ! kiedy ?!

Polecane posty

Gość bliiiiiiblllaaa

sa dwie najwieksze glowne w roku.. w lipcu jakos w wakacje i druga w grudniu czyzby ? jesli tak to jujz powoli wchodza ? odpowiedzzcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to interesuje
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie od polowy grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu, albo gdzies tak pod koniec lutego na przełomie marca. Wtedy są wyprzedaże ciuchów z kolekcji zimowej, a teraz najpewniej bedą wyprzedawać jesienne złogi magazynowe :D Sama wybieram się na takie wyprzedaże..bo czasem dobrze jest upatrzyć coś za 1/3 ceny, podczas gdy reszta twoich znajomych jest świecie przekonana, że wydałeś na to pół twojej pensji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonie
ja myślę że zaczynają sie od początku stycznia. Już czekam bp będę polować na jakiś sweterek i koszulę, A tak swoją drogą to mnie wkurzają ,bo zadnych dostaw już nie ma , zamawiają tylko na początku sezonu i, a potem czekają żeby ludzie to wykupili. Połowy rozmiarów obuwia już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonie -> popieram, mam dość dużą stopę -> 40, czasem wyjątkowo 39, i mam TAAKI problem z zakupieniem obuwia, które na mojej nodze nie będzie wyglądało jak narta... naprawdę... tak samo w sklepach odzieżowych, połowy rozmiarówek sukienek sylwestrowych już nie ma. A znaleźć ładne 34, które nie będzie wygladało jak sukienka dla lalki barbie z flanelowej koszuli nocnej to już jest sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehee
nosisz rozmiar 34 a butów 40, matko jak ty wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak sobie wyobrażasz - arcy nieproporcjonalnie. Prawdopodobnie nie miałabym zaburzonych proporcji gdyby nie anoreksja, którą na całe szczęście zwalczyłam.. i zwalczam ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
witam wszystkich jestem z lodzi wczoraj w galerii lodzkiej bylo tyle przecen ze az gloa mala:) ale ludzi jeszcze wiecej!! bylo naprawde taniutko:):)czas przecen to od 21 do 00.00!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak toooo anitkoooo
tylko 3 h przecen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×